Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Maluszek jeszcze przerażony, widziałam filmiki. W jego oczach tyle pytań i niepewności. Musi ochłonąć.
  2. Jakie wspaniałe miny mają :D Niektóre wręcz refleksyjno - filozoficzne :D
  3. Biedna mamusia, co ona przeżywa :( Najpierw w kennelu, teraz wśród innych psów. Na pewno jest przerażona :( Ale nie ma innej drogi jeśli mamy jej pomóc. Nie mogła zostać w lesie.
  4. Dobre zdjęcia na pewno pomogą :) I wyróżnienie :)
  5. Teraz żeby jeszcze sensowni ludzie się zainteresowali smokami. Asiu, czy ktoś dzwoni?
  6. A jakieś miejsce dla niej gdziekolwiek by było? Mam na myśli hotelik lub dt?
  7. Oby podróż przebiegła bez przeszkód. Do transportu suni i maluszka pewnie trzeba będzie dołożyć, ale właśnie skończył się jeden bazarek, parę groszy z niego będzie, mam nadzieję, że na transport cały wystarczy.
  8. Ralfik z koteczkiem skradli moje serce dokumentnie. Są cudowni ♡ A w sprawie koteczka powoli już zaczynam organizować transport. Oby jak najszybciej mógł przyjechać do hoteliku i spotkać się z okulistą. Też jest wspaniały :)
  9. Słodkie i minki mają jak aniołki.Ale tylko pani Marzenka wie, co się za nimi naprawdę kryje.. ;) Tyle młodzieży w jednym miejscu - wyobrażacie sobie?! :D
  10. Musi się udać! Tyle kobiet łapało psiaki, teraz tyle ludzi zaangażowanych w transport, szukanie miejsc wszystkim psiakom, że musi się udać :) Przynajmniej one już nie marzną i nie głodują w lesie. Ale generalnie to wątek jest tak naszpikowany dramatami, że trudno go czytać bez rwącego bólu serca.
  11. Nie wiem co się dzieje, ale mam wrażenie, że jest coraz mniej chętnych adoptować zwierzaki. Wakacje dawno się skończyły, a martwa cisza u wielu psiaków wciąż trwa. :( Nie wiem co sie dzieje. :(
  12. No, to przez jakiś czas mamusia i smoki pojedzą :) Dzięki Asiu za zamówienie karmy :*
  13. Serdeczne dzięki Nadziejko! Zawsze spieszysz z pomocą ! :***
  14. Tak, jest lepiej z rudaskiem. Chyba antybiotyk zadziałał. Na razie więc go nie będą brać do kolejnego weta. Jutro jest kontrola u tego z Tomaszowa. Oby to był przełom.
  15. Ja bardzo chętnie płaciłabym wysoki podatek wiedząc, że moje pieniądze nie idą w błoto (baardzo delikatnie mówiąc). W tej chwili niestety żal mi każdej złotówki na ten cel..
×
×
  • Create New...