-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Ozzy to za każdym razem jak go wykąpałam obsypywał mi się na maxa , odkąd go nie kąpię mam spokój
-
Jako dziecko , dziewczynka w szkole podstawowej , bardzo chciałam mieć psa , ale nie mogłam , mama bardzo chorowała i nie było takiej opcji by pies był w domu . Znałam wszystkie psy na moim osiedlu i bardzo często wyprowadzałam psiaki na spacer . Znajomych fox nawet każdą niedzielę miał spacerowa z nami bo państwo wyjeżdżali ( nie było wtedy samochodów w każdej rodzinie ) , pudel awaryjnie mieszkał u mnie 2 dni bo rodzina pojechała na pogrzeb , wyprowadzałam jako 12 letnia dziewczynka przecudnej urody czekoladową sunię dobermana .Nie bali się ludzie ani , że gdzieś prysnę z psem , ani , ze pies mi nawieje , znając mnie tylko stąd , ze małe osiedle , wszyscy mówili sobie Dzień Dobry , pozwolili opiekować się zwierzyną :) . Swojego psa który zamieszkał razem ze mną kupiłam po zdaniu matury ... musiało upłynąć dużo czasu zanim mogłam pozwolić sobie na to . Teraz wybawieniem dla mnie była znajoma rodzina , która w bardzo awaryjnych sytuacjach życiowych wyprowadzała mojego psa . Nigdy nie wiemy kiedy czyjaś pomoc moze być nam potrzebna , więc nigdy nie mów nigdy ...nawet jeśli idzie o powierzenie psa ,,obcej *,, osobie . * obcej ,nie znaczy zupełnie nieznajomej , bo z kimś kogo pies nie zna nawet by nie poszedł , idzie tutaj o to , ze osoba nie jest bliską rodziną
-
chore obie dziewczyny , siedzą w domu i pachną , znaczy kaszlą ;) ...tak , ze nawet spotkac się nie da bo każdy hoduje swojego bakcyla
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Stojak z drabiny rewelka :) ale czasem warto zapamiętać , komuś podpowiedzieć w razie potrzeby wylatający języczek , slodki :) Żeby wszystkie chorujące psiaki miały taką opieke jak Zuzka to świat byłby inny :) -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Zuzka sławna będzie ;) Najważniejsze , ze idzie ku dobremu . -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Fajny śpioszek :) Zdrówka Bolutku -
wow....kogo ja tu widzę ;) dzieki :) taki mam plan ;) dzięki
- 78403 replies
-
Fajnie wam się wyprawa udała . U nas śniegu było sporo , ale tak jak szybko się pojawiał tak też znikał ;)
-
ja się lekko naraziłam dyrekcji , że poszłam na L4 , ale już nie byłam w stanie być w pracy , nie byłam w stanie się skupić , a przy dzieciach o nieszczęście nie trudno ; od grudnia dawałam radę , pomimo , ze dzieci chorują cały czas , ale jakiś zjadliwy wirus wpadł i mnie położył ...na dodatek leczyłam się przez 2 tygodnie Gripexami itp specyfikami ,więc dodatkowo opiernicz od lekarki , bo przez to najprawdopodobniej miałam przyspieszoną akcję serca ,wlasnie przez Gripex , a ja tarczycowa muszę uważać i na znieczulenia i na leki ....
- 78403 replies
-
ale się fajnie wkomponował :)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
I jak Bolek ? -
dokładnie na nowej LEPSZEJ drodze
-
Właśnie od dzisiaj jestem na L4 , wczoraj już byłam w takim stanie , ze głowe musiałabym pod pachą nosić ... ale w pracy byłam , a jakże , jeszcze zajęcie integracyjne zrobiłyśmy i poleciałam do pracy . Chciałam L4 do końca tygodnia by wychorować to co we mnie siedzi a pani dr popatrzała jak na wariata i mam do 20 marca , całą torbę leków , zakaz stosowania Gripexu . Dziś mam przełom , nie wiem czy dałabym radę 5 minut w pracy być .No cóż , było nie łapać od dzieci bakcyla ....
- 78403 replies
-
takie jest życie ..... niestety
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze , ze Bolusiowi teraz jest lepiej , lżej , a raczysko ,różnie to z nim bywa ....może daruje jeszcze Bolutkowi trochę czasu , trzymamy kciuki -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Bolutek jeszcze pobryka z Fazulą ;) -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
to czekam na wieści -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
a to racja , z całuskami poczekaj , jeszcze bedzie czas wycmokać ;) -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Gdzie był ten guziol ? Bolek nie daj sie grubasku ;) -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basiu , cieszę się , ze już idzie ku lepszemu . Jutro poczytam dokładnie . Wymiziaj Zuzankę . -
Basiu , ja wiem , ze ty nie złośliwie ;) Drugą operację miałam we wrześniu , a w grudniu musiałam wrócić do pracy , czasowo musiałam się wyrobić w dniach , aby mnie na czarną listę nie wciągnęli , a teraz znów szpital się upomina ( dzwonili , bo wcześniejszy termin la mnie mają ) o mnie bo jeszcze 2 operacje przede mną , ale póki co ze względu na pracę muszę sie wstrzymać . Na świadczenie mogę odejść 6 grudnia 2018 roku , ale ze względu na wzglad , ze 1 maja 2019 będę miała 35 lat pracy chciałabym dopracować do końca roku szkolnego 2018/19 ...to jeszcze kawał czasu , ale mam nadzieję , ze mi się uda . Teraz siedzę zasmarkana , z zapuchnietymi oczami ...jutro do pracy ...tak do pracy , bo nauczyciele to lesery , a że zarażę dzieci ...to od nich złapałam , więc wrócą bakcyle rykoszetem ... trudno , wolę zarazic dzieci niż sie szefowi narazić
- 78403 replies
-
Nowe imię - NOWE ŻYCIE . Dziękujemy
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Zdrówka i wychodźcie z tego szpitala -
to ja dla pewnosci , żeby nie zapomnieć jutro zadzwonię :)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basiu , napisz co u Was