Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Kurde ale ja nie ogon miałam na mysli :lol: jeno pyszczydło :lol:
  2. Ona miała napęd :o no taką śrubę okrętową :o
  3. No i co z Rusałką/ :lol: /
  4. nooooooooooooooo , ale sie cepiam ,no nie :wink:
  5. No to już jest przekręt , przecież Szpila nie ma ogona tylko kikutek :evil:
  6. Szpilcia chyba odbija się łapiszonami od dna ,znów opada robiąc duży rozbryzg/ :-? /,ale ogólnie dobry pomysł na moczenie dupska w wodzie :wink:
  7. Czyli gładka jak pupa niemowlęcia.......... :lol:
  8. Boska Szpila Motylia ,no doczekałam sią :lol: Dziiiięki ci bardzo za zrozumienie i wstawienie fotek w kąpieli ,ale se tak pomyślałam ze to błotko już schnie i będzie Szpilkę ciałko swędzieć :lol:
  9. A ja czekam na reszte fotek :evil: ,a ona sie tu nieprzetestowaną obróżką chwali................ :lol:
  10. Czy to nowa bajerancka obróżka dla Szpilci? :o
  11. A gdzie nowe fotaski , taki ładny weekend był :o
  12. Hipcio fantazja , szkoda ze cię nie mogłam wtedy poprosić zebyś Szpilencję wyściskała i ucałowała :lol: A są fotki z pływanka? :o
  13. A kiedy sie będzie kąpać? :o
  14. no to niezły z Was tandem ,Szpila UFO Ty Matrix :wink:
  15. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Adda , czyli masz cudowne lekarstwo na migreny :o Musisz to opatentować :lol:
  16. a jak schodziłaś to nie masz zdjęcia :o :lol:
  17. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ironek śliczny i tak skromnie się chwali pucharkiem :calus:
  18. Szpila jesteś de best :lol: ,a twoja pańcia nie lubi maseczek z glinki :o
  19. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Gratulki :P Fotki Fotki fotki :wink:
  20. To nadal boli i chyba nie przestanie :cry:
  21. Super , teraz tylko niech się zagoi .......i na łączkę ,za patykiem start :wink:
  22. Alicja

    KWPR w BYTOMIU

    Za Zwycięzców i tez tych którym poszło troszkę gorzej :drinking:
  23. Prosze jak Gucio kocha swoja pańcię , nawet w uszko pocałuje :wink:
  24. Ja zmniejszam zdjęcia za pomoca Infra View ,dla mnie to najlatwiejszy sposób i takie juz zmniejszone wstawiam :wink:
  25. Dla naszych kochanych psiaczków ['] ['] [']
×
×
  • Create New...