-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Jagoda*']Kiri dzieli się, ale na jej zasadach..., Kiri, niestety, to wredota... Zobacz, jak trzyma niedowierzająco kij Gaja...[/quote] moja nawet nie pozwala sie zbliżyć do jej zdobyczy:roll: mały czy duzy jest atakowany :roll: wiem ze ona krzywdy nie zrobi tylko naskoczy na psa i warknie ale ludzie tacy pewni nie sa jak widzą psa z pianą w pysku i z przekrwionymi oczami:evil_lol:
-
cze babo przyszłam na kaff:razz::razz::razz:
-
[url]http://img229.imageshack.us/img229/8227/img0059wn2.jpg[/url] ale bajer:loveu: Tigra nigdy by sie patykiem nie podzieliła:roll: ostatnio nawet rzeką sie nie dzieli :lol::evil_lol:
-
czesc Oleńko:loveu: ale żem dawno nie widziała tych diabłów:loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc czołem z rana:multi: wreszcie moge spac do 12 w tygodniu:evil_lol: chyba przedłużę L4:lol: -
[quote name='teqquila'][B]Garo jest psem Tzta wiec moge napisac ze tez i moim :loveu:[/B][/quote] nie nie mozesz tak pisac miala bys za fajnie :obrazic:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'] [COLOR=Navy][B] czas na nowy:p[/B][/COLOR][/quote] ale on był nowy:roll: boszz... takiego pecha jak ja to nikt chyba nie ma jesli chodzi o aparaty:evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]a Tobie co ? Ewuniu co?:calus:[/B][/COLOR][/quote] bo moj sie pospuł:placz::placz::placz::placz::placz: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
bosz... jakie okropne foty z jak mniemam nowego aparata na manualu fujjjj bleeeee jahhhh:roll: :placz: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] w sobote :grins:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][/quote] doooopierooo?????????????????????
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] a nie wiesz że pies robi masę do 2 -go roku życia?? a Ile Zul ma?? [/B][/COLOR][/quote] eee nie zawsze.. czasami całe zycie jak tyje:eviltong::eviltong::eviltong: cze Baśka:multi: -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]znów jej uciekasz że tak pędzi? [URL]http://images29.fotosik.pl/239/f65ad70be7b5a695.jpg[/URL] [URL]http://images29.fotosik.pl/239/f43c1a6d8b261ad4.jpg[/URL] pocztówkowa Tigrusia :loveu: witam :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no coo cos muszem robic niee??? ja ciebie tez:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:Tigrusia Eff......leżysz :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hyhyhy juz nie:evil_lol: byłam własnie na kursie :) nie mam gorączki czuje sie w miare okej siedze wiec sobie w dresach po starszym bracie:grin: i jem kisiel:diabloti: mam nadzieje ze gorączki dzis nie bedzie... zazwyczaj mam tak ze jedna dobę mam 38-40 i nie daje jej sie zbic a potem przez jakies 3 dni osłabienie... jutro chyba podjade zawiesc aparat do lecznicy aparatowej:roll:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']taki będzie przód [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/86131/00000043.jpg[/URL][/quote] a na plecach doopa frania?:diabloti: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/239/f65ad70be7b5a695.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/239/4f070f18265d722c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/239/0ceb3d16b78eea7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/305/95d3776e4b276536.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/239/b5b546e8b1d69af7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/238/a0a05f4fa31d6589.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/239/bfc4a8a6c959d7f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/305/62615343dd600786.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/239/d82b44c125b23374.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/305/50b9e3bbdbe38682.jpg[/IMG][/URL]
-
czesc Tyśki:loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/239/f43c1a6d8b261ad4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/238/96a5bbdd2a4b1d35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/239/f06b411cdb05d8c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/305/a908b7b982c1fdf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/305/a06f68dea3ad3ae9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj schorowana:loveu: [/B][/COLOR][/quote] czeee:loveu: [quote name='teqquila'][B]hehe fajna praca :diabloti: na wakacje zbierasz :eviltong::evil_lol:[/B][/quote] buahahaha taaa na wakacje...... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/238/a4fc057b9f99970d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/305/ff2852b3032b033e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/305/a2d3f5723719db9d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/304/2757e1654414d5aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/304/836fe1df7f1e9dc8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='teqquila'][B]hehe chorowitka :diabloti: sciemniara :diabloti:[/B][/quote] uwierz że wolala bym nie siedziec na zwolnieniu:roll: biorac pod uwage fakt ze czeka mnie weekend w domu:roll: a w pracy i tak siedze i czytam gazety:roll:
-
[quote name='teqquila'][B]Siema Efka ja po poludniu do pracy idem :diabloti: a Ty nie udawaj ze chora jestes :eviltong:[/B][/quote] siem:p nie udaje mam L4 do poniedziałku:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:) hmmm....aż tak wesoło? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] echemmmm:diabloti: -
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Wpadam z dzień doberkiem :multi::loveu::multi:i po to by ogłosić że ciepło :grins: a ja zaraz biegnę do pracy :placz::placz:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ty ALu do pracy??? cze Klockowa:multi: