Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Olcia razem razniej :beerchug: W razia by cóś to daj znać musze przeciez wycieraczke wyprać :lol: Żartowałam , za zimno by ci było :wink:
  2. Torta wsiama , gorzałe wypije ,a my tu jak te trąby czekamy. Adda :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  3. No wiesz dziś też dość zimno ale żeby zamarzła ?Przeca ona zimową kurtałkę nosi :o
  4. Niuniuśku ,będziesz miał swój wirtualny kwiatuszek za Tęczowym Mostem...
  5. Jolus u mnie było podobnie , ale po śmierci Niuńka zostałam sama.Mąż pracował do 18-19 ,syn pojechał do mojej siostry , a ja przeżywałam rozstanie.............We wrześniu musiałam sie zmobilizować ,bo praca , obowiązki.Po jakimś czasie zaczęłam gościnnie przeglądać strony hodowli psów ,pod koniec pażdziernika pojechaliśmy zobaczyć małe Asty do hodowli , no i 3 listopada mój małżonek stwierdził że teraz albo nigdy ,byłoto równe 3msc pośmierci Harleya .Przeryczałam drogę do Gliwic , bo czułam się /jak to określiłas/jakbym zdradzała Niuńka. Myślę , pamiętam, kocham ,jest mi przykro. Ozzy jest ,rosnie i cieszę się że ktoś zdecydował za mnie ......
  6. Alicja

    Kielce 2005

    Boże , ona jest prześliczna :calus:
  7. Jolcia :cry:
  8. Asher , no dla Malawaszki. :D Też se mogesz przybliżyć :wink:
  9. Powroty są najpiękniejsze..........................jak to romantycznie brzmi :wink:
  10. Ha ha Rybolek blizej.................. :lol:
  11. [img]http://img290.echo.cx/img290/573/ozzyituffi5ax.jpg[/img] Ja go tylko wącham :D [img]http://img290.echo.cx/img290/3496/boczkiem2om.jpg[/img] A tu mamy boczkiem :-?
  12. A ja nie widziałam :( ,ale moja mama mi dzisiaj przez telefon zdała relacje /no i to ze sie pobeczała za nas 2/.Dziewczyny jestescie Wielkie :P
  13. Piesku , musisz żyć a potem będzie juz :kciuki: tylko lepiej Czekamy na wiadomości.
  14. Cudny Amirek , i te ząbeczki....... :buzi:
  15. Siostra , Red Bull doda ci skrzydel.Do dzieła. :wink:
  16. No dziewczyny , pakowac sie i do Rybki na wycieczkę ,a nie gdzies sie po jakis polach w stolicy włóczycie/ :o /.Olcia jak hamulce nie beda działac to szybciej dojedziesz , no i moze tego Ślązaka spotkamy/ :wink: / A my z Alka to sasiadki , jakby kto chciał wiedziec .Obie dwie z Rybnika na wygnaniu na blokowisku. :D
  17. Jesteście debesciarskie z tymi fotkami :wink:
  18. Rany Olcia imieninki , to najlepszego /na Śląsku obchodzi się urodzinki/ :beerchug: :tort: . A wczoraj to na moim osiedlu ukradli kabel do netu i mnie odcięli od świata :evil: ,musiałam iść wcześniej spać. Jeśli idzie o Rybnickie rondka to cud - malina ,ładne , ozdobne i takie filigranowe/ :lol: /. Olcia czyżbys faktycznie sie wybierała do Rybnika ?Jeśli tak to rzuć terminem ,gdyby cóś.Ja mieszkam na peryferiach ale mamcia w tym domu przy rynku ,gdzie jest knajpka Delicje.A piwko to w Irlandzkim pubie? :wink:
  19. Deszczyk = wylegiwanie w łóżeczku .Ewentualnie po szybkim siku chwila zabawy i znów wyrko .Psiuniek wie co dobre :D
  20. No to za odzyskanie aparatu :drinking:
  21. O tym samym pomyślałam ,są 2 wyjścia ,albo odbiera poród ,albo oblewa narodziny :roll: :lol:
  22. No tak jak ja wybudzą ,to se zażyczy Ślązaka na ciepło................ :o ..............Albercik czy Maksio............... :wink:
  23. Dała sie zahibernować? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :(
  24. Cd już aparatem : [img]http://img281.echo.cx/img281/4592/ztuffim5fu.jpg[/img] Ozzy z kolegą Tuffim [img]http://img281.echo.cx/img281/797/siedzenaulicy3kc.jpg[/img] grubasek na spacerku [img]http://img281.echo.cx/img281/6285/podrura7zi.jpg[/img] z pańcią [img]http://img281.echo.cx/img281/4875/biegne5ui.jpg[/img] Ozzy w galopie :lol: [img]http://img281.echo.cx/img281/3469/alaiozzy2nu.jpg[/img] i tu też z mamcią To nie wszystkie , ale nie chcemy was zanudzać . :wink:
  25. My też mamy kilka nowych .Najpierw w wersji mini: [img]http://img282.echo.cx/img282/1589/347pioch16un.jpg[/img] [img]http://img282.echo.cx/img282/6201/347pioch26hy.jpg[/img] [img]http://img282.echo.cx/img282/740/packi0nr.jpg[/img] [img]http://img282.echo.cx/img282/4645/paszport1oq.jpg[/img] [img]http://img282.echo.cx/img282/8845/fotel53bf.jpg[/img] [img]http://img282.echo.cx/img282/4923/czekamnaam2sl.jpg[/img] Pózniej będą z aparatu . :wink:
×
×
  • Create New...