Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Aga76']Madzia, ty masz dziwne skłonności :-?[/quote] Dziwną skłonność jak już, bo więcej upośledzeń nie mam:eviltong::evil_lol: [quote name='madziasto4']A coś Ty z nim robiła, że już po 15 minutach padł?[/quote] A więc dostał nowego gumowego hipcia (miał być jako prezent pod choinkę, ale Miki szybko go wyczaił i nie dało się go zabrać, bo był pisk). No i na naszych śliskich podłogach rzucałam hipcia bardzo daleko, a Miki aportował:p I tak cały czas.........dodaj do tego ciepło panujące w domu to pies przegrzany. Sam odpuścił:diabloti: [quote name='Kasia']:evil_lol::evil_lol: Madzka dawaj foty nienaturalnej pozycji!!!![/quote] Niestety kiedy wyciągnęłam aparat zmienił pozycję.....ale mam taką:lol: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8148/pc200567uj0.jpg[/IMG] I jeszcze kilka starszych [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2837/pc080514lh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2851/pc090516xb1.jpg[/IMG] storczyk [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8897/pc130552bp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1088/pc130553uy1.jpg[/IMG]
  2. Magda

    Galeria Fidlastego

    Jam też już przyszła:grins:
  3. Ciekawe o czym śni:loveu:
  4. [URL]http://tinypic.pl/t1/out.php/i86604_P1070823.JPG[/URL] [URL]http://tinypic.pl/t1/out.php/i86612_P1070833.JPG[/URL] Haha, ale pozycje! I to przed 22!:evil_lol:
  5. Kolejne maluszki:loveu:
  6. Ale Wy macie ładnie pod sufitem.... naprawdę:evil_lol: Zamęczyłam dzisiaj psa!! Pierwszy raz w życiu Miki sam zrezygnował z zabawy z przemęczenia!! Hurrraaa!! Bawiłam się z nim bardzo intensywnie z ok. 15min:diabloti: Teraz śpi na dywanie w nienaturalnej pozycji.
  7. [quote name='madziasto4']Czy Władzia już doszła co to nk?[/quote] No BA! Już dawno:eviltong: Anusiak ma za długi język (i paznokcie):evil_lol: Hej! Jestem w szkole... mam chwilkę przerwy i postanowiłam sprawdzić co i jak:loveu: Ja chcę do domu:placz:
  8. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na "Najlepszą przeróbkę i fotomontaż" [SIZE=4][COLOR=Purple] Regulamin konkursu:[/COLOR][/SIZE] [B][FONT=Verdana]Zgłoszenia i nominacje[/FONT][/B] [FONT=Verdana]1. Każdy może przedstawić zdjęcia do konkursu, dając [B]maksymalnie 3[/B] przeróbki[/FONT][FONT=Verdana]. Można nominować dzieła innych Dogomaniaków. Zdjęć nie trzeba przedstawiać na raz, mogą być dodawane stopniowo przez cały miesiąc.[/FONT] [FONT=Verdana]2. Zdjęcia muszą być numerowane i opatrzone nickiem autora. [/FONT] [FONT=Verdana]3. Zdjęcia, które są niezgodne z regulaminem będą dyskwalifikowane. Max wielkość zdjęć to [B]640x640pix[/B]. [/FONT] [FONT=Verdana]4. [/FONT][FONT=Verdana][B]Nominacje przedstawiamy od 20 grudnia do północy 10 stycznia. Po tym terminie kandydatury nie będą przyjmowane.[/B][/FONT] [FONT=Verdana] [B]Glosowanie[/B] [/FONT] [FONT=Verdana]1. Głosujemy od północy 10 stycznia do północy 31 stycznia. Po tym terminie głosy nie będą przyjmowane. [/FONT] [FONT=Verdana]2. Głosy wysyłamy do mnie na PW, [B]podając w tytule nazwę konkursu, numer zdjęcia i punkty!!![/B][/FONT] [FONT=Verdana]3. [B]Głosujecie na maksymalnie 3 zdjęcia[/B] - przyznając punktację od 1 do 5 punktów. [/FONT][COLOR=black]Można przyznać kilku zdjęciom tę samą liczbę punktów.[/COLOR] [FONT=Verdana] 4. Nie głosujemy na zdjęcia, które sami nominowaliśmy![/FONT] [FONT=Verdana]5. Głosować może każdy, nawet jeśli sam nie nominował żadnego zdjęcia. [/FONT][B][COLOR=red][SIZE=4][COLOR=Purple]Prośba![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [COLOR=Purple] 1. Jeśli ktoś z Was chciałby usunąć lub zmienić zdjęcie - niech napisze o tym do mnie na PW. Zdjęcie są na bieżąco numerowane, więc wszelkie zmiany wprowadzane bez mojej wiedzy stworzą chaos w numeracji, co przy głosowaniu może wywołać nieporozumienia. [/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][COLOR=Purple]2. [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Purple][B]Usuwajcie proszę podpis pod swoim postem. Dzięki temu będzie przejrzyściej i czytelniej, a nam modom ułatwi to pracę.[/B][/COLOR] [FONT=Verdana]W razie pytań zapraszam na PW;-) [/FONT][FONT=Verdana][SIZE=4] No to zaczynamy! [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=4] Życzymy udanej zabawy![/SIZE][/FONT]
  9. Golas:turn-l: Pasuje mu krótka fryzurka:cool3:
  10. [quote name='Marta_Ares']a co z moim bylo nie tak?[/quote] Wszystko dobrze. Usunęłam tylko podpis pod postem, żeby było przejrzyściej, jeszcze dodam numerek;)
  11. Magda

