Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dziś była konsultacja z wetką. B12 pierwsze dwie dawki w zastrzyku, potem tabletki. Kwas foliowy trzeba monitorować, 3 miesiące po ostatnim odrobaczeniu trzeba powtórzyć. Teraz Makuś zaczął drugą dawkę odrobaczania. Także trochę to potrwa jeszcze. Ale można już umawiać termin zabiegu wycięcia guzów. Jutro dexterka będzie rozmawiać o tym z wetką. Dobra kochana kobieta z niej jest ❤
  2. Dopiero doczytałam, jak dobrze, że nic bardzo poważnego, ufff. Przy okazji powiem Wam, że bardzo się cieszę, że Runo i Makary są u dexterki. Ona bardzo jest bardzo opiekuńcza w stosunku do każdego psa, poświęca każdemu czas i uwagę. :)
  3. Przepraszam za ten podwójny skan, ale przy tutejszym internecie można jajo znieść i wszystko mi się krzaczkuje. Zobaczymy co na to powie wet. Podobno leczy się to zastrzykami z witaminą b12 lub tabletkami, ale suplementacja trwa długo. Jeśli jest jednocześnie niski poziom kwasu foliowego, to ewidentnie zła flora jelitowa przeważa. Oby nie trzeba było antybiotyku.
  4. Cicha woda z Bonusika. Cicha, ale mocno i stanowczo płynąca. Byle tama jej nie zatrzyma. Fajnie :) Oby tylko kotów nie moczyła..
  5. Wizyta u weta była dziś. Na razie na brodawczaki dostał płyn, który na uśmierzyć swędzenie, a jednocześnie zdezynfekować to miejsce. Anecik kupiła też kwasy Omega dla niego. Fakturę oraz piękne zdjęcia wraz z jednym ze "spotkania na szczycie" z kotem wstawię, jak wrócę z wyjazdu, bo tu mam beznadziejny zasięg i internet i czekam pół godziny, żeby mi się dogo otworzyło :/
  6. Przepraszam Was, ale jestem na wyjeździe, zasięg mam marny. Wieści z badania są takie, że Makary ma serce jak dzwon! :D ❤ Dexterka zrobiła mu jeszcze badanie na profil jelitowo - trzustkowy, bo biegunka się utrzymuje. Dziś znowu była jak woda :( To już trochę za długo, leki na robale już powinny zadziałać.
  7. Dzięki za zajrzenie :) Nie mam niestety nic nowego do zakomunikowania. Fado prowadzi swój dość samotniczy żywot, ale mam nadzieję, że jest na swój sposób szczęśliwy. Nic innego nie jestem w stanie mu zapewnić.
  8. Śliczne dzięki, właśnie w Bonifacym Makuś będzie miał w poniedziałek echo serca. Limonka pomogła i zarezerwowała mu wizytę. Miejmy nadzieję, że nie będzie potrzeby wizyt u pozostałych specjalistów. Ale wielkie dzięki za info!
×
×
  • Create New...