Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Poker jest chyba z Jędrzejowa, to okolice Skarżyska.
  2. Jest ogloszenie Norki ze zdjeciem-całkiem fajne, jest Inez i ogloszenie o kociakach i szczeniakach. Norka to taki fajny pies ,a jakos nie ma szczescia.
  3. Niestety nie mam gazety, ale moze ja dostane to sprawdze.
  4. Moze jeszcze jutro zadzwonia o Savane był telefon w sobotę. Jak myslisz cos bedzie z tych telefonow w sprawie Inez ?
  5. Jeszcze nic straconego, czasem w weekend ludzie dzwonia.
  6. Super ,ze sterylizacje ida do przodu.
  7. Jutro ogloszenie Bandziorki w gazecie. Trzymac kciuki za sensowne telefony.
  8. Perełce trzeba jak najszybciej znalezc dom.
  9. Co słychac u Kasztanki ?, oswaja sie , moze by jej wątek załozyc ? trzymam za ogloszenia, zeby choc jedna znalazla dom. Ostatnio dobrze poszlo w ciagu 8 dni dom znalazla Lotka, Savana, Tutek.
  10. Jak sie czuja suczki po sterylizacji, juz minal tydzien, karmia Perełke cos lepiej, pewnie karma niedlugo sie skonczy.
  11. Jak sie bede widzial z Angelika dam jej pieniadze.
  12. Proponuje dac teraz ogloszenie Inez w gazecie ( ja sponsoruje ).
  13. Dzwoniłem do Missieek, Savana znalazla dom z ogrodkiem w Krakowie, z ogłoszenia w Dzienniku Polskim, trzymajcie kciuki,zeby wszystko sie dobrze ułozyło i została juz tam na stałe. Ups powielilem Malawaszke, to juz wszystko wiemy.
  14. Znowu sie zastanawiaja , ehh.....
  15. Kurcze z poprzedniego ogloszenia tez mieli sie zastanowuic i juz sie nie odezwali, ale moze ..
  16. Lotka ma super dom od tygodnia, domek z ogrodkiem i 2 koty.
  17. W pierwszej kolejnosci trzeba ratowac Perełke, zyje na krotkim lancuchu, nigdy nie puszczana i zaglodzona.
  18. Jak zwykle tylko sie gapia, ale skoro Lotce udało sie znalezc dom po tak dlugim czasie , to i Savanie w koncu sie uda.
  19. Jutro bedzie ogloszenie Savany w gazecie.
  20. Mnie najbardziej martwi stan Perełk, a to taka sympatyczna psinka, garnie sie do ludzi, musi tam siedziec na krotkim lancuchu w glodzie i chlodzie.i
  21. Świetne zdjecia, tylko domu brak.
  22. Malawaszka napisz do Faro i podeslij to aktualne zdjecie, moze znalazlaby dom Inez, zajmuje sie w Krakowie bokserami.
  23. Odpowiem za Malawaszke , tak chca oddac wszystkie suczki.
  24. Wszystkie suczki sa bardzo chude, szczegolnie ta mala Perełka, widac ,ze nie sa dobrze karmione , skora i kosci na nich.Potrwa pewnie zanim znjada domy, narazie baba dostala 15 kg karmy, ale dla 7 psow to wystraczy na 7-10 dni, dlatego bardzo przydalaby sie dla nich karma. Perelka jest bardzo zaniedbana, serce mi pekalo , ze musi z powrotem tam wracac.... Na zdjeciach psy wygladaja lepiej niz w rzeczywistosci, jak dotykalem reka to tylko same kosci czuc pod futrem, one na juz powinny byc zabrane (tylko gdzie ), szczegolnie Perelka.
×
×
  • Create New...