-
Posts
2325 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Therion
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Therion replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
U mnie cały dzien glosno jest wlaczona muzyka, zeby Mysza nie slyszala przynajmniej strzalow za oknem, no bo na spacerze sie nie da, chyba ze jej slychawki na uszy zaloze. -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bonsai mysle,ze z transportem nie bedzie problemy Missieek i Malawaszka pewnie dadza rade to zoorganizowac. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Basia ponoc jest tam suka w typie posokowca,ale to by trzeba pojechac na miejsce. Ada skontaktujcie z red Hejda z programu kundel bury i kocury, moze dalaby wam jakies miejsce, i te zdrowe psy np pudel mialyby szanse znalezc dom. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Therion replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Wkurza jak na spacerze zachowuje sie jakby byla glodzona i rzuca sie na kazda napotkana kosc, nawet juz taka mocno" nadgryziona przez zab czasu". Dwa tygodnie temu miala sterylizacje , teraz czuje sie juz dobrze, tylko wystrzaly przedsylwestrowe ja stresuja. tak pozatym jest jedyna w swoim rodzaju, kochana i cudowna i tak moglbym wkolko wymieniac jej zalety ( pomyslec ,ze jeszcze 5 mies temu byla dzikim psem , gdzies w krzakach na wsi bez jednego oka ). chyba mi z nieba spadla ta malizna , a zawsze marzył mi sie rodowodowy bokser. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Therion replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Wklejam zdjecie mojej Myszy (zwanej czasem Misiolinką) , jak wkurzy to Myszorą. [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7788/profilepic49071gifyo8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img187/profilepic49071gifyo8.jpg/1/"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/profilepic49071gifyo8.jpg/1/w375.png[/IMG][/URL][/U][URL="http://img187.imageshack.us/my.php?image=profilepic49071gifyo8.jpg"] [/URL] -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Wlascieciele schroniska to typ prostych ludzi o podejsciu do psow typowym dla polskiej wsi, oni maja problem czasem z odroznieniem plci, w maju kiedy zabieralem bokserke pregowana z tego schroniska wpisali jej masc wilczasta.mam wrazenie,ze oni mysla,ze psy u nich maja super warunki. panuje tam,zwlaszcza latem przeogromny fetor- po ktorym od razu sie rzyga( przepraszam za wyrazenie). -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze schronisko w Nowym Targu (prywatne), nie wiem jak tam jest, niektore podkrakowskie gminy (Niepolomice, Wieliczka), tam odwoza bezdomne psy.Biorac pod uwage zasieg jaki ma schron w ol, nie wiem czy bedzie miejsce ,zeby zmiescic wszystkie 250 psow (w dodatku chorych), w okolicznych schroniskach. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Jak pisala Frotka, jedyna osoba , ktora staje do przetargu na prowadzenie schroniska jest obecny wlasciciel, nie ma konkurencji,wiec robi co chce,. -
Suczka mix leonbergera uratowana ze schronu-mordowni! MA DOM
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Ada jestem facetem . -
Suczka mix leonbergera uratowana ze schronu-mordowni! MA DOM
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
To bylo jakies 3 mies temu zaginela w okolicach Słomnik, Iwanowic, a oni chyba maja umowe z Ol -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Najlepiej byloby od razu podawac surowice wszystkim zabieranym z tego miejsca psom , i trzeba miec mocne dowody na ten biznes,zeby od razu ich powalic i dobic, inaczej przestana wpuszczac do schroniska i interes bedzie nadal kwitl. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje,ze Frotka sie tu pojawi, wie troche o Ol, zna szczególy poprzedniej akcji, napewno wlasciciel schronu ma uklad z powiatowym wet, zawsze kontrole wypadaly pozytywnie , twierdzili,ze wszystko w normie..... w ostatnim przetargu na prowadzenie schroniska nikt inny poza obecnym wlascicielem nie przedstawil oferty. wiem,ze maja tez spory zasieg. -
Suczka mix leonbergera uratowana ze schronu-mordowni! MA DOM
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Moje znajomej zaginela 3 mies temu suka leonbergerga z rodowodem, szuka jej bezskutecznie, byla w ol powiedzieli ,ze nie ma prosze sprawdzcie, moze jest tam jednak ,ma ponizej roku. -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Po świetach bedzie ogloszenie Perełkiw Dzienniku Polskim, moze sie uda znalezc jej dom. -
7 szczeniąt - przeżyły 2 - I MAJĄ DOMY!!!!!
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Gratulacje, wreszcie sie udało. -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Therion-płec meska. -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Najbardziej potrzebujaca jest Perełka i wg mnie najfajniejsza, taka przylepka psia, przed sterylizacja w lecznicy nie wykazywala zadnej agresji do psow, bylo tez wtedy jedno dziecko z pacjentka jakas i merdala do niego ogonem. -
No wreszcie sie doczekała, troche to trwało. Inez powodzenia w nowym domu.
-
Missieek co u Inez ?
-
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
Therion replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Jesli jest staruszka to nie bedzie miala zebow, a jesli proces nowotworowy jest zaawansowany moze byc wyniszczona mimo dobrej opieki, do schroniska pewnie juz zgloszona , warto jeszcze p. Hejde z kundla zawiadomic ,zeby dala w ogloszeniach , najlepiej ze zdjeciem. -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
Therion replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Moze jednak komus zginela ? -
W najblizszy weekend inez jedzie do nowego domu( mam taka nadzieje ).
-
BULLOWATA mieszanka BANGI - MA DOM!!!!!!!!!!!!
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, ale zeby kotow nie uszkodziła .