Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Co cie robi ,z tym GG ? Olcia i jaki ten z Gdańska ? :-?
  2. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A no to sie rozumie .Ja też z szaleńcem musze iść na spacer .Bo nie ma komu :evil:
  3. Adda ale ty się pastwisz .Myślisz ze ja mam czas oglądać 8ocoś tam stron .Z psem musze wyjść.Podaj chociaz stronę Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  4. No Amirku do dzieła!!!!!!!!!! :lol:
  5. No to sie będe bała fotke wrzucić ,bo siec rozgrabicie. :roll: Adda , a ty masz fotkę tego z Trójmiasta? :o
  6. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Olcia a butki juz rozebrałas , bo nóżki muszą odpocząć. :-? Mój TZ nie ma wstępu do pokoju jak siedze na Dogo.On nawet nie wie ze sie gdzies na focie pęta :oops:
  7. A Lazy idzie z nami czy śle paczki ? Dobra to Szpilę zgarne po drodze ,tylko co by mnie sie ta oblyczka nie pogniotła, bo drugi raz prasowac nie bedę. :-?
  8. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Wind , możesz zastosowac metodę katapulty. :wink: U mnie nie było problemu ,bo półeczkę mamy nad kibelkiem we wnęce ,a umywalka jest 20cm od kibelka ,więc jakby sie nie doszukiwał to nie mógł być przypadek. :lol:
  9. O ,będzie o gdańszczaninie :o To ja usiądę grzecznie w kąteczku i posłucham :P
  10. To OK ja umyję włoski i rzucę żel , jakby co to wal jak w dym ,będe gotowa .Aha , Szpila jeszcze nie dotarła :(
  11. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to lepiej 3 , bo i dla młodego by było.No i niańka do wyprowadzania psa . Ale Olcia ,jeszcze mi TZta na Dogo potrzeba............ :evil:
  12. Ale uprzedzam on jest Ślązakiem z przesiedlenia .Rodzina bliżej północy : Toruń , Orneta itp.Może będzie w niedziele , więc my go z nienacka na aparacik.... :evilbat:
  13. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ja to musze sie teraz troche przychlebiac ,bo siedze na kompie a chłopaki sie mogą zbuntować,bo prace domowe coś licho się toczą.A to rzucę jakieś dobre słówko, a to pokażę jak się fotki przesyła/dziecko wie aleTZ w domu nie załapuje się na komp/a to ciasteczko kupię/piec mi się nie chce,bo szkoda czasu/,no i jeszcze mnie zawozi z matołkiem na szkolenie/nie mam prawka :oops: /
  14. No to mój przebity tą chatką nad morzem. :( Olcia a zaprosisz na urlopik do Trójmiasta? :wink:
  15. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No jakoś tak głupio było mi zaproponować takie luxusy.
  16. A co to takie śmieszne ze boxerka ?Ja tez miałam boksera ale chłopczyka.
  17. Adda ,ale się wcięłaś .To ta twoja robota ,a ty mnie tu wiaderkiem oczy zasypujesz. :o :-?
  18. Warszawianka /suczka/była wielce OK ,ale zleksza zwariowana. Wskakiwała do wody a nie umiała pływac ,za piłką skoczyła w podziemne przejście /i nic jej sie nie stało/potrafiła 4 godz. siedzieć przed szafą na której leżała piłka ,na parkingu przelatywała przez samochody które miały otwarte drzwi itp.Fajna była.Boxerka.
  19. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Nie .Wydębił nową ,taką z zapasów typu w razie czego. Coś ty ,myślałaś że ja bym go potem do wyrka wpóściła z pachnącym oddechem/ :lol: /
  20. A gdyby tak spychokoparkę? :wink:
  21. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No ale szczoteczka była jego .I zostań tu teraz wieczorkiem bez szczotki :o .Więc aby nie było 2 razu to sam zaczął opuszczać :lol:
  22. No a co innego masz do roboty ? Zmywać nie musisz ,prasować też ,piechy same dziury wykopia,no to pomęcz sie troszkę kochana ,pomęcz...Olcia to doceni. :lol:
  23. Cierpliwy,zaiste cierpliwy.On nawet wytrzymuje z moim dojrzewającym synem /z humorami/,w końcu tyż to ojciec ino chrzestny.Zabiera mi dziecko na basen i przywozi całe niepodtopione :o :lol:
  24. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ja znam ,ja znam mój osobisty TZ spuszcza ,od kiedy mu szczoteczka do zębów z półeczki do kibelka nura dała :lol: Obiecuję będę mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę....etc :wink:
  25. A dzieciak nawet się słucha .Wcześniej też opiekował się warszawskim psem/dokładnie suczką, teraz sucza już niet ale dziecko bywa czasem na Śląsku/
×
×
  • Create New...