Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No proszę, a dopiero narzekałyśmy, że nikt się nim nie interesuje. Jak to się zmienia jak w kalejdoskopie.
  2. Tym bardziej, że za sprawą rewelacyjnej polityki zostaliśmy sami jak palec w d... Wokół same wrogi. Nie wiadomo który większy i gorszy.
  3. Pięknie piszesz o Aurze, widać że to już Wasz członek rodziny
  4. Czemu mnie nie dziwi, że właśnie tam? ..
  5. Kochana, no niestety nie.. To mit szerzony przez lata na zasadzie, że jak się zje np.czyjeś serce, to się będzie miało zdrowe własne. Każdy produkt wymagający intesywnej przemiany w przewodzie pokarmowym i wydzielający masę kwasu moczowego i toksyn przy tej okazji, jest zabójczy dla naszych stawów. Mądry lekarz, który się kształci i nie osiadł na laurach po zakończeniu swej edukacji -dzieści lat temu, nigdy Ci nie zaleci galarety z innych nóg na problemy z Twoimi. Wprost przeciwnie. Polecam w tej kwestii dr Biernat - Kałużę, która jest specjalistką od wszelkich schorzeń stawów, sama doświadczyła takiego stadium choroby, że praktycznie nie wstawała z łóżka, a do toalety chodziła na czworaka. Są do niej wielomiesięczne kolejki, mimo, że przyjmuje prywatnie. Leczy ludzi od lat z bardzo dobrymi rezultatami. Powinny być dostępne w sieci nagrania z jej wykładów. Przepraszam za ten wtręt, ale bardzo Was lubię i zależy mi, żebyście były zdrowe i szczęśliwe
  6. Staram się unikać pewnych tematów na tym forum, ale dzięki za Wasze wpisy. Człowiek wie, że nie jest odosobniony w myśleniu i czuciu. Nigdy nie myślałam, że doczekam czasów, kiedy ludzie w kraju, w którym żyję, będą się tak zachowywać. Myślałam, że to przeszłość z najgorszych momentów historii..
  7. Już nie pamiętam czy do bazy danych podaje się adres. Prewencyjnie nie możesz kogoś zgłaszać na policję, jedynie jeśli już skrzywdził psa. Co zrobi z kolejnym nie wiadomo.
  8. Jeśli się nie zrzeknie psa i nie da książeczki można postraszyć zgłoszeniem na policję o porzuceniu psa. Skąd się biorą takie kreatury? Kto je wychowuje?
  9. Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły gdzie psiak mógłby pojechać?
  10. Niedługo miną 3 lata od wyciągnięcia Blusi z Radys i jej adopcji. Wciąż co jakiś czas dostaję zdjęcia i smsy od pani Mirki z relacjami co u nich słychać. Ostatni jest z wczoraj. Blusia ma apetyt jak szalona, bardzo lubi bawić się i biegać z innymi psami, ale o panią zazdrosna jak diabli. Bardzo się cieszę, że tak wspaniale ułożyło się życie Blusi.
  11. W takiej sytuacji chyba nie ma co kierować się boksem wewnętrznym czy zewnętrznym, nie ma co wybrzydzać, jakikolwiek będzie lepszy od betonu w schronie.
  12. Dexterka na razie nie przyjmie psa większego niż 20 kg. Pytałam.
  13. Koty na spacerach pilnują się lepiej od psów! Wiem co mówię, bo już trzeci i czwarty chadzają z nami na spacery
  14. Znowu piękne zdjęcia I Pikusia i okolice. Ja nie mam złych doświadczeń z Royalem, wprost przeciwnie. Moja sunia była alergiczką i na Royalu czuła się dobrze, nie drapała się i nie miała skórnych zmian. Tylko na Royalu. Inne karmy antyalergiczne nie sprawdzały się.
  15. 5 kg? Rzeczywiście maleństwo. To mój kocur waży więcej
  16. No właśnie to wszystko widać na zdjęciach! Dzięki!
×
×
  • Create New...