Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Negra jest pieknym psem, tylko nie wiadomo co jej w głowie siedzi.
  2. Wyglada jak misiek polarny, tylko futro troche rzadkie.
  3. Swietna modelka z tej Szpilki, mam nadzieje,ze nowa pancia juto ja zabierze.
  4. Ulka postaram sie cos załatwic w przyszłym tygodniu.
  5. Doszły 4 kotki po sterylizacji, i dzis bedzie sterylizowana bulowata suczka.
  6. Jutro dokladnie bede wiedzial, to powiem Angelice,cos chyba 245-250 zł., za 30 sztuk
  7. Przy tylu psiakach , karmy nigdy za dużo.
  8. Ank@2 na jaki adres Missieek ma wysłac opisy i zdjecia swoich psów, ma na tymczasie 13 sztuk , do tego do wydania 4 , ktore narazie maja domy,ale ludzie chca sie ich pozbyc.
  9. Jutro powinienem przekazac puszki Angelice.
  10. Andzia69 dziekuejmy, to nie skromnie, to juz 1/3 kwoty potrzebnej na sterylizacje.
  11. Dziwne,ze taki fajny pies ciagle siedzi w domu tymczasowym.
  12. Ile tych puszek ? moge zamowic w cenie hurtowej.
  13. Dalej nie ma zadnego odzewu na ogłoszenia Inez,podnosze, gdyby nie to ,ze w miedzyczasie znalazlem moja Mysze, pewnie Inez bylaby u mnie.
  14. Zdjecie pewnie bedzie male, moze dac ogloszenie bez zdjecia na 60 znakow ?
  15. Dam dzis 20 zł Angelice na to ogłoszenie
  16. Podobna suczke w typie amstafa wzieła Ayla1 z OL, tez pregowana, myslałem ,ze to biała Pigi, ale tej biedaczki tam niestety nie ma.
  17. Mozna pod ten nowy wątek podłaczyc psiaki Missieek z Ol ?
  18. Jak tam gluty z nosa-zniknely ?
  19. Szukam intensywnie domu dla Inez, narazie bez efektu.
  20. Gratuluje nowego domu, i szukamy dla drugiej.
  21. Fundacja ast by nie pomogla ? Niezle jest pogryziona.
  22. Jak bedzie wiadomo cos z tym ogloszeniem dajcie znac, komu mam przelac pieniadze.
×
×
  • Create New...