-
Posts
30289 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No to będę wypatrywać suczyny na każdym spacerze! :) Chociaż do Lasku na Kole rzadko chodzę, bo moja piesa ma traumatyczne wspomnienia z tego miejsca (pogoniły go dwa olbrzymie luzem puszczone owczarki, bidny tak uciekał, że mało nóg nie pogubił, a ja go znalazłam dopiero pod drzwiami domu :( ). Ale może w innym miejscu na Kole się spotkamy :) -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
oglądam i oglądam :D -
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A to wieści!! :)) Majeczka Piękne Uchole szykuje się do odlotu do własnego domu. Cudnie :) A jaki rejon Warszawy zaszczyci cudna psina? -
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I jak "rozwój sytuacji"? :) -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Fajnie razem psinki wyglądają :) Sunia radosna, żywa, widać, że wszystko ją ciekawi i cieszy. Super :) Nesiowata jest jej prawdziwym przewodnikiem i dobroczyńcą w tym nowym lepszym życiu :) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
O matko, niedobrze, że łapka jednak w górze :( Macajcie, może coś tylko nadciągnięte, może rzeczywiście jakiś cholerny śrut.. Kiedy będzie badanie? -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
agat21 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Jakie wspaniałe wieści! Miało psisko wyzdrowieć.. i zdrowieje :) Cudny pychol. Misio ♡ Będzie dobrze. :) Grosik nieduży wpłacę, jak już popłacę moje stałe deklaracje i zobaczę na czym stoję. -
Biedusia, tak sobie źle zapamiętała Tomka :( Ale raz poczynione postępy na pewno szybko wrócą, to nie była praca na marne - na pewno.
-
Tak cieszy, że Reksio powoli się otwiera na otaczający świat, zaczyna być ciekawy, zaczyna czuć się bezpieczniej. Z drugiej strony też ciężko mi powstrzymać łzy, jak widzę wciąż jeszcze tyle smutku w jego oczkach, jak czytam to, co napisałaś Pyra. Skąd tyle podłości w niektórych kreaturach, że muszą krzywdzić słabszych i zupełnie zależnych od siebie?
-
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Piękne wieści - i od suńki, która powoli staje się Jej Królewską Mością, która za "bele co" już się nie chwyci ;) - i od maluszków, które wyglądają coraz lepiej. Faktycznie żebra już tak nie sterczą, no i na wadze przybierają :) Hurra! -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Scenka rodzajowa piękna! Nic tylko malować :)) -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Cudne zdjęcia super ekipy i super zadowolonej psicy :) -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Wspaniale:)) To mądra kochana suczynka mimo złego życia. Będzie czyimś aniołem kiedyś, na razie jest kolejnym aniołem Nesiowatej :)) Bardzo fajne są te Twoje "raporty" Nesiowato, pisz jak najwięcej :) Podrap ode mnie za uszkiem maliznę. -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
agat21 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Mocno trzymam kciuki za biedaka. On wyzdrowieje. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Alaskan i Niesiowata - mi również było bardzo miło Was poznać osobiście :) Jesteście super kobiety :)) -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Odpoczywam wreszcie i ja :) Sunia pod koniec podróży zaczęła okazywać niezadowolenie - ale nie ma się czemu dziwić - tyle godzin w małym kontenerku! Psiaczki pod koniec też popiskiwały, mam wrażenie, że to właśnie ten najmniejszy tak rozrabiał :) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Śliczne pyszczydło :) Oby łapka to było coś chwilowego. Olena, jeśli możesz - zrób ogłoszenia chłopakowi. Chociaż nie wiem, czy supergoga nie ogłaszała go wcześniej? -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
agat21 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Boziu, jaka bieda.. Jak dobrze, że go zauważyłaś i pospieszyłaś z pomocą. Uratowałaś go. Dałaś szansę jedną na milion. Teraz musi być dobrze. Miejmy nadzieję, że ma wolę życia. -
Piękna panienka. Na pewno ze strachulca zmieni się szybko w przylepę pod Waszym czułym skrzydłem :) Może zamiast dt lepiej od razu szukać docelowego? Jeśli tak szybko potrafi się do nowych lepszych warunków przystosować i cieszyć się z tego, to pewnie jakby poszła do kogoś do domu, też od razu może uczyć się życia w domu ze swoim człowiekiem. A może ona w ogóle z domu wyrzucona i zna takie okoliczności?
-
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Już wypisałam urlop na jutro - czeka nas z psiaczkami podróż nie lada :) -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wieści i czekamy na dalsze :) -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
agat21 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zaproszenie. Melduję się na wątku. Fajnie, że z trasportem się udało, bo ja jutro mam 500 kilosów do przejechania z mamusią z meliny i jej szczeniaczkami :) Trzymam kciuki żeby psiak był i dał się bez problemu zabrać.