Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Rany, jeszcze tasiemca uzbrojonego brakowało.. Czy jest jakiś syf, który ominął tego psiaka? Mari, w tej sytuacji chyba musisz podać leki swoim pozostałym psiakom :( Prewencyjnie :( Koszty zwrócimy oczywiście.
  2. A moje przewidywania co do miss mokrego podkoszulka nie sprawdziły się.. Okazuje się, ze małe dropiate bywa bardziej zadziorne i waleczne niż duże.. ;))
  3. Mari, po pierwsze ten przelew z mojego konta, ale to pieniądze od wszystkich cudownych osób, które pomagają i wspierają psiaka! :))) Po drugie lepiej mieć pieniądze z góry i mieć spokojną głowę, ze wystarczy na wszystko. Nie wiedziałam jaki masz układ z wetkami, ale wolałam, żebyś jakieś pieniądze miała od razu do dyspozycji. :)
  4. Anula, myślę, że przydałoby się, on chyba cały jest jednym wielkim zwyrodnieniem :( Nie wiadomo co jest w najgorszym stanie - czy łapy czy kręgosłup, a pewnie wszystko razem :( Jeśli mogłabyś zakupić to byłoby wspaniale. Serdeczne dzięki! Podam Ci na pw dane do wysyłki do mari. Mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko. Mój pieso po operacji łapki dostał taką poduchę ortopedyczną - na początku podchodził nieufnie, ale jak już wypróbował, to rano nie można go dobudzić - tak smacznie na niej śpi. :) Myślę, że to ze zdjęcia też może być bardzo dobre, oby tylko wymiarowo było ok. Powinno być na tyle duże, żeby psina mogła na niej się wyciągnąć.
  5. Tak, wszystko po kolei i na spokojnie. Myślę, że nawet w trakcie tej drugiej wizyty jeszcze wszystkiego się nie zdiagnozuje i nie zbada. Najważniejsze, że on już poczuł zmianę i nabrał chęci do życia :)
  6. Asku, Ty jakimś dziewiątym zmysłem wyczułaś, że on jest w stanie tragicznym. Na zdjęciach wyglądał bardzo źle, ale zdjęcia nie oddawały jego stanu. Myślę, że uratowałaś mu życie.
  7. Mari napisała, że nasz większy psiaczek chodzi. Na spacer leci za innymi :) Lepiej mu idzie wchodzenie po schodach, gorzej schodzenie z nich. I oczywiscie szybko wraca do domu. Nic dziwnego. On wraca do raju, który ma moze po raz pierwszy w życiu.
  8. Zamówiłam karmę dla psiaczka. Mokrą lekkostrawną dla chorych psów z kłopotami z układem trawiennym, suchą (Mari powiedziała mi, że suchą też zjada) też delikatną dla psów z chorobami skóry. I naturalne smaczki z ryby, żeby chrupnął sobie czasem coś. Mam nadzieję, że dojdzie szybko, na poniedziałek.
  9. Krystyno, myślę, że na razie pomogły ile mogły. Pewnie nie było możliwości badania aparatu ruchu jeszcze dzisiaj. Na razie zażegnały najgorsze, czyli ulga w cierpieniu i walka z pasożytami. Na wszystko powoli przyjdzie czas. Niech on troszkę dojdzie do siebie
  10. Fajnie, że Kubuś tak dobrze się czuje i jest taki bezproblemowy - poza odwodnieniem od sikania oczywiście ;) Będzie miał jak w raju. A wyniszczony psiak myślę, że w takim wspaniałym miejscu i pod taką opieką dojdzie do siebie. Jego siła woli pozwoliła mu przetrwać w tym koszmarze, to teraz tym bardziej mu pomoże.
×
×
  • Create New...