-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALAS103.jpg[/url] :placz::placz::placz::placz::placz:dlaczego one tak pięknie pozują cze mała:multi::evil_lol:
-
fjuu fjuu ile fotkow....... fjuu fjuu a na nich moj Pawcio:loveu::evil_lol: czesc Madź:multi:
-
czesc CI POwiem:multi::multi::multi::evil_lol: Luśki widzialam i kwiatuśki tysz:loveu:
-
fjuu fjuuu.... a mnie tu nie bylo..... zdrowka i szczescia:multi::drink1: czesc Aluu:multi: jejj kicia podrosła niesamowicie:loveu:
- 78403 replies
-
czesc slicznotki:loveu:
-
czesc jabol:razz:
-
ułaaaaaaaaaaaaaaa ja tez cem takie ciacha:placz::placz::placz::placz:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc żonkilku w moherku :multi: -
hej hej Tyśkowa:cool1::cool1::cool1:
-
[quote name='zuzolandia']ojjjjjjjjj bidna ty nasza frelkooo............. nie smutkajj........ choc utulkam ciem mocnooooo........... pogoda sie zmieni to samopoczucie tezz......... kcm!!!![/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to witaj w klubie :calus: chociaz doberek powiem doberek :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja']:glaszcze:............[/quote] [quote name='apple']:calus::calus::calus:[/quote] [quote name='teqquila'][B]Siema Efka :diabloti: to ja cieszysz sie :loveu:[/B][/quote] [quote name='Jagoda*']Ewcia, juz po pelni księżyca, (chiba;)), będzie lepiej![/quote] [quote name='zuzolandia']doberekkkkkkkkkk.............nie smutkasz sie juz praffda????? buzioleeee[/quote] kocham w was wzbudzac litosc:loveu::evil_lol: czesc dziołszki...ech nadal mi kiepsko:roll: jakos mi sie ostatnio nie uklada:roll: zaszyla bym sie najchetniej gdzies w buszu sama samiutenka tylko ja i Tigra echhh
-
czesc dziołszki echhh jestem nie do zycia... popadam w jakis stan depresyjny jest mi zle... :-(
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]teee nie jestes w robocie:mad: NIPa też ci podać:razz::diabloti::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :diabloti: poproszę
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeee Tigrunia:loveu: Czee Eff:roll: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahaha czesc :P [quote name='zuzolandia'][URL]http://images24.fotosik.pl/230/2987ee214c6c11df.jpg[/URL] uuuuuuuuuuu ale ekstaza .............pełny odlot ..........ihihihihi doberek EFF;-) Z EFFOWNI [/quote] :evil_lol: siemanko :multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] aaaaa no to ffcalenie ostatnie a ja już siem wystrachałam ze schodzisz na zuą droge :p cze :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no ostatnie z bratem :P a sezon sie chyba dopiero zaczyna:evil_lol: cze Aluśś [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze dziewczynko, suczko i inne ptoki i żułfie :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no CIę witam cię
-
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Efff dlaczemu ja nie dostałam uśmieszku z serduszkami:cool1::mad: Się grzecznie pytam:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zażalenia proszę przesłać mailem z dołączonymi 3 zdjęciami
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc SM:multi::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][FONT=Verdana][COLOR=Black]haha fotorelacja z pola walki wypas:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: cze Madzialena:loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/FONT]
-
o masz... wchodze pacze a tu mecz polska- niemcy:roll:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mogłabym zabezpieczyć terrarium żeby nie wychodził... ale .... szkoda mi go:roll: widać że lubi przechadzki po domu, a to tez pomaga w socjalizacji z nami i psem, jak go bede na siłę wrzucać do terra to lipa z pracy nad zaufaniem.... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] świete słowa... mnie zamykali i malo socjalizowana jestem:razz::diabloti::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] oooo to było ostatnie piffo w tym sezonie :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ostatnie piffko z bratem w tym sezonie :eviltong::multi::evil_lol: za tydzien o 6 rano wylatuje do anglii:p
-
a feeee ale brudne psy macie... ja to bym nie mogla miec takiego:roll: moja to taki czyscioszek :loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cze Rinuś:loveu:
-
[quote name='Jagoda*']Odczep się z tymi zdjęciami, daj się pobawić:evil_lol:... Super mina! Za mimikę kocham boksie...m.in., oczywiście...;) [URL]http://images28.fotosik.pl/229/c92b7ac685fff210.jpg[/URL][/quote] ja tez uwielbiam boxiowe minki:loveu: [quote name='Rinuś'][I][B]Witanko :evil_lol: ale fafleeeee:loveu:[/B][/I][/quote] oooo Rinuś witaj:multi: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]od kiedy Tigra pali cygara? [URL]http://images29.fotosik.pl/229/8253ff8c2f35e4b1.jpg[/URL] toć to jej zaszkodzi...mimo tego że na świeżym powietrzu :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie mam pojecia od kiedy ..... ale to takie eko cygara heheheh [quote name='AlKil']Dobry wieczór... Juz po cholernym piątku trzynastego... uff[/quote] a mi minął luzacko piąteczek :P bryyy [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: Efffffffffff.....nie śpij :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie spie :P byłam na pozegnalnym piffku :)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
helołłł:multi: kiedy foty beda jakies??:roll: -
siemanko niezłe wdzianko:multi: