Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Fajna ta dziewczyna ze sklepu. Ma serce.
  2. Piękne zwierzaki - i psy i kocik, ale to prawda, że z adopcjami coraz gorzej. Trudne czasy dla zwierząt zmienią się w jeszcze trudniejsze. Z drugiej strony nie można tracić nadziei, bo tym bardziej trzeba im pomagać teraz. I jeśli teraz ktoś decyduje się na adopcję, to może właśnie robi to rozsądnie i przemyślanie, a nie z impulsu albo żeby mieć pretekst ro wyjścia z domu w czasie lock downu w covidzie. Wierzę, że znajdą fajne domy - takie na dobre i złe.
  3. Biedna sunia. Czasem ludzie bezinteresownie pomagają aż brak słów (Cukierka z Radys przywiózł mi do hotelu za darmo nieznajomy facet, który zgłosił się na fb), a czasem .... Też bym spróbowała za jakiś czas ponownie.
  4. Bardzo dziękuję za wieści o suni. Cieszę się, że czuje się lepiej. Wielka szkoda i żal, że z nią tak okropnie podli ludzie postąpili. Miała wiele szczęścia, że trafiła na Twoją siostrę. Zdaję sobie sprawę z kosztów, w ciągu ostatnich lat leczyłam operacyjnie mojego psiula kilkakrotnie i koszty zawsze szły w tysiące, więc ta moja wpłata to kropla w morzu. Ale na pewno jeszcze inni wpłacą, zawsze dogomania staje na wysokości zadania. Bardzo serdecznie uściskaj siostrę za to, że uratowała sunię i tak się nią zajęła.
  5. Ten zeszły rok był naprawdę paskudny, Ewu też nam zabrał
  6. Oby tak dalej. Fajnie się czyta, że Kira tak sobie dobrze z kotami układa życie i ogólnie jest zadowolona. Takie plasterki na serce zawsze dobrze robią
  7. Kochani, za kilka dni minie rok od kiedy Gucio opuścił schron. Bardzo serdecznie dziękuję Wam za ten jego rok normalnego spokojnego zaopiekowanego życia Gdyby nie Wy, pewnie psiak już by był za TM. Życzę Wam dobrego spokojnego i pełnego pięknych chwil Nowego Roku
  8. Wszystkiego pomyślnego w Nowym Roku dla wszystkich Przyjaciół Makusia Kikou, skrobnij w wolnej chwili jak nasz chłopak się miewa. Czy nadal ćwiczy? Zrobiłam przelew za hotelowanie w grudniu.
  9. Jutro leci moja wpłata dla suni, dzięki Zea za udostępnienie konta. Martusiu, trzymam mocno kciuki za Twoją koteczkę.
  10. Ależ wspaniale zaczał ci się rok Kiruniu! Niech reszta życia będzie już tylko tak właśnie szczęśliwa
  11. Oby tutaj były powody do radości.
  12. Rany, kolejny dramat z psem wywalonym z domu po śmierci opiekuna. Niech szlag tych wszystkich członków rodzin, którzy tylko kaskę po krewnym potrafią przytulać. Kto zbiera pieniądze na sunię?
  13. Oby noc była spokojna. Dzisiaj zazdroszczę tym, co mieszkają gdzieś w głuszy.
×
×
  • Create New...