    York i Pinczer

    Z końca października? Phi...ale nas zrobiłaś:mad:
  12. Anusiak jak Ty możesz funkcjonować z takimi pięknymi, długimi pazurkami? Krzywdy sobie nie zrobisz?:lol:
  13. Nie ma sprawy. Mam nadzieję, że galeria się rozkręci;)
  14. [quote name='panienkabubu']Miki - Święta idą no! :cool3: poza tym posty w galeriach się nie liczą:cool3:[/quote] Masz rację, ale spam jest zabroniony. Innym przeszkadza takie zaśmiecanie tematów i przebijanie się przez ciągle te same posty z życzeniami:p
  15. Witamy! A dlaczego zdjęcia czarno białe?:eviltong:
  16. Magda

    York i Pinczer

    Nareszcie fotki:multi: Kiedy mały wyjdzie już na dwór? Pamiętaj max. 5 zdjęć w poście!:eviltong:
  17. Madźka Ty głupolku:eviltong: Hahahahahaha......
  18. PW wysłałam;)
  19. To co za problem otworzyć nową kartę i w niej subskrypcje:evil_lol:
  20. [quote name='madziasto4']Ja jestem niewinna![/quote] Ty? Buahahahahaha......szczególnie Ty:diabloti: Chcesz na godzinke czy na cały rok? A może forever?
  21. [quote name='Kasia']Już zaznaczyłam. Teraz będę musiała każdy wątek zaznaczać osobno jesli będę chciała aby był subskypowany?[/quote] Tak;) To szybko idzie, więc nie ma problemu EDIT: Idę sprzątać i robić obiad:)
  22. phi...:obrazic: Poczekam na Anusiaka i zdecydujemy co napisać....ja nie mam weny:eviltong:
  23. [quote name='madziasto4'] Ej jak Władza taka mądra i może grzebać w cudzych opcjach, to niech Ci ustawi co trzeba:p[/quote] Hihi chciałoby się. Niestety mogę tylko zajrzeć w profil i zobaczyć co macie poustawiane, ale nie mogę go sama zmieniać. Co innego jeśli chodzi o podpis, avatar, zdjęcie w profilu;) I bana jeszcze mogę dać:diabloti:
  24. [quote name='Kasia']Ale co zaznaczyłam? Nic nie zaznaczałam. Dobra, tuman ze mnie i tyle. Nie tłumaczcie mi juz więcej.[/quote] Spokojnie. Już pomagam Wejdź w Panel użytkownika -> Edycja opcji i zaznacz w Domyślnym Trybie powiadamiania o postach "Nie subskrybuj";)
  25. [quote name='Kasia']Nie mam tego zaznaczonego. Czyli mam tak jak Wy, czyli gitarowo i subskrypowo? :p[/quote] Czyli już zaznaczyłaś i jest w porządku? [quote name='madziasto4']To Ty możesz grzebać ludziom w profilach?? Jak śmiesz :cool1:[/quote] Niom mogę....mogę zmieniać Wam podpisy, avatary, zajrzeć jakie macie pozaznaczane opcje itd.:diabloti: Wszystko wiem!
×
×
  • Create New...