Kurcze z tą klapą w kiblu to chyba trafiłaś .Następną raza sprawdzę jak pójdzie ''pospiewać''. :evil:
A właściwie to mi wygląda ze chętnych na kawalera tu jest więcej, :lol: czyżbym się myliła? :-?
Ale TZta nie trzeba maskować?bo juzsię pogubiłam .Makaronik do rosołku proszę.Żel rzuciłam na włosy ,paznokietki podpiłowane ,broń w walizce .No to zbiórka jutro. :o
Oj doszłam juz do siebie ,po tej akcji z chórem , oj aż mnie brzusio rozbolało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Życzą sobie panie fotooferty , oj tak bez praw autorskich :o
Ja chce dożyć urlopu......