Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Menrzuś']Też tak myślę :razz: .... nie przy kupach, a przy kupażu :evil_lol: Iza twierdzi, że dobrze w upały nerki przepłukać :eviltong:[/quote] czyli ten tego myslimy tak samo?:razz: :lol: hahaha ty uważaj zebyś ich nie wypłukał :diabloti:
  2. [quote name='Rinuś'][B][I]spójrzcie do góry nogami :diabloti:[/I][/B][/quote] ty mała nie bądź taka mądra:cool1:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/acb6eae349b9b073.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/840d1c45526975f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/b617151eb0c82301.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/240/6ded06431cf9c582.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/307/8306056c66e6def4.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='teqquila'][B]a co nie prawde mowie kawał kobity z niej ale pewnie bojiduda :diabloti:[/B][/quote] :siara: no wiesz teraz moglas ja urazic:roll: co z tego ze czasami sie boi:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/239/45a1f785e1549790.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/239/0d4e30bb4ca828cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/eb49d0507f4426d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/3f3324cbb268f638.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/239/3e588f235aa26517.jpg[/IMG][/URL]
  5. e.v.a

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][I][B]Ciekawe czy jak kupię nowy aparat to czy będzie większa oglądalność ? :cool3:[/B][/I][/quote] hahaha nie licz na to:diabloti: ja lece z fotami na 2 aparaty i dupa:diabloti:
  6. [quote name='Menrzuś']No jak nie mieszać - dobry synek przecież jestem :diabloti: oj tak, tak......i to z przewagą kupy ...... krocionóżko :evil_lol: co u mnie? - pocę się i piję :eviltong::evil_lol:[/quote] aaa no jak dobry to łokii ojj żuczkuu żuczku a ty tylko o kupach:roll: ty nie pij tyle bo sie opijesz:shake:
  7. [quote name='Rinuś'][B][I]idź zobacz jaka u mnie jest pustka....:cool1:[/I][/B][/quote] hahaha czy ty mnie zapraszasz do siebie zebym ci sztuczny tłok zrobiła??:eviltong: są foty?? jak sa to ide ;)
  8. [quote name='Menrzuś']Mamusia mi mówiła, żebym zawsze prawdę mówił :eviltong: cze Dżdżowniczkoooo :lol:[/quote] mamusia mamusia ... mamusi w to nie mieszaj:diabloti: co u ciebie stonóżko ??:loveu: kupe lat.... sie nie witalismy:evil_lol:
  9. [quote name='Menrzuś']eeee tam dobry.....za gorąco :mdleje: Cześć Ewaaaaaa :multi:[/quote] bosz.... człowiek chce byc miły przywotac sie a ten jeszcze wybrzydza :obrazic: cze Robaczkuuuuu:evil_lol:
  10. [quote name='teqquila'][B]Siemano chorowitku :) zdrowia zyczymy a Tigra to juz pannica duza z niej :diabloti:[/B][/quote] cze juz jestem zdrowa:evil_lol: buahahaha to żeś teraz pojechała:lol:
  11. [quote name='teqquila'][B] hehe mam fajnie bo mam 3 psy :diabloti: i to jakie :loveu: [/B][/quote] guupia babaaaa:placz::placz::placz::placz::placz: a ja mam jednego psa i Tzta z kotem jego siostry:roll: beznadzieja... moze twoj nie chciał by haremu?? :razz:
  12. dzieeeeńńńńń doooooooo bryyyyyyyyyyy:oops::oops:
  13. daj foty jakies:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. [url]http://images26.fotosik.pl/240/0d75d72daea0e8f3.jpg[/url] kop maluszku kop:loveu: wyrobisz sobie mięśnie :loveu::evil_lol:
  15. wiesz... ja cie wcale nie mam ochoty odwiedzać :roll:
  16. patrze w leeewooooooo patrze w praaaawoooooo patrze w przód patrze w tyłłłłł i fot ni ma :niewiem:
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry :) [URL]http://images29.fotosik.pl/239/f65ad70be7b5a695.jpg[/URL] Pełna radość na pycholku :loveu:[/quote] ona zawsze ujarana:lol: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej wpadłam na poranna kawencję a tak w ogóle to jeszcze jutro i mam urlop:multi:[/B][/COLOR][/quote] :kaffee_2: a ja do poniedziałku na L4 siedze... i moze sobie przedłużę :siara: [quote name='Rinuś'][B][I]Hejka hej :loveu: ktoś tutaj zaniedbuje galerię :cool3:[/I][/B][/quote] no własnie nie odwiedzacie mnie nie gadacie :( chlip [quote name='kwiatek82']Tigrunia podbija łąki :D Urlopik - piękna rzecz (szkoda ze wakacyjny to tylko raz w roku) pozdrawiamy wakacyjnie ![/quote] czesc dziewczyny ojjj to prawda nie ma to jak urlop w wakacje ja niestety dopiero w sierpniu buziakiii aparata wczoraj zaniosłam bedzie a raczej powinien byc za 2 tygi ... narazie zostałam z kamera z kotorej mozna robic foty ale nie mam kabla zeby zgrac na kompa hahahahaha
  18. [quote name='agbar']Witajcie w ten letni dzionek:multi: Bede wyznawac Wam cos strasznego......:oops: [/quote] myslalam ze powiesz... bedzie dzidzia:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol: cze Dilkowa:multi:
  19. [url]http://img360.imageshack.us/img360/1513/dsc08390uh6.jpg[/url] eee pies ci wypadł z koszyka... buahahahahahahah :grin:
  20. [quote name='Vectra']Ale , żeby nie było , że wszystko im wyszło :diabloti: tamto było tył , to jest przód i rękawek Jak drukowali napis na rękawie , to zapomnieli podłożyc papierka i się im przebiło. Pytali czy się nie obrażam i czy przyjmuje tak jak jest , czy mają drukowac nową koszulkę .... zaproponowali , że mam im mniej zapłacic .... więc łoki , niechaj będzie i tak.[/quote] hahaha korektorem zamaluj:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Vectra'] Dziś ważyłam Frania HA , całe 17 kilo waży :evilbat:[/quote] na grila w sam raz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. ochhh Justynko tak mi przykro :shake: http://i28.tinypic.com/16isb3b.jpg :loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='Matusz'] [COLOR=Navy][B]to do reklamacji :lol::lol:[/B][/COLOR][/quote] wlasnie byłam zaniesc:p ale po wakacjach chyba go sprzedam:roll: kupie sobie zwykłą małpke ktora bede mogla wlozyc do kieszeni i nie wqrwiac sie ze nagle sie popsuła:diabloti: haaa to jest mysł:lol: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0273.jpg[/url] błeheheheheh
  24. [quote name='Vectra'] Maluch jest mój !!![/quote] i co sie chwalisz?:obrazic:
  25. [quote name='Jagoda*']A już myślałam, że Kiri jest wyjątkowa...;)[/quote] bo jest :loveu: tylko inaczej:evil_lol:
×
×
  • Create New...