-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
czesc wysłańcy szatana:diabloti:
-
czesc Alusiuu:loveu: czesc Korusiu:loveu: czesc jabko:roll:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
czesc pięknisie z rana:multi: przesyłam wam słoneczko bo nie wiem jak u was z pogoda:razz::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No peeeeewnie......Evaxonka :eviltong::evil_lol:[/quote] tak tak :multi::multi::multi::multi::multi: -
[CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand::buzi: [/CENTER]
-
[quote name='Jagoda*']Dzisiaj Koruś w pogoni za kotkiem :mad:wskoczył na drzewo,potem za nim po siatce ogrodzeniowej wlazł na cudzą posesję i gnał dalej kocika... Kiri ujadająca z rozdziawionym, obślinionym pyskiem ganiała wzdłuż płota, nie wiem, czy chciala uczestniczyć w pogoni, czy bała się, że "braciszek" przepadnie. Możecie sobie wyobrazić co usłyszałam od rozwścieczonego właściciela (wcale mu się nie dziwię;)). Od przeprosinowych uklonów boli mnie kręgosłup...:evil_lol: Koruś wcale nie jest krwiożerczy w stosunku do kotów, nawet chce się bawić, ale gdy kotek ucieka, rozpala się w terierku pasja łowiecka. "Dzięki" Korusiowi też wiem, ile u nas spaceruje wieczorem jeżyków. Z nimi też Mały chce się "zaprzyjaźnić". Wytropił również o północy dużego odyńca, który przychodzi na nasze osiedle zjadać resztki wyrzucane na trawniki:mad:. To było przeżycie...:nerwy::shock:[/quote] :grin::grin: Koruś taki rozrywkowy chłopak:lol::evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']czekaj, czekaj.....Ty to chyba od Tigry jesteś :hmmmm: Zgadłem? :razz:[/quote] yhmmmmm a pamietasz jak mam na imieee??? -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]no właśnie ja różu nie noszę bo jakos nijak wyglądam ale Lujka tak:diabloti: i w wucecie mam różowawą tapetkę........i majtki moga tez być różowe [/B][/COLOR] a ja nie mam rożowych majtek:roll: ale skarpetki mam ...:evil_lol: [COLOR=DarkRed][B]najbardziej do brązowego [/B][COLOR=Black]oo noooo:loveu: [/COLOR][B] widziałam Tigrę twą witaj Eff idę na dół bo piffko i Tz czekają.................. [/B][/COLOR][/quote] witam cie ja tez chce:-(
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/229/aadb91288bc6e9a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/230/2987ee214c6c11df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/228/6216bcae85aa13ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/229/cf9735ed1a192cbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/228/27de9a456e0201d0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ZoUza:diabloti::loveu: dobra lece- pa:hand:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja ciebie tez:loveu: paaaaaa foty:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/229/c92b7ac685fff210.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/228/99294743c55f4db6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/285/bc81133e889c34b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/229/8253ff8c2f35e4b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/228/cf164243c129c6d0.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a cy ty mnie jesce pamietas??? -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]do mnie nie...wygladam w nim jak świnka pigi:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ułaaa... to moze zamiast obrażać róż przejdziesz na dietke:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]To powiedz:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taka z ościami w środku jest :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]no własnie nic bo mi nie pasuje:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] róż pasuje do każdego:roll::evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ty chyba nie wiesz jak szprotka wygląda:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a właśnie że wiem :obrazic:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Bosszzzzzz:roll:normalnie ja wszystko rozumiem ale żeby na różowo:roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a co masz do różu??:roll:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]miejsce do miziania :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a skad wiesz ze nie mizia teraz:diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo cie rybą poszczuje[/B][/COLOR][/FONT]:diabloti: [IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Requin.gif[/IMG][/quote] takie rybki to ja na sniadanie zjadam:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A do kogo ty tak na różowo machasz? Bo chyba nie do mnie:roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [SIZE=6][COLOR=Magenta][B]machamm [SIZE=7]machuuu machuuu[/SIZE] na różowo do ciebie APELKA[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A ty cicho być.................:mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie będę:laugh2_2: nie będę:laugh2_2:
- 78403 replies
-
czesc czołem :multi: u mnie narazie oki w ten piatek :eviltong:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B][COLOR=blue][I]Ale trochę wycuwałaś co[/I][/COLOR][/B]:evil_lol: [B][I][COLOR=blue]Witaj Ewcia:multi:- tęskiniłaś:cool3:, bo ja taaak:loveu::evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [/quote] hihi tyćke tak :evil_lol: noo strasnie:loveu: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ty dzisiaj u mnie nie byłaś:placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nikt cie nie lubi:turn-l: nikt cie nie lubi :turn-l:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]jeszcze raz wyraźniej poprosze bo nie widze:diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [CENTER][COLOR=Magenta][B][SIZE=7]machhh machhhh[/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]