Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Rany ja na dogo w alkoholizm wpadne i przyjdzie mi zapisać się do AA .No ale cóż : 100 lat/ :roll: / Irydku :new-bday: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :BIG:
  2. Przed chwilą wpadła mi do skrzynki jeszcze jedna fotka: Agat w wieku 3.5 msc
  3. Dopiski pochodzą od właścicielki , bo zapomniałam dla niezorientowanych napisac ,że pania Agata jest Sota. :wink:
  4. Fotki Agata szły piechotą i doszły :D pierwsze zdjęcie Agata w nowym domku/28-10-2004/ mokry mop , czyli briard w kąpieli :lol: sielskie życie wiejskiego psa ,czyli mieszczuch na wsi Jako pierwsza pozwolę sobie napisać , Super Agat :lol:
  5. Ja tez czekam , ale cos do mnie te fotki dojść nie mogą .Myślę,że dziś juz będą :roll:
  6. No to jak nie urok to s.....a :wallbash:
  7. Fioneczka jest śliczna , i już :wink: :buzi:
  8. Czy będą jeszcze fotki korniczka? :roll:
  9. No prosze i na pępkowe trafiłam , ale mi się darzy. Z Kacperka :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :new-bday: :laola: :BIG: Adda , a ja robię szpinaczek z czosnkiem. Marzenie , niebo w gębie :wink:
  10. Adda ,miałam niewątpliwa przyjemność wylać na taką babę wiadro z wodą/ciepłą / jak mi gówniarza wypróżniała pod balkonem /w centrum Rybki/ mojej mamy .Zwróciłam uwgę że WC znajduje sie w knajpce obok, babsko głuche no to kopłam do wiaderka /podlewałam kwiecie :lol: ciepłą woda/ no i babsko się zmoczyło ,dzieciak sie zaciął ,A SM powiedział abym tego częściej nie stosowała a panią upomniał i odesłał do knajpy/strażników mamy wis a wis balkonu/ :lol:
  11. Dobra sprzątamy po naszych 4-nogach , ale kto się odważy takiej mamusi zwrócić uwagę że powinna po dziecku posprzatać , a jak mamcia zostawia kupę wraz z opakowaniem/pampers/ to co/?/.Aha w ludzkiej kupie też są zarazki.... :evilbat:
  12. Dobra sprzątamy po naszych 4-nogach , ale kto się odważy takiej mamusi zwrócić uwagę że powinna po dziecku posprzatać , a jak mamcia zostawia kupę wraz z opakowaniem/pampers/ to co/?/.Aha w ludzkiej kupie też są zarazki.... :evilbat:
  13. Wydaje mi sie że nalezałoby przeprowadzić biopsję cienkoigłową , jak u ludzi w podobnych przypadłościach .
  14. Życzymy Miszy powrotu do zdrowia :wink: Ukłony w stronę rzeczowej pani doktor :kciuki:
  15. Czekamy na fotki , czekamy..... :wink:
  16. TUFI na prezydenta ! Tufi ja wczoraj czekałam na jakieś wieści z Wiejskiej a wszędzie cisza. Wróciłam z pracy i tu taka wiadomość . Oby szło ku lepszemu :wink: :drinking:
  17. Pysio :calus: :loveu:
  18. Dobra jutro wymienimy poglądy na temat rolady , ateraz spadam ,bo dziecko chce iść spać .Dobranoc. :puppydog:
  19. Olcia modrą kapustkę i kluskiSląskie/robi TZ/, ale co z rolada?
  20. Kania ......miodzio.Mięsko to jadaTZ , troszke młody , ja wolę pierogi i rybki . :roll:
  21. Olcia oni potem to mięsko męczą 2-3 dni bo mnie się nie usmiecha siedziec godzinami w kuchni a to był indyk.
  22. no to czytaj Olcia czytaj ,a mi przed chwila by miesko na jutrzejszy obiad spłonęło.No i znów by było na dogo... :wink:
  23. U mnie leje cały dzien , ale ja mam króciótkie kędziorki i się nie plączą :lol:
  24. Fotki Agatki z Sarą rewelka :wink:
  25. Olcia spoko złość piękności szkodzi. I włosy się potem kręcą :wink: :D :lol:
×
×
  • Create New...