Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Na króle nie licz , bo po psach w łóżku może mieć awersje do innych futrzaków :-?
  2. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Asher to może Olci zostawimy tego z importu , a dla ciebie się rozejżymy za oryginalnym/tylko podaj przekrój wiekowy bo moge się machnąć z zamówieniem i przygrucham coś z mojego rocznika ,no i będzie klapa/ :oops: :wink:
  3. Jak mieli duze komórki to też czasem kozy hodowali .No to już prawie Zoo
  4. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A to jakaś awersja do tego imienia......... :( Szkoda.... :(
  5. Eee ,to wy nie wiecie że prawdziwe Ślązoki z chałpy no i właściwie z familoków tyż to chowali króle i gołębie . :-?
  6. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No jak już tak nalegasz ......Piotruś . :P
  7. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Olcia to ten mój już odpada /?/ fotek nie łowić ? :(
  8. Wymacałam różki nie rosną :evil:
  9. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Waszka w antryju...
  10. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Asher , no jestem pełna podziwu :o .Widać ze płynie w tobie strumyczek śląskiej krwi :klacz:
  11. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No i zaraz poznać że ze stolicy ,to skąd ma wiedzieć gdzie śląsk a gdzie Zagłębie /osobiście to dłuższy czas ja sama byłam tego nieświadoma-tako dziołcha z Rybnika/ :wink:
  12. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Asher ma rację ,rodowite by nie popuściły . :-?
  13. Czekamyyyyyyyyyyyyyyyy :lol:
  14. No nie tak prędko ,przecież pisałam ze nie prędzej jak w niedzielę . :-? Olcia może aż tak to nie szuka tylko my jej go szukamy. :lol:
  15. Twa cierpliwość zostanie wynagrodzona. :wink:
  16. Cudowne Koniki :buzi:
  17. No to jeszcze pare fotek mojego psa w typie/ :lol: / [img]http://img139.echo.cx/img139/316/0505111859283ac.jpg[/img] [img]http://img139.echo.cx/img139/4427/0505111718264nx.jpg[/img] [img]http://img139.echo.cx/img139/9490/0505111716565cc.jpg[/img] [img]http://img139.echo.cx/img139/6954/0505101723575el.jpg[/img] [img]http://img139.echo.cx/img139/3775/0505101409535dp.jpg[/img] :wink:
  18. Czekasz jeszcze ? no, to czekaj .Jeszcze tylko kilka dni . :roll:
  19. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Coś wymyślę jakby co .... :roll:
  20. Kocyk ,koniecznie cieplutki kocyk i jasieczek .Termoforek brać? :roll:
  21. No kurcze , nic się wczesniej nie da zrobić. Wytrzymaj deczko. :wink:
  22. To ja spakowana jestem .Komóre se wezme bo w kiciu może nie być telefonu. :-?
  23. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to mi doradziłas.To już bym chyba szlabanek na dogo dostała ,jakby synuś musiałsiusiu w domciu robić :evil:
  24. NNNNOOOOOOOOOOOOOO! Znalazłam.OK :wink: Póżniej przejżę inne strony , może cóś znajdę na wymianę :lol: dla siebie. No nie rzeby tak koniecznie , ale pooglądac mozna...
  25. No i cisza ,a ja zaraz muszę wyjść .I nadal nic mi nie wiadomo. :evil:
×
×
  • Create New...