Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Ponoic mieszkala w jakiejs myjni samochodowej, ale nikt jej tam nie karmił.
  2. Podnosze do góry, Perełka i Bianca czekaj na domy. jak z karmieniem daja im cos do jedzenia ?
  3. Malawaszka moze po swietach dac jeszcze w DP ogloszenie Perełki ?
  4. Wiadomo co z Zorka , byli potencjalni wlasciciele ?
  5. Przypominam o Perelce i Biance.
  6. Podobno ktos ma ogladac Zorke u Missieek.
  7. Perełke to chyba oddadza, bo po tym w jakich warunkach zyje , widac ,ze im nie zalezy na niej.
  8. Nie mam w tej materii doswiadczen, ja bym zaryzykował.
  9. Nikt tu nie zaglada, a jeszcze 3 czekaja na domy.
  10. Czy Zorka bedzie miala wtym tygodniu ogloszenie w gazecie DP.
  11. Lidusia zaloz mu watek w dziale za Teczowym Mostem i wstaw zdjecia.
  12. Uroda Zorki powala, zaraz sie po nia kolejka ustawi, moze te nowe foty trzeba dac w ogloszeniach. Piekne zdjecia robicie.
  13. Musze podziekowac Malawaszce, missieek i jej mamie, za to ,ze uratowaly Kasztance zycie, gdyby nie one pewnie umierala by w meczarniach nie mogac urodzic szczeniat. Eurydyka, strasznie mnie zmartwilas odejsciem Reksa, to byl pierwszy watek na dogomanii , ktory otworzylem i sledziłem, kibicowałem mu w nowym domu......Szukamy domu dla Kasztanki, zasluzyla wreszcie na niego.
  14. Postanowiłem jeszcze raz sprobowac za 2 tygodnie z ogloszeniem. Juz sie cieszylem ,ze Perelka bedzie miala dom, a tu dupa......
  15. Tak jest ogloszenie ze zdjeciem.
  16. Do Missieek zgłosiła sie kobieta , ktora ma 2 male suczki( prawdopodobnie w ciazy -bo po cieczce ), niestety nie stac jej na sterylizacje, woli utopic szczeniaki, niz wydac 280 zł na sterylizacje 2 suczek, moze znalazl by sie jakis sponsor, choc na jedna , koszt sterylizacji 140 zł.
  17. Jeszcze trzy "sztuki" , szukaja domow, czy moze cos ubyło ?
  18. Dziś spotkanie , oby owocne było.
  19. Byc moze dzis Inez bedzie ogladana przez przyszlego wlasciciela.
  20. Podniose futrzaki, ciagle szukaja domu.
  21. Postanowiłem zasponsorowac Perełce ogloszenie w Dzienniku Polskim, malawaszka Missieek zna szczegoly to Ci przekaze.
  22. Przypominam całe stadko Missieek.
  23. Podnosze Perełka czeka na dom.
  24. Ciekawe czy ten facet w koncu sie wybierze zobaczyc Inez, troche sie juz do tego zabiera.
  25. Perełka jest bardzo sympatycznym psem ,łapie za serce, a musi siedziec na lancuchu, w dodatku chudzina z niej straszna.
×
×
  • Create New...