Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Wieści od Fado mam dziś wyjątkowo dobre. Przynajmniej w moim mniemaniu. Jak Jamor wchodzi do jego boksu, żeby zabrać go na łączkę, to Fado już nie ucieka i nie chowa się w budzie, tylko jak poczuje, że Jamor łapie za koniec smyczy, to sam już idzie w stronę wyjścia i czeka aż się go wypuści :) Zdarzyło mu się też już 2 razy samemu wrócić z łączki do kojca! Oczywiście czuje się już gospodarzem terenu i każdego nowego psa, którego poczuje, musi porządnie obszczekać :) Pilnuje terenu - jak powiedział Jamor. To wszystko niby nic wielkiego, żadne rewelacje, ale aż mi się ciepło zrobiło w sercu po tej rozmowie. Poczułam wreszcie jako taki spokój, że Fado może być szczęśliwy i zaprzyjaźniony ze swoim życiem :) Mam obiecane zdjęcia. Jak tylko dostanę - wstawię :)
  2. U Makarego bardzo dobrze, kołnierz zdjęty, ale - co najważniejsze - szwy zdjęte! Dexterka nie mogła się Makusia nachwalić, że tak grzecznie dał sobie wszystko zrobić. A szwów było od cholery i ciut, bo guzy zostały wycięte ze sporym zapasem. W ogóle Makary czuje się coraz lepiej i pewniej na włościach, jak jakiś pies mu się nawinie, to profilaktycznie kłapie na niego. Oczywiście psy bez problemu uciekają przed paszczą naszego chojraka :)
  3. Zajrzę i zaraz po wypłacie grosik kapnę
  4. Eeee, cham to za mocno, on chyba chciał sprawdzić czy ma do czynienia z kobietą spokojną czy furiatką ;) A może sprawdzał czy chuda czy gruba, a bez oczu jak miał to zrobić? ;D
  5. Ale żeby nie było tylko tak słodko i brylantowo, to pojawiła się pierwsza skarga na naszego aniołka. Spacerował w towarzystwie miłej i spokojnej suni. Podszedł do niej, poniuchał i chwycił zębami za skórę, nie puszczał przez kilka sekund. Na szczęście nic się suni nie stało, ale mało przyjemna sytuacja :/ To ta suńka w tle:
  6. Fajne suczątko :) Taka sikorka :D Szkoda, że Kropeczka nie ma szczęścia do ludzi. To taka cudowna sunia ♡
  7. A u Pongusia wszystko ok, płyn od weta pomaga na drugiego rozmemłanego brodawczaka. Poza tym juz trzeci raz do hotelu przyjechała sympatia Pongusia ;) Więc mocno zajęty :D
×
×
  • Create New...