Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tak, dobrze widzicie i obserwujecie :) Dexterka też o tym mówiła, że Makuś ma piękną błyszczącą sierść i przytył do bardziej akceptowalnych rozmiarów dla takiego psiaka :)
  2. Dzięki, że pytasz, ale sama już nie wiem. Nie pamiętam na które miasta Ponguś jeszcze ma ogłoszenia, ostatnio, jak wyróżniałam, to były na Katowice, Poznań, Wrocław, Opole, Warszawę. Jeśli jakieś pominęłam - proszę o poprawienie mnie. Proszę autorki o sprawdzenie czy te ogłoszenia wciąż są promowane. Ostatnio tylko jedno dziecko dzwoniło 2 razy w sprawie Pongusia, ale nie wiem, czy to nie wygłupy. Za każdym razem prosiłam, żeby zadzwonił ktoś dorosły i na tym się kończyło..
  3. Tak, na pewno. Jak nie widzi, i czuje się przez to słabszy, to od początku nieznajomego musi przekonać, że sobie w kaszę nie da dmuchać. Dlatego na wszelki wypadek - kłap!
  4. A tu znowu z Larą, która od czasu jak ją kłapnął, za nim nie przepada. Ale Makuś, jak ją powącha i wie że ona, to już jej nie kłapie. W ogóle to jest kłapavz tylko wtedy, jak znienacka jakis psiul na niego wpadnie lub wyskoczy
  5. Nie wiem, dexterka pisała, że wycięte wszystko ze sporym zapasem. Może to zgrubienie z powodu szycia. Ale oczywiście poproszę dexterkę, żeby sprawdziła. Dzięki Kiyoshi za "sokole oko"
  6. A Makuś od leków na robale znowu ma biegunkę. To już końcówka odrobaczania, oby potem wszystko wróciło do normy. Taki kochany pycholek jestem i tak ładnie potrafię przydepnąć łapką, jak chcę kogoś przy sobie "przygwoździć' :D
  7. Właśnie przed chwilą przejeżdżałam przez osiedle, na którym mieszka Amberek i zobaczyłam go jak szedł z panią chodnikiem :D Pięknie, posłusznie przy nodze szedł, wygląda fajnie i żywotnie, tzn.krok miał taki żwawy :) Ale się ucieszyłam! Miły widok.
  8. Masz okropną serię pożegnań z psami :( Współczuję bardzo.
  9. Wspaniałe z jednej strony wieści o Bonusie - cudowny pies :) A z drugiej smutne o tych refleksjach na temat jego wcześniejszych przeżyć.. Ewo, tak mi przykro, że nie mogę na razie dać stałej deklaracji dla Bonusa. :/
  10. Koszt hotelowania w maju, po odjęciu wspaniałej pomocy z bazarku Mazowszanki wynosi 374 zł. Dodatkowo na prywatne konto dexterki zwracam koszty paliwa za dojazdy do wetów w kwocie 75 zł.
  11. Bardzo Wam dziękuję za zaglądanie do Pongusia. Ostatnimi czasy jestem trochę przywalona różnymi rzeczami, rzadziej jestem na dogo, więc tym bardziej bardzo Wam dziękuję, że tu jesteście, że pamiętacie o chłopaku i że cały czas go wspieracie :))
×
×
  • Create New...