ja do opieki zostawiam TZ i syna +pies rasy amstaff Ozzy /TZ lubi rosół z makaronem ,młody kakao Ozzy wszystko co dobre/ gdzie ich podesłać?
o której zbiórka? :o
kawaler nadal jest kawalerem, pracuje ,lubi pływać/czyli dba o zdrowie/,ma rodzinę w Warszawce , Toruniu etc.
prawo jazdy też posiada, wprawiony w opiece nad psem tyż :roll:
chop- mąż
kapsa -kieszeń
galoty -spodnie
kragiel-kołnierz
kiecka-spódnica
kromflek-obcas
szczewiki-buty
moplik-motorower
fuzekle -skarpety
Jak mi się jeszcze coś przypomni to wam zrobię niezbędnik, tyle że w gwarze jestem raczej cienka. :oops:
Oj , ty tak zaraz niezgodzi ! Nie wiem trzeba go dopiero urobić , oswoić , toż to mężczyzna .A potem to i piasek nie będzie przeszkadzał , ani ciasnota. :wink: