Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Żartujesz! Świetny jest:loveu: Ale mama ma talent. Jak ze sklepu:p
  2. Kasiu wejdź w Panel użytkownika -> Edycja opcji i sprawdź czy w Domyślnym Trybie powiadamiania o postach masz zaznaczone "Nie subskrybuj" Jeśli nie masz tego zaznaczonego to forum automatycznie dodaje każdy wątek, w którym napisałaś post do subskrypcji.
  3. [quote name='Kasia']Madźka nie. Ja tak nie szukam i wiecie co, mi sie wydaje że ja wszystkie wątki w których pisałam mam subskrypowane. Bo jak zrobiłam krok 1 to wyskoczyło mi, ze wątków w subskrypcjach mam około 300...a jak to możliwe jak ja nigdy se tak jak Władza podała nie zapisywałam wątków? :roll: Same sie posubskrypowały?[/quote] Widocznie w profilu masz zaznaczoną jakąś opcję - zaraz zajrzę którą
  4. [quote name='Kasia']Jak se wejdę w panel użytkownika to mam tam masę wątków. Jesli w którymś z nich ktoś cos napisze to od razu mam go na samej górze. Czy to o to chodzi?[/quote] Tak. Wątek od razu wędruje na samą górę. Jeśli do niego wejdziesz znika z subskrypcji. [quote name='madziasto4']Anusi to ja już tłumaczyłam, a ta trąba dalej się o kierunkowskazy do galeryjek pyta... Ja Wy żyłyście bez subskrypcji?? Toż to się nie da, wiecznie szukać galeryjek i swoich ostatnich postów w galeryjach :crazyeye:[/quote] Hihi Ja też już bardzo długo tego używam. Teraz tylko klikam w Panel i wybieram gdzie chcę odpisać:lol:
  5. Też jestem ZA! To napisz mi tylko co mam dokładnie napisać w tytule:p
  6. Wszystko chceta! Jak Wy się możecie połapać pomiędzy dwoma forami:lol: Hihi...ja bym zapomniała co gdzie wstawiłam, gdzie co napisałam:evil_lol:
  7. Śliczny grubasek:loveu: Maluszki będą na literę A? Może pomożemy przy wyborze imienia. Dogomaniacy maja talenty do wymyślania:lol:
  8. No to czekam na info czy się udało:grins:
  9. Dzień dobry!:multi:
  10. [quote name='Kasia']Agus może i mówiła ale zawsze jakos tak pokrętnie, że człek goopiał i nie wiedział co jest a czego nie ma...:p[/quote] Prawda! Jakie szczeniaki?:crazyeye: Jesu......zawału dostanę
  11. Krok 1 Wchodzicie do tematu/galerii i na samej górze zaznaczacie "Subskrybuj ten wątek" [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/5351/krok1kd5.png[/IMG] Krok 2 Wybieracie czy chcecie być powiadamiane przez mail itd. oraz wyświetla się w nawiasie ilość wcześniej dodanych subskrypcji - w moim przypadku ponad 50 i dodaj subskrypcje. Wyświetli się info, że wątek dodany i załaduje się pierwsza strona tego wątku [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1954/krok2wi8.png[/IMG] Krok 3 Klikacie w Panel użytkownika i tam z boku pojawia się cała lista subskrybowanych wątków - na samej górze pojawia się wątek, w którym został napisany najświeższy post. Jeśli klikniecie w niego to przeniesie Was do tematu, ale jednocześnie zniknie z listy (pojawi się znowu gdy ktoś w nim napisze). [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3435/krok3hj7.png[/IMG] Bardzo fajna sprawa. Klikasz sobie w oglądane tematy i cały czas wiesz czy ktoś nie odpisał itd.;)
  12. Rzeczywiście jak misiak:loveu: Muszę się przyzwyczaić do nowego wyglądu Oskarka, bo na razie to według mnie podmieniłaś psy:evil_lol:
  13. [quote name='Kasia']Ale on jest obrośnięty :crazyeye: Mi wytłumacz te subskrypcje proszę.[/quote] Już zabieram się za zrobienie pomocy;)
  14. Witajcie! Arisek cudnie wygląda z aniołkami:loveu: Słodziak
  15. Końcówka zdjęć...czas porobić nowe [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3001/pc090527eq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7435/pc090530tc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8163/pc090532mz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9503/pc090534ez8.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3899/pc090538wo0.jpg[/IMG] Się mi mysza poskręcała od tej pogody. Na szczęście włos wrócił do normy po czesaniu;)
  16. Zawsze byłaś jako widz:eviltong: A to, że mieszkasz z takim stadkiem to pierwsze słyszę...
  17. [quote name='Anusia & Alutka']Wladza masz w leb!! Nie ma znowu kierunkowskazu do galeryji![/quote] Zrób sobie kobieto subskrypcje do odwiedzanych galeryjek i będzie łatwiej! Wszystko będzie poukładane i podane jak na tacy:eviltong: Jak chcesz to wytłumaczę o co chodzi;)
  18. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']Cze Władzencjo :loveu:[/quote] Władzencja ma nowe zadanie rozkręcić konkurs... ostatnio było tyle narzekania, że nie ma konkursów, a jak jest to nikt się nie zgłasza:mad: Ja czekam na zdjęcie Fidlastego cobym je mogła zgłosić:eviltong: Ale mamy jeszcze czas.... choinka ubrana?
  19. Anusiak znamy się nie od dziś, a przeżyłam szok widząc, że posiadasz większe stadko niż ino 3 sztuki żywego zwierza. Pierwsze słyszę o walijczykach:crazyeye: Dawać zdjęcia! Aha no i dzień dobry:lol:
  20. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej Fidlaki! To się uśmiałam:evil_lol: Wy to jesteście takie twórcze po 10 (i wieczorem i rano). Biedne kanarki.
  21. Hej Asiaczki! Jak miewają się małe bobaski?:loveu:
  22. Jestem, jestem, ale cosik mi się nie chce pisać... Kuruje się, żeby w święta nie chorować:cool1: Ale mam lenia... luuuudzie! Aha i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!
  23. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na "Najładniejsze zdjęcie świąteczne" [SIZE=4][COLOR=Purple] Regulamin konkursu:[/COLOR][/SIZE] [B][FONT=Verdana]Zgłoszenia i nominacje[/FONT][/B] [FONT=Verdana]1. Każdy może przedstawić zdjęcia do konkursu, dając [B]maksymalnie 3[/B] zdjęcia[/FONT] własnego pieska lub psa innego Dogomaniaka[FONT=Verdana]. Zdjęć nie trzeba przedstawiać na raz, mogą być dodawane stopniowo przez cały miesiąc.[/FONT] [FONT=Verdana]2. Zdjęcia muszą być numerowane, opatrzone imieniem psa(psów) i nickiem autora. Można dodać tytuł. [/FONT] [FONT=Verdana]3. Zdjęcia, które są niezgodne z regulaminem będą dyskwalifikowane. Max wielkość zdjęć to [B]640x640pix[/B]. [/FONT] [FONT=Verdana]4. Do konkursu nie zaliczamy zdjęć po przeróbkach, dopuszczalne jest delikatne wyretuszowanie. [/FONT] [FONT=Verdana]5.[B] Nominacje przedstawiamy od 19 grudnia do północy 10 stycznia. Po tym terminie kandydatury nie będą przyjmowane.[/B][/FONT] [FONT=Verdana] 6. Zdjęcie może przedstawiać pupila na tle śniegu, z motywami świątecznymi, ale także zwykłe zdjęcie robione od 19 XII-10 I. [B]Glosowanie[/B] [/FONT] [FONT=Verdana]1. Głosujemy od północy 10 stycznia do północy 31 stycznia. Po tym terminie głosy nie będą przyjmowane. [/FONT] [FONT=Verdana]2. Głosy wysyłamy do mnie na PW, [B]podając w tytule nazwę konkursu, numer zdjęcia i punkty!!![/B][/FONT] [FONT=Verdana]3. [B]Głosujecie na maksymalnie 3 zdjęcia[/B] - przyznając punktację od 1 do 5 punktów. [/FONT][COLOR=black]Można przyznać kilku zdjęciom tę samą liczbę punktów.[/COLOR] [FONT=Verdana] 4. Nie głosujemy na zdjęcia, które sami nominowaliśmy![/FONT] [FONT=Verdana]5. Głosować może każdy, nawet jeśli sam nie nominował żadnego zdjęcia. [/FONT][B][COLOR=red][SIZE=4][COLOR=Purple]Prośba![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [COLOR=Purple] 1. Jeśli ktoś z Was chciałby usunąć lub zmienić zdjęcie - niech napisze o tym do mnie na PW. Zdjęcie są na bieżąco numerowane, więc wszelkie zmiany wprowadzane bez mojej wiedzy stworzą chaos w numeracji, co przy głosowaniu może wywołać nieporozumienia. [/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][COLOR=Purple]2. [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Purple][B]Usuwajcie proszę podpis pod swoim postem. Dzięki temu będzie przejrzyściej i czytelniej, a nam modom ułatwi to pracę.[/B][/COLOR] [FONT=Verdana]W razie pytań zapraszam na PW;) [/FONT][CENTER][FONT=Verdana][SIZE=4] No to zaczynamy! [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=4] Życzymy udanej zabawy![/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  24. Kasiu karteczka jest śliczna, ale nie spamuj w innych galeriach. Wystarczy umieścić życzenia w swojej galerii, a każdy kto będzie chciał zobaczyć to tutaj przyjdzie;) Dogomania spamu nie lubi:eviltong: Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...