Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] chwile wcześniej blondas do Bąka skakał i wszystko było ok więc gdzie tu sprawiedliwość :roll: już nie noszę przecież :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][/FONT][/quote] no własnie.. jestesmy strasznym narodem:roll: nie widzimy tego jak my cos zle robimy a na innych jedziemy:roll: zreszta zachowanie polskich "kibiców- internautów " niestety nie świadczy o nas najlepiej :roll: czasami sie wstydze ze jestem Polką :roll: buahaha dlaczego?
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Normalnie mój D jest w rozpaczy jakoś tak sie utożsamia z tymi jajkami:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] buahahahah .... przeciez to nie jego :roll:
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek Eff :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze Madź:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effuś :loveu:...........:placz: nie mam ciasteczka :placz:...ale w sobote upiekę ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiem Alu wiem.. byłam i widziałam ze nie ma:roll:..masz szczescie ze dzis w pracy jadłam:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pomachasz mi?:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hmmmmm..... machhh machhhh :eviltong:
  4. fjuuu fjuu bedzie ciach ciach i po jajkach :diabloti: czeee mała:multi:
  5. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]wiiiiiiiiiii taaaaaaj Eeeeeeeeeeeva:loveu: tak Beata tobie śpiewa:eviltong: [/B][/COLOR][/quote] buahahhaahhaha :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [url]http://images33.fotosik.pl/285/bae3f19d0ecbcf86.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: córcie to ty masz śliczną!!:loveu: a torciki mniamniusie haha...aczkolwiek liżąc monitor nie czułam wyrażnie ich smaku:lol:
  7. [quote name='jonQuilla'][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=7][COLOR=Red][B]:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=7][COLOR=Red][B]SUKA A NIE SĘDZIA !!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/quote] buahhahaha :grin: sędzia sprawiedliwy chciał byc:roll:.... nasz gol nie powinien sie liczyc bo byl na spalonym.... cze listy nosząca:multi:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]własnie weszłam do domu po zebraniu stowarzyszenia prozwierzęcego..... chałpa rozniesiona, kwiatki pozrzucane, wszystko zasypane ziemią, świeczniki potłuczone, gary pozrzucane, szklanki...... niepomyte :roll:.... a legwan siedzi na chlebaku i robi sobie kanapki :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahhahahahah :grin:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] przecie napisane ze to WCZORAJ padało :diabloti:...dziś nie pada , bo jestem w domu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]\ wczoraj tez nie padało u mnie:eviltong:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:jaka Tigra muzykalna .....i na flecie gra :grins: [URL]http://images31.fotosik.pl/282/bab6d7d6328a17c5.jpg[/URL] cze Eff :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hihi bo ona lubi fujarki:evil_lol: cze All:loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]schrupać go chciała :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaa ciacho niezłe z niego było :cool3: [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]mnie w oko wpadają inne zeczy.............podpowiem: NIE KWIATKI:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B]a jakie jakie?[/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Buhahahahahha.............no faktycznie ciekawe.............bardzo ciekawe:diabloti: [COLOR=Black] bo ja zawsze ciekawie gadam :eviltong:[/COLOR] Hihihihihih jakie ziąbele:turn-l: [URL]http://images32.fotosik.pl/281/9eab9c943dd6a4f6.jpg[/URL] [COLOR=Black] uwazaj bo ci kiedyś ktoś urwie tego paluszka wytykaczuszka :diabloti:[/COLOR] A to byłam JA - JAPKOWA:B-fly: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] cze Ty Japkowa:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]heja przed weekendowo Cię witam:multi: [/B][/COLOR][/quote] dobereczekkkkk :loveu: [quote name='zuzolandia']czeeeeeeee zazdrosnico ;-)[/quote] witaneczkooo:loveu:
  11. a u mnie nie pada:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Oranżuś ćliczny:loveu:
  12. chcesz zebym ci pomachała??:razz:
  13. hej hejj widziałam se ja pieski dwaa sia la laaa:roll::lol::evil_lol::multi:
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] będę dręczycielem ;) czytaj doręczycielem baaa listonoszem ;) wiem wiem....to brzmi dumnie :roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] buahahahahaha :grin: cala poczta strajkuje bo im malo a żonkil idzie na listonosza:grin:
  15. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images32.fotosik.pl/280/0d840332d03c94eb.jpg[/URL] wowowowoowo.i cio miauczysz ze mi zazdroscisz???? twoja Tigra lata a moje niet ;-( wiec to ja Ci zazdraszczam....bo pozowac to prawie wszystkie piury potrafia a latac? to wyjatki !!!! siemka;-)[/quote] aa tam takie latanie:roll: czeee:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL]http://images34.fotosik.pl/282/36f9f8dcc8a2186b.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/282/a5a525bb8766f661.jpg[/URL] jakie irokezy :evil_lol::evil_lol: byłam widziałam cześc Eff :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::lol: cze Madź:multi: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ooo jakie Tigra miała towarzystwo przystojne :) no no no .... [URL]http://images26.fotosik.pl/228/e03732380711acc3.jpg[/URL] pies tropiąco szukający ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaa takie przystojne ze Tigra chciała zjesc:razz:
  16. :obrazic: czesc
  17. przyszłam do ciebie na ciacho ale jesc nie moge bo bylam u dentysty:roll:
×
×
  • Create New...