Jump to content
Dogomania

Atys

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Atys

 • Rank
  Newbie
 1. Cześć, pytanie dość kontrowersyjne ale czy podzieliłbyś się swoim psem? Niestety nie każdy go mieć może (ja np. jestem dużo w podróżach związanych z pracą) ale moje dzieci marzą o psie. Czy dalibyście swojego psa pod opiekę osobie, ma doświadczenie i darzy psiaki miłością aby wyprowadził psa i się z nim pobawił podczas gdy Wy nie macie na to zawsze czasu??? Może ktoś by się znalazł chętny z Bemowa w Warszawie, kto by wszedł w taką spółdzielnię.
 2. Albo poprostu mieć nie może - dziecka, bo jest bezpłodna/bezpłodny, psa, bo ma uczulenie. Różne moga być powody i motywacje.
 3. IvyKat, jasno się wyraziłeś. Każdy decyduje za siebie i swojego psa. Ale z drugiej strony zostawiane są całkiem małe dzieci nieznanym osobą (nianie, przedszkola, żłobki) i jakoś to działa.
 4. no właśnie, o to chodzi. Ci co nie mają non stop czasu może powinni się zastanowić nad posiadaniem psa ale często są różne motywacje (wyjazdy, małe dzieci, choroba, cięższy okres w robocie, etc). Wtedy można się podpierać w taki sposób. Ja chętnie z dziećmi bym pospacerował i pobawił się z czyimś psem, bo niestety sami psa mieć nie możemy.
 5. Rodzice to zawsze rodzice :-) Z teściową bywa różnie ;-) Ale tu nie chodzi o komercję tylko o wolnotariat bardziej. Ktoś to chcialby sie zająć twoim psem bez pieniędzy to raczej miłośnik psów.
 6. włąśnie raczej nie ale z możliwością poznania. Np. wspólny pierwszy spacer, żeby zobaczyć jakie podejście do psa ma taka osoba, co potrafi i na ile się zna na psach. Tomek
 7. Cześć, pytanie dość kontrowersyjne ale czy podzieliłbyś się swoim psem? Niestety nie każdy go mieć może (ja np. jestem dużo w podróżach związanych z pacą) ale moje dzieci marzą o psie. Czy dalibyście swojego psa pod opiekę osobie, ma doświadczenie i darzy psiaki miłością aby wyprowadził psa i się z nim pobawił podczas gdy Wy nie macie na to zawsze czasu??? Co sądzicie?
 8. Cześć, jak sądzicie czy we Wrocławiu znaleźli by się wolontariusze albo osoby, które chciały by mieć psa a z rożnych powodów mieć go nie mogą, które by chciały się opiekować psami innych osób? Czy powierzylibyście swojego psa takiej osobie, gdyby była doświadczona z obchodzeniem się z psiakami i była godna zaufania?
×
×
 • Create New...