-
Posts
30273 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Jest miejsce dla niego u p. Kasi pod Krosnem. 450 zł za miesiąc plus koszty weta. Kto pomoże go tam utrzymać? Może to ostatnie miesiące jego życia. Proszę. Kikou zgodziła się ze mną poprowadzić wątek psiaka. Będzie też skarbniczką. Bardzo jestem za to wdzięczna, bardzo. ❤ Bo u mnie z czasem i mocami przerobowymi coraz gorzej. Sama nie dałabym rady. Proszę i Was o pomoc, wszystkie dobre dusze, jakie zostały na dogo. Wiem, że coraz gorsze czasy, ale czy ten psiak jest temu winien?
-
Jak napisałam w tytule: myślałam, że ten psiak już nie żyje. Przez dłuższy czas nie pojawiał się na kolejnych zdjęciach z zamojskiego schronu. Sierść króciutka, biedna. Musiało być mu w zimie bardzo ciężko. Może chorował i leżał gdzieś w hangarze bez pomocy? Ale przetrwał, wyszedł znowu na zewnątrz, do świata. W międzyczasie inne psy opuściły to miejsce, znalazły ratunek. Chyba nie ma już na co czekać, nie ma co rozważać, kombinować - trzeba zabrać i jego.
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
W sprawie Pręguska myślę intensywnie, Kikou dała mi nadzieję, że się uda temat wspólnie ogarnąć
-
Napiszę i tutaj to, co sugerowałam Limonce - trzeba znaleźć hotel w pobliżu, ale poza miastem, żeby Nuuka nie miała stresu związanego z hałasem i ruchem miejskim. To bardzo trudne, ale nie ma innego wyjścia - nie można dalej tak żyć. Limonka się wykończy i Dżekuś tak samo. Nuuka jak będzie miała towarzystwo innych psiaków też na pewno skorzysta i będzie spokojniejsza. Ja już przeglądałam oferty okolicznych hoteli, ceny są spore, ale może na dłuższy pobyt psiny wynegocjuje się niższą cenę.
-
Limonko, wiem, że masz bardzo mało czasu przy dwóch chorych psiakach i konieczności ich oddzielania od siebie, ale proszę wpisz w rozliczenie przynajmniej te 3 stówy za krew i koszt karmy, proszę. Bo to wygląda na razie jakby Nuuka miała kupę kasy a bazarek cegiełkowy to miałaby być próba wyrwania kasy "na waciki"
-
Tak sobie jeszcze myślę, że większość psów w zamojskim schronisku to biedne wiejskie łańcuchowe psy, nigdy nie socjalizowane, nigdy nie traktowane dobrze. Wiele z nich może było bitych i głodzonych specjalnie, żeby były "złe" i "pilnowały" domu. W tamtych rejonach jak zdarzają się psy domowe, to zazwyczaj są to psy rasowe, kundli w domach się nie trzyma. Kundle są "do roboty". A my - myśląc po swojemu, według własnych wartości i sposobów traktowania psa, nie zdajemy sobie sprawy co one mogły przeżyć i czego były "uczone"
-
Tak sobie myślę, że większość psów w zamojskim schronisku to biedne wiejskie łańcuchowe psy, nigdy nie socjalizowane, nigdy nie traktowane dobrze. Wiele z nich może było bitych i głodzonych specjalnie, żeby były "złe" i "pilnowały" domu. W tamtych rejonach jak zdarzają się psy domowe, to zazwyczaj są to psy rasowe, kundli w domach się nie trzyma. Kundle są "do roboty". A my - myśląc po swojemu, według własnych wartości i sposobów traktowania psa, nie zdajemy sobie sprawy co one mogły przeżyć i czego były "uczone"
-
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
agat21 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Niech się szybko goi. Ważne, że już nic będzie go urażać. Dzielne psisko -
Rzeczywiście psiaki w okropnym stanie Dobrze, ze wreszcie zaznają troski i normalnego życia. Chociaż one. Elu, na które konto wpłacić deklarację ?