Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. U mnie cały dzien glosno jest wlaczona muzyka, zeby Mysza nie slyszala przynajmniej strzalow za oknem, no bo na spacerze sie nie da, chyba ze jej slychawki na uszy zaloze.
  2. Bonsai mysle,ze z transportem nie bedzie problemy Missieek i Malawaszka pewnie dadza rade to zoorganizowac.
  3. Basia ponoc jest tam suka w typie posokowca,ale to by trzeba pojechac na miejsce. Ada skontaktujcie z red Hejda z programu kundel bury i kocury, moze dalaby wam jakies miejsce, i te zdrowe psy np pudel mialyby szanse znalezc dom.
  4. Wkurza jak na spacerze zachowuje sie jakby byla glodzona i rzuca sie na kazda napotkana kosc, nawet juz taka mocno" nadgryziona przez zab czasu". Dwa tygodnie temu miala sterylizacje , teraz czuje sie juz dobrze, tylko wystrzaly przedsylwestrowe ja stresuja. tak pozatym jest jedyna w swoim rodzaju, kochana i cudowna i tak moglbym wkolko wymieniac jej zalety ( pomyslec ,ze jeszcze 5 mies temu byla dzikim psem , gdzies w krzakach na wsi bez jednego oka ). chyba mi z nieba spadla ta malizna , a zawsze marzył mi sie rodowodowy bokser.
  5. Wklejam zdjecie mojej Myszy (zwanej czasem Misiolinką) , jak wkurzy to Myszorą. [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7788/profilepic49071gifyo8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img187/profilepic49071gifyo8.jpg/1/"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/profilepic49071gifyo8.jpg/1/w375.png[/IMG][/URL][/U][URL="http://img187.imageshack.us/my.php?image=profilepic49071gifyo8.jpg"] [/URL]
  6. Wlascieciele schroniska to typ prostych ludzi o podejsciu do psow typowym dla polskiej wsi, oni maja problem czasem z odroznieniem plci, w maju kiedy zabieralem bokserke pregowana z tego schroniska wpisali jej masc wilczasta.mam wrazenie,ze oni mysla,ze psy u nich maja super warunki. panuje tam,zwlaszcza latem przeogromny fetor- po ktorym od razu sie rzyga( przepraszam za wyrazenie).
  7. Jest jeszcze schronisko w Nowym Targu (prywatne), nie wiem jak tam jest, niektore podkrakowskie gminy (Niepolomice, Wieliczka), tam odwoza bezdomne psy.Biorac pod uwage zasieg jaki ma schron w ol, nie wiem czy bedzie miejsce ,zeby zmiescic wszystkie 250 psow (w dodatku chorych), w okolicznych schroniskach.
  8. Jak pisala Frotka, jedyna osoba , ktora staje do przetargu na prowadzenie schroniska jest obecny wlasciciel, nie ma konkurencji,wiec robi co chce,.
  9. To bylo jakies 3 mies temu zaginela w okolicach Słomnik, Iwanowic, a oni chyba maja umowe z Ol
  10. Najlepiej byloby od razu podawac surowice wszystkim zabieranym z tego miejsca psom , i trzeba miec mocne dowody na ten biznes,zeby od razu ich powalic i dobic, inaczej przestana wpuszczac do schroniska i interes bedzie nadal kwitl.
  11. W niedziele prawdopodobnie bedzie sterylizacja, bo brzuch sie zaokragla niepokojaca.
  12. Mam nadzieje,ze Frotka sie tu pojawi, wie troche o Ol, zna szczególy poprzedniej akcji, napewno wlasciciel schronu ma uklad z powiatowym wet, zawsze kontrole wypadaly pozytywnie , twierdzili,ze wszystko w normie..... w ostatnim przetargu na prowadzenie schroniska nikt inny poza obecnym wlascicielem nie przedstawil oferty. wiem,ze maja tez spory zasieg.
  13. Moje znajomej zaginela 3 mies temu suka leonbergerga z rodowodem, szuka jej bezskutecznie, byla w ol powiedzieli ,ze nie ma prosze sprawdzcie, moze jest tam jednak ,ma ponizej roku.
  14. Po świetach bedzie ogloszenie Perełkiw Dzienniku Polskim, moze sie uda znalezc jej dom.
  15. Gratulacje, wreszcie sie udało.
  16. Najbardziej potrzebujaca jest Perełka i wg mnie najfajniejsza, taka przylepka psia, przed sterylizacja w lecznicy nie wykazywala zadnej agresji do psow, bylo tez wtedy jedno dziecko z pacjentka jakas i merdala do niego ogonem.
  17. No wreszcie sie doczekała, troche to trwało. Inez powodzenia w nowym domu.
  18. Missieek co u Inez ?
  19. Ja tu zagladam ,ale narazie nic to nie daje, podnosze.
  20. Jesli jest staruszka to nie bedzie miala zebow, a jesli proces nowotworowy jest zaawansowany moze byc wyniszczona mimo dobrej opieki, do schroniska pewnie juz zgloszona , warto jeszcze p. Hejde z kundla zawiadomic ,zeby dala w ogloszeniach , najlepiej ze zdjeciem.
  21. Moze jednak komus zginela ?
  22. W najblizszy weekend inez jedzie do nowego domu( mam taka nadzieje ).
  23. Trzymam kciuki, ale zeby kotow nie uszkodziła .
×
×
  • Create New...