Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Najważniejsze, że z mgły wyłoniło się słońce i że nie był to ostry cień mgły :D Serdeczne dzięki za wszystkie wpłaty i za pamięć o Fado. To już ponad 2 lata jak został wyciągnięty ze schronu w Zamościu.
  2. Wspaniały człowiek z pana Pawła. :) Jak dobrze, że czasem ktoś taki przywraca wiarę w ludzi :)
  3. W ogóle co za straszne słowo "utylizacja"! Moja - była już - wetka, którą prosiłam, żeby przyjechała do mnie do domu pomóc odejść chorej na raka kości mojej Azuni, zapytała mnie czy ma po wszystkim zabrać Azę do utylizacji. Słowo to wstrząsnęło mną dogłębnie. To tak jakby ktoś spytał czy mamusię albo wujka bierzemy do utylizacji. Wetka przestała być moją wetką, a moja suńka spoczęła na cmentarzyku w Koniku Nowym.
  4. Kochana kikou! :) Jaka pomyślna decyzja dla wszystkich. Też tak myślałam o różnych miejscach, miałam po pracy dzwonić do Ewy i rozmawiać, ale jak fajnie, że już nie trzeba :D
  5. Leczenie drugiego brodawczaka dopiero 2 dni temu rozpoczęte, podpytam Anecik niedługo jak efekty. Kotek bardzo go zafrapował. Nie startował do niego, trzymał dystans - taka, jak widać na zdjęciu. Ale w pewnym momencie kot uznał, że dosyć tych oględzin i czmychnął przez płotek w krzaczory. A nasz ocean spokoju nagle wykazał spory talent do przeskakiwania sporo od siebie wyższych płotów :D Kocik oczywiście uciekł, ale ten wyczyn krótkołapego wierzchowca robił wrażenie :D
  6. Dexterka wychodzi z nim na spacery poza teren hotelu, bo jeszcze pasożyty nie wybite do końca. Właśnie zaczyna się druga seria leków. A on tak się cieszy jak może wyjść z boksu, taka fajna pogoda, bardzo jestem jej wdzięczna, że go zabiera na te spacery.
  7. Koszmarna sytuacja :( Straszny żal i psiaków i Kasi. Nie chcę nawet myśleć co przeżywa. Ewa i Ela teraz też mają zgryz straszny, znam to dobrze :( Makary ma w poniedziałek operację wycięcia guzów już umówioną w Opolu, nie mogę go teraz przewieźć do kikou. Także na razie wariant z zamianą Makarego na Bonusa odpada. :/
  8. Też bardzo tego żałuję. Liczyłam na to, że chociaż troszkę wiosny zażyje i słońca, i normalności. Staram się nie myśleć o tym za często i za dużo, bo mnie trafia... Ale Tobie trudniej o tym nie myśleć. Śpi u Ciebie w ogrodzie. Ale wiem, że duchem jest blisko Ciebie i zawsze będzie.
  9. Tu obiecane spotkanie z kotem, który tak go zafrapował, że przeskoczył za nim przez dość wysoki płot! :DD Nikt by go o to nie posądzał, żeby na swoich króciutkich łapeczkach takim rączym rumakiem się okazał :D
×
×
  • Create New...