Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A jakby cóś to klapa będzie na + czy na -? Bo nie wiem jak sprawę rozegrac?Powiedzieć czy nie :-?
  2. No kawaler też .Mając 3letniego siostrzeńca warszawiaka/ :lol: /to nerwy sa jak stal.
  3. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Kurcze z tą klapą w kiblu to chyba trafiłaś .Następną raza sprawdzę jak pójdzie ''pospiewać''. :evil: A właściwie to mi wygląda ze chętnych na kawalera tu jest więcej, :lol: czyżbym się myliła? :-?
  4. To ta bryka po wewnętrznym tunningu? :lol: Spoko , mocne nerwy :lol:
  5. Hurrrrra ,będzie Nanda w sexi gaciach :lol:
  6. Musi bedzie że z bokserek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  7. Taki krótki spacerek :( tak mało fotek :( i żadnych kumpli nie spotkał :o Gizmo Prima Klasa :wink:
  8. Czy juz po Akcji ? Czy się załapię ? :roll:
  9. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Po17 maja , będą fotki.Może. :-?
  10. No to się robi ciekawie..................... :-?
  11. Mam szkiełka w zapasie .Pożyczę :wink:
  12. Rodzinka się wyniosła na wieś do Miłosnej.
  13. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    no a ja poważnie mówię że nie mam fotki na kompie ,tylko zwykłe :(
  14. Walicha spakowana , TZ tyż ,strój dla Szpili mam .No i idę się przespać przed akcją. :-?
  15. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Czy idzie o zdjęcia kawalera? będą inną razą. Idę do wyra walczyć z Ozzym o miejsce do spania. :-?
  16. Tylko nie przypal żelazkiem.Dorzuć sztućce....
  17. A nitke nawlec potrafi,czy oczy nie te ?
  18. Ale TZta nie trzeba maskować?bo juzsię pogubiłam .Makaronik do rosołku proszę.Żel rzuciłam na włosy ,paznokietki podpiłowane ,broń w walizce .No to zbiórka jutro. :o
  19. Adda kup spychokoparkę ,sobie ulżysz w sprzątaniu a piechom łatwiej będzie kopać :lol:
  20. Wozem był , zabrał starszych i siostrzenca. Siostrzeniec ,rodowity Warszawiak 8)
  21. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ha ,ha w zależności od potrzeb :lol: TZ twierdzi ze czasami to lepiej nie słuchac :lol:
  22. Oj tkwi ,tkwi .Z w-wy wrócił we wtorek10 ,kiedy będzie znów nie wiem.??? Ale popytam . :wink:
  23. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Oj doszłam juz do siebie ,po tej akcji z chórem , oj aż mnie brzusio rozbolało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Życzą sobie panie fotooferty , oj tak bez praw autorskich :o Ja chce dożyć urlopu......
  24. A kto twierdził że niewierna :o Mam dorzucić Tz-ta , mogę niech se zrobi wakacje :wink:
  25. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Przyjde popatrzeć........................... :( :o :roll: :wink: :lol:
×
×
  • Create New...