Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30266
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Oczywiście, że przenoszę swoją deklarację na staruszki. Jak dobrze, że pani Kasia zgodziła się je przyjąć. Dusza człowiek A tak realnie licząc to ile kasy miesięcznie będzie potrzeba na oba psiaczki, żeby pomóc w ich utrzymaniu?
  2. Olbrzymie kciuki za panią z Ostrołęki - żeby fajna się okazała i żeby się w ogóle okazała. A Mazowszankowie to zawsze są bardzo bardzo fajni - nie muszą się już okazywać
  3. No tak - na poprzednich zdjęciach, tych bez smyczy wyglądał na bardziej zadowolonego.. Tutaj widać, że jest dość spięty.
  4. Wielkie dzięki za zdjęcia Drugi wygląda pięknie Lśniąca sierść, po chudości nie ma śladu - wspaniały pies
  5. Dzięki za wiadomość. To już nie szukam dalej miejsca dla nich.
  6. Hotelik pod Skierniewicami od poniedziałku ma sporo już wakacyjnych psów, jeśli sunia jest spokojna i nie atakowałaby innych psów w obronie szczeniaczka, to mogłaby też przyjechać. Ale skąd wiedzieć jak ona się zachowa? Jeśli to w ogóle wchodzi w grę - dopytam o koszty.
  7. Trudne wieści na tym wątku. Bardzo przykro, że stowarzyszenie ma kłopoty. Jaaga, pewnie takich sytuacji jak z Gajką mają mnóstwo Mam nadzieję, że sunia z synkiem są jednak zaopiekowani. Elu, przepraszam, że nie odpowiedziałam na Twoje pytanie, jakieś inne sprawy mnie pochłonęły. Gdyby temat jednak był wciąż aktualny - dawajcie znać.
×
×
  • Create New...