-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]a moja Luśka kochana wczoraj nauczyła się przynosić piłkę.... wiem że dla Was to żadna rewelacja .............. ale ona nigdy nie przynosiła:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] :multi::multi::multi::evil_lol: a jak dlugo sie uczyla?? 2 lata? 3??:evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
wiesz co Ewo?? ja ci powiem co... wcale twoje psy nie sa fajne...wcale one sie fajnie nie bawią wcale fajnych fot nie masz... i wcale a wcale mala nowa klucha nie jest urocza:placz::obrazic: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
czesc zarośnięta pajęczyną :diabloti::multi: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[url]http://img110.imageshack.us/img110/6139/dsc02909fx2.jpg[/url] buhahahahahahaha:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::ylsuper: -
[quote name='basiulka22tychy']czesc laseczki :):):) Dawno nie bylam na fotoblogu moja galeria to juz pajeczyna zarosła :):)[/quote] hahaha siemanko Basia:multi::multi: z ostatniej chwili - nie poszłam do pracy:diabloti: zara ide do lekarza po L4:roll: cala noc mialam gorączke i cały wczorajszy dzien i musze cos wymyslec zeby pojsc na kurs dzisiaj i zeby mama nie darła sie:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][/FONT][/B] [IMG]http://www.scienceofdrink.com/wp-content/uploads/2008/02/long-beach-iced-tea.thumbnail.jpg[/IMG] [/quote] eeee ja tez chce taki piciuuuu -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Effuś ;)....jak nagadane ...przeca prawie nic nie przybyło :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ojj ciiiiiii nagadane i juz:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a może zrobiliby do 2 tygodni :razz: i byłoby dopsz....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze pracusiu ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no jutro ide zaniesc bo po wczorajszym spacerku i super extra udanych fotach nie ma co czekac i miec nadzieje ze na wakacje mu sie polepszy:roll: cze Alusiu [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]witaj Eff widziałam Cię w krótkich gaciorkach[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a z tym aparatem............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]otwórz okno[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]zamachnij nim[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i pierdyknij:diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a potem kup se nowy:multi:[/COLOR][/B][/quote] a witam sie witam nie mam kasy zeby machac aparatem:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]czyje to takie nogi tu?[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo chyba nie Tigrusi :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] sasiada :diabloti: echh jestem wrocona z pracy caly dzien mialam gorączke lipa na maxa jutro do lekarza musze isc:roll: a dzis jeszcze na kurs... a nie mam siły:placz:
-
eee bez sensu ze pojechałas:siara:
-
wpadłam se tu z rana :razz: i znowu nagadane:shake: cze All
- 78403 replies
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
łał ale mnie tu dawno nie było:crazyeye: witanko:multi: widze ze Teki sie swietnie trzyma:loveu: nic tylko pozazdrości energii:cool3: -
[url]http://images26.fotosik.pl/238/35aa5e271dba079d.jpg[/url] :crazyeye: kto ja tak pomalował?:diabloti: ale wanna extra:loveu: taka wielllllllllllllllkaaaaaaaaaa:diabloti:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][/B][COLOR=Purple][B]jaka tam cieczka :roll: Zuzka po sterylce :razz:[/B][/COLOR] [B][COLOR=Purple][COLOR=Black]ahahaha no tak ... czyli tez masz odpowiedz:evil_lol:psy czasami przeciez tyja:eviltong:[/COLOR] no coooo??:eviltong: a w ogóle jakaś Ty spostrzegawcza:cool3: od początku mam ten nick:eviltong::diabloti: [/COLOR][/B][/quote] no przecie wiem .. ale jeszcze nigdy sie tak z toba nie witałam:roll: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B] najważniejsze, że mała w dobrym zdrowiu:) aa... i od tygodnia znowu jej wagi przybyło.... a przecież prawie nie jadła, bo się fochała na żarcie... poprzednio było 43,30 kg... teraz jest 43,85 :splat:ja nie wiem... ona rośnie jeszcze czy co? :crazyeye: [/B][/COLOR][/quote] moze cieczka nadchodzi;) cze Basia2202 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Jagoda*']Tigra lubi pifffko...;) [URL]http://images30.fotosik.pl/238/e35adb1a7175cf37.jpg[/URL][/quote] piffo nie nasze:shake:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] aaaaa to ty krótkich gatków nie widziała :shake:.... ja mam krótkie :grins: krótsze od spodniczki :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] hehe takie króciusie tez mam ale takie ten tego różowe z zeszlego roku :lol: [FONT=Arial][B] [COLOR=Red]osz kurka ......to masakra z tym aparatem ... dawaj do serwisu jak jest gwarancja [/COLOR][/B][/FONT][/quote] no ale to po wakacjach :shake:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red] [B]leceeeeeeeeeeeeeee [COLOR=Black]tylko nie przelec:diabloti:[/COLOR] jakie fiu fiu ......na temacie Fotografia II na Offie dowiedziałabyś sie że to badziew :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale tam większość to pewnie po Szkole Reżyserskiej i ten tages :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahha takk tam jest duzo znawców i profesjonalistow do ktorych my ALu sie nie umywamy:diabloti::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi::loveu: nie będą...nie mam nadal aparatu :roll::diabloti: *** dzisiaj umieram od samego rana na dziwny ból (skurcz) brzucha :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no czesc a mowilam ... zebys zostawila w zapasie jakies foty:diabloti: fjuu fjuuu moze ...................................... zjadłas duzo czeresni? :grin: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][COLOR=Red][B][FONT=Arial] Effuś przeca on młodszy od mojego Canonka :crazyeye: [COLOR=Black]nawet roku nie ma [/COLOR]:roll:[COLOR=Black] no ale niestety qr ten tego :shake: fuji czesto maja problemy z matryca... wczesnmiejszy canon tez byl o wiele starszy i nic :placz: nie wiem po wakacjach zaniose go do reklamacji:roll: mam nadzieje ze do tego czasu sie do konca nie spierd.... choo na krótkie spodenki do mnie i zobaczysz jak na fotce sa paseczki ... aczkolwiek musze przyznac ze sa malo widoczne niestety inne foty to masakra!!!!! [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam Nikona 60D[/B][/COLOR][/FONT][/quote] fjuu fjuuuu
- 78403 replies
-
[extra macie to jeziorko:multi::multi::multi:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
no nieee Ewo tylko nie mow ze ta mała klucha bedzie twoja :mdleje::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi: dzień doberek :loveu: cóż za piękna Tigrunia na łączce sobie biega :cool3: [URL]http://images25.fotosik.pl/237/5278bda0e89cac33.jpg[/URL] nie ładnie to tak psu uciekać :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] czy taki dobry to nie wiem... hehe ciiii ja wcale nie uciekam;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]widziałam rozbieganą Tigrę ....:multi: Effa daj fote w krótkich gatkach :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze All [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/302/e5f9bba9a9548e93.jpg[/IMG][/URL] rozpier... mi sie matryca w aparacie:placz: ale nie na kazdych fotach ale qrwa mac nooo:placz:
-
no nieeee Ala ma nowego aparata a moj sie ropier...:placz::placz::placz::placz::placz: jestem załamana ostatnio wszystki mi sie rozppier...:placz::placz::placz::placz: a jakiego masz??:razz:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
suemanko :multi::multi::multi::multi: kiedy jakies foty beda:diabloti: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
czesc :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: