Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Pierwszy poszedł na zabieg Runo. Makary czeka. Ale nie czeka bezczynnie.. flirtuje i rozkochuje w sobie kolejne kobiety! Tutaj z najnowszą "zdobyczą"- panią stażystką u weta :D
  2. Schronisko dla lękliwego psa może być koszmarem. Chyba lepiej na razie tak, jak jest. Nic na chybcika.
  3. Runo z Makarym za chwilę wchodzą do weta. Trzymajmy mocno kciuki za chłopaków! Będzie dobrze :)
  4. Mari, Ty nawet przez sen pewnie myślisz o wyciąganiu biedusiów i dawaniu im domu. Nie dziwi mnie wcale co napisałaś. Ale miałam nadzieję, że ktoś jeszcze jednak..
  5. Czy ktoś w ogóle myśli i wyciągnięciu tego dużego psiaka? :(
  6. Zaglądam do Olafka. Przeczytam później cały wątek jego dotyczący.
  7. Tak, ja też uwielbiam kaczeńce, a niedawno podziwiałam je w niezliczonej ilości w Bieszczadach, w pięknych dolinach gdzie płynęły strumyki. Są przepiękne, radosne, prawdziwie wiosenne. Niech taka będzie i przyszłość Pongusia.
×
×
  • Create New...