Wszystkie suczki sa bardzo chude, szczegolnie ta mala Perełka, widac ,ze nie sa dobrze karmione , skora i kosci na nich.Potrwa pewnie zanim znjada domy, narazie baba dostala 15 kg karmy, ale dla 7 psow to wystraczy na 7-10 dni, dlatego bardzo przydalaby sie dla nich karma. Perelka jest bardzo zaniedbana, serce mi pekalo , ze musi z powrotem tam wracac.... Na zdjeciach psy wygladaja lepiej niz w rzeczywistosci, jak dotykalem reka to tylko same kosci czuc pod futrem, one na juz powinny byc zabrane (tylko gdzie ), szczegolnie Perelka.