Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Dla naszych kochanych psiaczków ['] ['] [']
  2. Widzimy postepy w dziedzinie techniki :wink: Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Agatek ma super fryzurkę :D
  3. Agatek z pania pilnują płotka Joluś , ja tez nosze okularki :D
  4. Dopiero teraz przeczytałam , a cały czas czekałam na GG. Tak bardzo mi przykro , ale niestety wiem jak to jest :(
  5. Rozwiana Szpila REWELACJA :lol:
  6. Alicja

    psia eutanazja

    My podejmowaliśmy taką decyzję 20marca 1995 roku.............. :( tego się nie zapomina :(
  7. Alicja

    KWPR w BYTOMIU

    Carragan ,właśnie sie wybieraliśmy w charakterze widza ,bo młodzież dopiero uczy sie obycia /chodzimy na szkolenie/,no i oczywiście zgłoszony nie jest.Tyle ze Bytom niedaleko wiec liczyłam na przyjemne z porzytecznym ,czyli popatrzec , spotkać bywalców Dogo i pokazać Małemu jak wygląda wystawa. Ale chłopak wczoraj coś capnął ,no imieliśmy ''akcję z 2 stron''.Ma teraz 2 dni głodówki ,antybiotyk ileki rozkurczowe/TZ wyrwałam z pracy i on z nim jechał do weta/.Więc chyba nici :(
  8. Nadal trzymamy łapki za Wandzię :wink:
  9. No i to ma być technika , serwer wysiada i godzinami sie czeka na fotki :evil: . Dopiski do zdjęć które ja wstawiałam pochodza od Soty - włascicielki Agata ,więc ona jest zarówno autorką zdjęć jak i tytułów. Zdjęcie Mopka w wannie - SUPER :lol: /Joluś ty też nosisz okularki?/
  10. Alicja

    KWPR w BYTOMIU

    A my sobie nie przyjedziemy popatrzec , bo Ozzamber coś zeżarł w lesie i się pochorował.Więc szlaban na wyjazd . :( :evil:
  11. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A co , mamy konkurs na Ślązaka Roku/?/ :lol: :lol: :lol:
  12. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No cóż , będziem się widzieć dopiero w sobotę 21 wieczorkiem , zabiera się z moim pierworodnym do kina na Gwiezdne Wojny ,do Teatru Ziemii Rybnickiej/ :wink: /
  13. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Olcia co jutro :o no powiedz ,powiedz , :wink: :lol:
  14. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    OOOOOOOOOOOO , cioteczce Olci język się plącze /po psich mordkach :lol:
  15. Wow ,ciotka ,ale ci sie udał bratanek!!!!!!!!!!!!!!! Witaj Kacperku :baby: :buzi:
  16. Przecież Ania_k , pisała że one chodzą piechotą :lol:
  17. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Zaraz załamie , a co to ja mniszka jaka czy cóś jestem............ :evilbat:
  18. Joluś , jak masz jeszcze to wyślij do skrzynki.Myślę ,że teraz już nie pójda na piechotę :lol:
  19. No to mamy pępkowe bez ciotki Olci :o :drinking:
  20. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to czym jest Malawaszka :o , no i Asher do tego ,rany boskie ,z kim ja tu piję :eek2:
  21. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to umawiamy się na szpinak z czosnkiem i piwelko :wink: :drinking:
  22. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Adda ,malinowy Reeds tyż dobry :drinking:
  23. No masz wybaczone to małe spóznienie :lol: Słodziak z Agata :buzi:
  24. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Oj ,obawiam się,że popadnę ,bo ja taka raczej niepijąca jestem,chyba że warunki ekstremalne /jak na dogo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: / :drinking:
  25. Nie dziwie sie że sie uśmiechasz , on jest tak słodki że obowiązkowo uśmiech od ucha do ucha . Briardy są super , babka która prowadzi szkolenie na które chodze z Ozzym ma szalona ,ale super wyszkolona sunie ,tyle że czarna . Ania czekała na zdjęcia , a teraz jej nie ma :evil: :wink:
×
×
  • Create New...