-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Dam dla Rudego 30 zł miesięcznie przez pół roku na razie. Wpłacam na konto Zea od razu, żeby nie można było się już rozmyślić. Najwyżej ziemniaki posypane pokrzywą jeść będę. Chłopu też wytłumaczę, że cholernie zdrowe Po pół roku zadeklaruję co dalej. Sorry, ale nie mogę inaczej.
-
-
Rany... Kolejna tragiczna historia psia. Muszę policzyć moje deklaracje i zobaczyć na czym stoję, czy raczej już leżę.
-
One chyba nie mają dokąd jechać dalej. Chcą wrócić do domu. Na razie pewnie będą tutaj próbować się urządzić. A co prawnik mówi? Że pesel w razie czego przekreśla możliwość wyjazdu do innego kraju? Ja słyszałam zapewnienia, że nie będzie to przeszkadzać. W jakiejś audycji słyszałam.
-
Wieści od rodziny niewiele, bo Anka nie chce im się narzucać z odwiedzinami, ale kupiłam dziś trochę takich rzeczy, które łatwo podgrzać czy przygotować, bo panie mają pewnie sporo urzędowych spraw do załatwiania teraz, czyli gotowych dań w słoikach, past kanapkowych, musli z owocami i mleka, batonów zbożowych, makaronu, warzyw w słoiczkach itp. Zawsze coś sobie wybiorą z tego. Rachunek wrzucę jutro. Przyszła paczka od Tianku - bardzo bardzo dziękuję ❤, jutro rozpakuję i wszystko razem podrzucę do Anki. Mam nadzieję, że uda im się urządzić jakoś, że dzieci pójdą do szkoły.
-
Gabusiu, bardzo bardzo współczuję. Przytulam mocno.
-
Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale jeśli masz dzieci, to też je tak zamawiałeś pod kątem własnych potrzeb? Czy może dopiero będziesz zamawiał? A partnerki / partnera też tak sobie dobierasz? Tak mądrze - "nie tylko po wyglądzie"?
-
Tolu, pod koniec miesiąca mogę wpłacić 300 zł na hotelowanie szczeniorki przez miesiąc. Tyle na dziś mogę zadeklarować. Może znajdzie dom w miarę szybko?
-
Dzięki wielkie. Podziękuj serdecznie sąsiadom. Na razie też czekam na wytyczne. Anka nie chce im się narzucać, i tak codziennie ktoś tam jest i jeszcze doposaża mieszkanie w różne sprzęty. Nie mają spokoju. Może jutro - pojutrze jakieś konkrety będą.
-
Prześliczna sunia I tak wspaniale już u Was odżyła!
-
Kuweta dziś rano pojechała do kiciusia. Mam nadzieję, że będzie z niej zadowolony. Dzięki raz jeszcze Keyuta Pojechały również zabawki i przytulanki od Aldrumki. Dzięki Alusiu