Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. mamusiuuu no gdzie ty:-(:-(:-(:-(
  2. yyy Madź:razz:we no sie odkochaj:roll:
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry :) [URL]http://images30.fotosik.pl/233/27281e0894e58d33.jpg[/URL] Cóż za pełne grozy spojrzenie... ;) I resztki patyczka na brodzie :evil_lol:[/quote] czy dobry to sie okaże :razz: hehehe na pozniej zostawila [quote name='AlKil']Cze Marząca o buszu!!!:lol: Zdrowiej szybciutko i wygoń te smutaski w cholerę!!!:mad:[/quote] helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł uchhh staram sie staram [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/233/27281e0894e58d33.jpg[/URL] jaka zniesmaczona...chyba patyczek miał robaka ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] hejj troszke białka nie zaszkodzi;) [quote name='Klaudia :-)']witanko:-)[/quote] cze Klaudia:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej Eff i jak tam?? lepiej?? widziałam twojego ślicznego korniczka:multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/quote] hejka aaa tak se bywalo lepiej gardlo nadal odmawia posłuszeństwa :roll: :loveu:
  4. łał Ewo ty masz kwiatki na podwórku :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  5. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeeeeeszczeeee jedennn i jeeeeeeeeeszczeeeeee razzzzzzz:drink1:
  6. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][FONT=Verdana][COLOR=Black]czesc psujo:roll::roll::roll::roll:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]siedzi :p [COLOR=Black]achaaaa[/COLOR] kumpelę :multi:[/B][/COLOR][/quote] nieszkodzi:multi::evil_lol:
  8. czesc Ewuś:multi: szkoda ze bulcia nie bedzie u ciebie...:roll: ale grunt ze trafi do fajnego pana:multi:
  9. e.v.a

    Brutus i Salma ;)

    czesc Ci czołem:diabloti:
  10. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahahaha:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Effka minełas sie z powołaniem - przedszkolanką powinnaś zostać:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][COLOR=Black]buahahahaha myslisz??[/COLOR] Moje kochane szybko wpadam tylko żeby napisać że dzisiaj wyjeżdżam na 4 dni i bede dopiero w środe....wiem że bedziecie tęskić ale proszę w tej tęsknocie nie róbcie niczego głoopiego:diabloti: tzn nie róbcie nic czego Japkowa by nie zrobila.......szybko wróce i przywiozę FOTY!:razz: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] jabcok wracaj tu szybko cholero jedna ty tyy ty szarlotko :angryy::mad:
  11. o masz... a ja znowu musze pic:shake: sto latków Aluś:loveu::Rose::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka:
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] dostałam ofertę pracy....w Gdyni (nie jako listonosz) :roll: muszę zadzwonić do gostka i z nim porozmawiać ale nie wiem czy chcę tam pracować...byłabym jako uczeń przyjęta :eviltong: no nic...zadzwonię i się dowiem co i ja ... zawsze można powiedzieć żeby spadali na szczaw :diabloti::evil_lol: miłego dnia życzę :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] tym razem hydraulik :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  13. [url]http://img58.imageshack.us/img58/6774/img0037editedfi5.jpg[/url] piękna dumna dama:loveu:
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/293/8c3f8a5cfc9ef8ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/234/8f09cda13940bb2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/234/6924a4a5659d8530.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/293/899fc5d14820e670.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/293/519e682ffd977978.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/293/4a7a48b2477b9f48.jpg[/IMG][/URL] i tp ostatnie foty z tego spaceru... potem nowe
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/293/93932a1694cbf112.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/233/785ad8508582aaa4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/293/f1107acd134acc6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/234/7383d44cb0e755ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/293/10d3c4255de73d66.jpg[/IMG][/URL] p.s - strone wczesniej się żaliłam:diabloti:
