Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Wiadomo, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy, ale tak się cieszę, że Nuuka z tymi swoimi biednymi nerkami i trzustką nie została w schronie. Ona tą swoją radością i nowoodkrytą miłością do człowieka może chyba teraz góry przenosić. Więc kto wie..
  2. E tam zaraz klejnoty - nie przeceniajmy - jajca po prostu!
  3. Wszystko dobrze, Makuś korzysta ze spokojnego dobrego życia. Coś niestety zaczyna znowu rosnąć na łapce, ale na spokojnie Kikou będzie to obserwować i skonsultuje przy okazji z wetem. Prędzej czy później trzeba było się z tym liczyć, że guzy zaczną się znowu pojawiać Na szczęście nie wygląda na razie na to, żeby go bolało.
  4. Aśku, zabierzesz też Pręguska? Pani Kasia chce wyjechać po niego i po kudłaczka od elik, żebyś nie musiała nadkładać drogi.. Plis
  5. Zapraszam na wątek Pręguska Pręgusek
  6. deklaracje: Nesiowata - 10 zł miesięcznie agat21 - 20 zł miesięcznie Konfirm31 - 20 zł miesięcznie Jo37 - 10 zł miesięcznie przez 6 miesięcy Kiyoshi - 20 zł miesięcznie Keyuta - 50 zł miesięcznie WiosnaA - 10 zł miesięcznie Elficzkowa - 20 zł miesięcznie Tianku - 10 zł miesięcznie mari - 10 zł miesięcznie Aldrumka - 20 zł miesięcznie Mruczka - 50 zł miesięcznie Sue - 10 zł miesięcznie ==== Mamy 260 zł deklaracji przez 6 miesięcy, potem 250 zł BAZAREK IMIENNY: imienny BADANIA I WIZYTY U WETA POKRYWA ZEA 85 zł - 13 VIII - pierwsza wizyta i badanie kału 308 zł - 5 IX - okulista w Rzeszowie i badanie krwi 200 zł - 3 X - echo serca
  7. Jest miejsce dla niego u p. Kasi pod Krosnem. 450 zł za miesiąc plus koszty weta. Kto pomoże go tam utrzymać? Może to ostatnie miesiące jego życia. Proszę. Kikou zgodziła się ze mną poprowadzić wątek psiaka. Będzie też skarbniczką. Bardzo jestem za to wdzięczna, bardzo. ❤ Bo u mnie z czasem i mocami przerobowymi coraz gorzej. Sama nie dałabym rady. Proszę i Was o pomoc, wszystkie dobre dusze, jakie zostały na dogo. Wiem, że coraz gorsze czasy, ale czy ten psiak jest temu winien?
×
×
  • Create New...