Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. O rany, oby jutro udało się zarezerwować sunię. Wreszcie nadszedł jej czas, nie może ktoś "ot tak" pokrzyżować planów zmiany jej życia
  2. Jak miło czytać Wasze zachwyty nad Makarym. :) Ale bo i jest się kim zachwycać ;) Teraz jeszcze wyniki badań żeby były dobre, to już będzie super. Dexterka dziś wysłała pytanie do wetki, bo chyba już powinny być..
  3. Tak, ma towarzystwo bardzo fajne :) Ta beżowa rzeczywiście młodziutka, zdecydowanie zachęca Pongusia do zabawy, może go jeszcze trochę rozrusza, bo to trochę taki facet z niego się zrobił, co to "by pojadł, pospał i popatrzył w telewizor" :D
  4. Sunia ma miejsce, bardzo się cieszę. Wreszcie opuści schron. A ja wreszcie mogę przelać pieniądze z bazarku imiennego na konto Jo37, czyli skarbniczki suńki. Dzięki wspaniałym osobom, które wzięły udział w bazarku, zebrało się 313 zł!! Bardzo serdecznie dziękuję im i tutaj :)) I proszę Jo37 o potwierdzenie, jak pieniądze dotrą na konto.
  5. Ach, jaki piękny dzień! On jeden - one dwie! Piękne, przyjazne, chętne do zabawy :) Co nie przeszkadza jednak od czasu do czasu porzucić je i zainteresować się jednak krzaczkiem :D
  6. Tak, dobrze widzicie i obserwujecie :) Dexterka też o tym mówiła, że Makuś ma piękną błyszczącą sierść i przytył do bardziej akceptowalnych rozmiarów dla takiego psiaka :)
  7. Dzięki, że pytasz, ale sama już nie wiem. Nie pamiętam na które miasta Ponguś jeszcze ma ogłoszenia, ostatnio, jak wyróżniałam, to były na Katowice, Poznań, Wrocław, Opole, Warszawę. Jeśli jakieś pominęłam - proszę o poprawienie mnie. Proszę autorki o sprawdzenie czy te ogłoszenia wciąż są promowane. Ostatnio tylko jedno dziecko dzwoniło 2 razy w sprawie Pongusia, ale nie wiem, czy to nie wygłupy. Za każdym razem prosiłam, żeby zadzwonił ktoś dorosły i na tym się kończyło..
  8. Tak, na pewno. Jak nie widzi, i czuje się przez to słabszy, to od początku nieznajomego musi przekonać, że sobie w kaszę nie da dmuchać. Dlatego na wszelki wypadek - kłap!
  9. A tu znowu z Larą, która od czasu jak ją kłapnął, za nim nie przepada. Ale Makuś, jak ją powącha i wie że ona, to już jej nie kłapie. W ogóle to jest kłapavz tylko wtedy, jak znienacka jakis psiul na niego wpadnie lub wyskoczy
  10. Nie wiem, dexterka pisała, że wycięte wszystko ze sporym zapasem. Może to zgrubienie z powodu szycia. Ale oczywiście poproszę dexterkę, żeby sprawdziła. Dzięki Kiyoshi za "sokole oko"
  11. A Makuś od leków na robale znowu ma biegunkę. To już końcówka odrobaczania, oby potem wszystko wróciło do normy. Taki kochany pycholek jestem i tak ładnie potrafię przydepnąć łapką, jak chcę kogoś przy sobie "przygwoździć' :D
  12. Właśnie przed chwilą przejeżdżałam przez osiedle, na którym mieszka Amberek i zobaczyłam go jak szedł z panią chodnikiem :D Pięknie, posłusznie przy nodze szedł, wygląda fajnie i żywotnie, tzn.krok miał taki żwawy :) Ale się ucieszyłam! Miły widok.
  13. Masz okropną serię pożegnań z psami :( Współczuję bardzo.
×
×
  • Create New...