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/234/879a49a9d8a3bc12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/233/27281e0894e58d33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/293/9a78f78062703d37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/293/b9a606e1182e5a89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/293/5d28d658d3d855f0.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Jagoda*']Dobrej nocy, śpij spokojnie, śnij swoje marzenia...;)[/quote] dziekuje:loveu: noc spokojna nie byla..... choroba mnie powoli powala:roll: chyba pojde na L4... mysle ze dobrze mi to zrobi:roll: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]hej heeeeej Efffff [/B][/COLOR]:multi:[/quote] hej hej baś:loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ej Eff nie dołuj sie tak:calus: życie( mimo wszystko) jest piękne:multi::multi:[/B][/COLOR][/quote] ech dzieki :loveu: wiem wiem ale qrcze ostatnio wszystko mi sie tak skumulowalo ze piekne jest tylko kiedy spie:roll: [quote name='Rinuś'][B][I]Możemy wpaść do Ciebie w kilka dogomaniaków ? :cool3::cool3:[/I][/B][/quote] baaaa jasne:evil_lol: juz nie spie... hehehe dzis slonka brak kataru za to co niemiara.... ech glowa mnie boli gardlo boli nos bedzie bolec bo co chwila smarkam... zaraz dam kilka fot :)
  18. [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_2357.jpg[/url] on stoi czy lezy??:lol::evil_lol::loveu: ale ma super kumpla:multi:
  19. czesc kochani:multi: czy u was tez niebo pozbawione słonka??:-(
  20. [URL]http://lh6.ggpht.com/birdus78/SFra_Yny9fI/AAAAAAAACPA/Msf3OgUO8Os/IMG_0667.jpg?imgmax=512[/URL] jak w balecie...:grin: i nie chodzi tu o ZUzke:diabloti::lol::evil_lol: siemanko:multi:
  21. [quote name='zuzolandia']mnie ludzie od 10 lat dzialaja na nerwy hihihihihih...szczegolnie w weekendy;-) buzioleeee kochana!!![/quote] buahahahahhahaha :lol: cmokasy!!! [quote name='Rinuś'][B][I]heloł :loveu:[/I][/B][/quote] hejkaaa :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]hey Ewuszka :loveu:pojszłaś już na ten Bezludź :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie jeszcze nie :( echhh ciezkie dni mam :roll: zero czasu a jak jest czas to sil i checi na nic nie ma..... ostatni tydzien kręcił sie pomiedzy praca kursem szpitalem spaniem.... w przyszlym tygu odsapne bo tylko kurs i praca.... praca ktora mnie wykancza psychicznie :roll: tak bardzo chciala bym ja zmienic... ale w tych cholernych pabianicach potrzebuja tylko kasjerek szwaczek i domokrążców :placz: .... wszystko mnie dołuje.... a z TZtem nie pamietam kiedy ostatbio sie dogadywałam:roll: na dodatek jakies przeziębienie mnie złapało.... i lekarz ... lekarz ktory mnie juz calkowicie dobil " tancerką ani biegaczką nie będziesz.... " oczywiscie to nie wszystko co powiedzial ale poczułam sie jak jakach cholerna kaleka:placz: z zerowymi szansami na wyzdrowienie.. i do tego ta jeb.... rehabilitaca strata czasu .... ja chce czekoladke:placz:i piffko ....a jak zwykle nie mam z kim sie napic:-( echh koniec użalania się jak na dziś :)
  22. [quote name='Jagoda*']Nie Ty jedna masz takie marzenia...;)[/quote] hahaha jest nam wiele [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bry wieczór! :loveu: [/quote] berek [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Witaj marząca o tym co ja :loveu: :evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] hihi witajjj:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Aha znaczy się TZ na odcisk Effie nadepnął[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:mad:......................... [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]albo odmówił zakupów:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] echhh qrna appelka skąd ty wiedziała o tych zakupach??..... heheh nie no zakupy swoja droga ostatnio nawet to nam nie idzie:roll: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak już pójdziesz do tego buszu sama samiusieńka z Tigrą... wyślij eska gdzie to jest.. też bym se poszła ... sama samiusieńka :roll:;) ludzie ostatnio działają mi na nerwy :cool1: cze E... :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hihi oki masz to jak w banku tylko numera podaj:lol: cze M.:multi:
  23. jabłko gruszka i pietruszka wszystko wpada do fartuszka... buahahahah czesc apelka co ma w .... selerka:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi:
  24. czesc :multi::multi::multi::multi: kiedy beda foty?:grin: hahahaha
×
×
  • Create New...