Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Limonko, czemu nie dajesz mi znać, że tego biedaczka wyciągasz?! On mi w głowie siedzi od kiedy zobaczyłam jego zdjęcia na wątku zamojskim. Tak się cieszę, że Ci zapadł w serducho Zapisz ode mnie 30 zł miesięcznie i od razu Ci wpłacę za kilka miesięcy, żeby już nie było odwrotu
  2. Limonko, czemu nie dajesz mi znać, że tego biedaczka wyciągasz?! On mi w głowie siedzi od kiedy zobaczyłam jego zdjęcia na wątku zamojskim. Tak się cieszę, że Ci zapadł w serducho Zapisz ode mnie 30 zł miesięcznie i od razu Ci wpłacę za kilka miesięcy, żeby już nie było odwrotu
  3. Alusiu, dopiero w czwartek będę po weekendzie w Warszawie. Teraz jest rodzina 8 osobowa - matka, 3 dorosłe córki ze swoimi dziećmi - trójką nastolatków i jedną dziewczynką w wieku przedszkolnym. Plus mały piesek.
  4. Dziękuję Wam serdecznie Do pogaduszek nie doszło z przyczyn jakiejś domowej awarii u Anki, a czas niestety nie jest z gumy i nie daje się na wszystko go znaleźć, ale przejrzałam swoją szafę i przygotowałam torbę z letnimi rzeczami dla kobiet. Nie jest tego dużo, bo chciałam dać rzeczy jak najnowsze i w jak najlepszym stanie, a nowych ciuchów od kliku lat prawie nie kupuję, ale coś na teraz mam nadzieję, że sobie wybiorą. Jeśli macie jakieś niepotrzebne rzeczy w rozmiarach właśnie 34 - 38, a dla jednej z pań to chyba 40, to byłoby fajnie. W przyszłym tygodniu też będę chciała coś dla dzieci dokupić - choć okazuje się, że tylko jedna dziewczynka jest jeszcze takim małym dzieckiem, reszta, to już młode nastolatki - 12, 13, 14 lat. Co im może się przydać, żeby nie czuli się źle wśród rówieśników, to już naprawdę muszę znać konkrety, bo nie mam pojęcia o dzisiejszej tak młodej młodzieży
  5. Jak miło, że się odezwałaś Dobrze, że działacie już na własny rachunek. Świetnie Wam idzie, psiska w dużej liczbie w nowych domach! Rezultaty wspaniałe, naprawdę Bardzo ładne szczeniorki, ale Candy ujęła mnie też bardzo i Krokusik.
  6. A niech się wygrzewa, widocznie potrzebuje Tak w ogóle to uwielbiam foki
  7. Jutro wpłacę moją stałą za maj, przepraszam, że tak późno. A jak Drugi się czuje?
  8. .. a teraz gdy pora spoczynku i Tycia chciała się przytulić nieco, hrabia oczywiście zaburczał po szlachecku, bo za blisko jego nadobnej osoby się ułożyła
  9. Anecik dała mi znać, że po zmarłym piesku znajomych zostało prawie całe opakowanie leku na serce Cardisure, który może być wykorzystany przez Gucia. Zdecydowałam się odkupić ten lek, w pudełeczku są jeszcze 94 tabletki, Guciuś będzie miał go na długo, a cena również atrakcyjna 300 zł. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko.
  10. Rozmawiałam chwilę z Anką, wróciła z urlopu, była wczoraj w mieszkaniu u Ukrainek. One cały czas powtarzają, że nie potrzebują niczego, że dostają pieniądze od rodziny z Włoch, ale zauważyła, że są wciąż w tych samych ubraniach, więc chyba dobrze by było zebrać troszkę takich letnich ubrań na teraz. Kobiety trzy są drobne i niewysokie, a jedną trochę tęższa. Jutro Anka podjedzie tam jeszcze z koleżanką, która zna rosyjski, zrobią sobie takie pogaduchy przy kawie, to spróbuje od nich wyciągnąć więcej informacji.
  11. Serce rośnie, że Dylan zaczyna żyć normalnie, że nawiązuje "relacje towarzyskie" oparte na zdrowej rywalizacji o michę, a nie o to, kto przetrwa.
×
×
  • Create New...