[quote name='Olcia'][quote name='asher'][b]Olcia[/b], czyli w Polsce rasa również jest zarejestrowana pod nazwą "czarny terier", tak? A nie "czarny terier rosyjski", tak?[/quote]
teraz to ja już sama nie wiem, ale greta ma w metryce czarny terier rosyjski, a nadi ma czarny terier
a w FCI jest zarejstrowany czarny terier[/quote]to może masz przynajmniej jednego niegrożnego :lol: