Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Jaki tu mnimniusny temacik :wink: Ja też lubie słodkie :roll: ,kwasne i ostre tyz :roll: w ciąży nie jezdem :lol:
  2. To ci czarna mafia z klasą :multi:
  3. Zdjęcia działki ........... :o
  4. Dr Szwarc jest w Żorach.Wysłałam ci priva
  5. Też szukałam w tych okolicach , polecono mi Przych.dla zwierząt na osiedlu Powstańców Śl dr Szwarc
  6. Alicja

    zakoceni.pl

    Cudny Zarazek ,taka mała bakteryjka :calus:
  7. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Mam pifko :drinking: :drinking:
  8. w miejsce kropek wstaw to co uważasz za istotne :wink:
  9. no ................. i jeszcze....................no i zapomniałam że też................. :lol:
  10. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    :beerchug:
  11. No musi bedzie że mają :wink: :roll: :lol:
  12. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Idę po malinkowego Reedsa :wink: :drinking:
  13. Patrz a nie wiedziałam ze Ślązaki takie wszechstronne :wink:
  14. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A ja idę na spacer z Ozzym i po pyfko co se na grzane zrobie ,bo mnie gardziołko po lodowcach boli :(
  15. To tak często ci się ta pralka psuje :o :lol:
  16. Adda , ty mi to pytanie z ust wyciągnęłaś :lol:
  17. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A to poplątał ci się pewnie po tym naszym wczorajszym piciu /no wiesz mafia etc/ :wink:
  18. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Adda ,to od komplementów to się robi koniec świata /no bo jak się wali.../ :o
  19. Musi na sterydach jedzie :roll: i na siłownię biega :wink:
  20. Vegunia jeszcze troszkę :kciuki: :wink:
  21. Idac z psem do weta zwracam sie do niego panie doktorze , no bo jak miałabym sie zwracac panie weterynarz :o Koniec końców to tez lekarz tylko naszych braci mniejszych. Aha , bylam swiadkiem jak wet sciągał szwy i robil opatrunek malemu chłopcu /bo ten za boga nie chcial sobie dac tego zrobic u chirurga /i nie wziął za to ni centa . :roll:
  22. No właśnie asher do czego , no powiedz do czego.....,bo one chlopów chcą , a ja już nie wiem po co one im , te chlopy :o
  23. No pysio kochane ,pewnie chciał na hamaczku Kaczuszkę pohuśtać :lol: i hamaczek zrobił bam :o
  24. Ale ci Szpilka urosła :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :roll: :wink: :lol:
  25. Siostra jaka ty teraz techniczna jezdeś :wink: , Nandula cudko
×
×
  • Create New...