Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Dinka wygląda jak elektroniczna zabawka:evil_lol::evil_lol:
  2. :ban: z dopiskiem "Za obrażanie innych użytkowników":diabloti:
  3. Cześć gaduły!:multi: Śliczna panienka w pościeli:loveu:
  4. Kasiu miłego wypadu do TZ, wracaj z masą fotek! Matiemu to już kitka by się przydała:cool3: Jejku jak ja dawno nie robiłam kitasa swojemu...
  5. Psysłam:loveu: A te znowu Tobie wbijają. Madźka zrób z tym coś....jak chcesz to pomogę...ban na tydzień, co?:diabloti:
  6. [quote name='madziasto4']Dziecko to co innego niż roraty :lol: Normalne, że do dziecka trzeba wstać, ale do kościółka w środku nocy- nigdy..:shake: A to Miki był dziewczynką kiedyś? :p Władzo, pierniki robię właśnie :p[/quote] Oj wiem... teraz się zacznie wykład:cool1: Moja wina, że dostałam takiego pokuta? [quote name='Anusia & Alutka']Tyyyy Wladza, piernicz roraty. Bardziej swinta juz nie bydziesz.[/quote] Hihi:lol: Najlepiej było po mszy - poszłyśmy z mamą do księdza, żeby zmienił pokutę, bo my na takim "zadupiu" mieszkamy i nie ma jak dojechać tak wcześnie, a poza tym rodzice idą na 7 do pracy i bla, bla... Niestety ksiądz wyszedł, ale był inny mi znajomy, bo miałam z nim religię. No i się pyta jak w szkole itd. Nagle mówi jak ten czas szybko leci, na to moja mama przyznała mu rację i mówi, że ona liczy czas od niedzieli do niedzieli. To ksiądz na to: "Ja liczę czas okresami co miesiąc":evil_lol::evil_lol: Oczywiście chodziło mu o to, że w jednym miesiącu jest okres rorat w innym różaniec itd, ale my dwie goopie zrobiłyśmy się czerwone i szybciutko z kościoła, żeby się wysmiać
  7. Hihihihihihih.....żem sie uśmiała z tej charakterystyki:evil_lol: Aguś zabieraj dziewczynki i przylatuj do nas! Odstąpie Wam cały pokój:loveu:
  8. Magda

    Galeria Piksi :D

    Zazdroszczam zimy:loveu: U nas takie nie wiadomo co...
  9. W takich chwilach to nie mam ochoty na dzieci:evil_lol: Z Mikim było podobnie jak był małą dziewczynką... Wstawałam nawet kilka razy.
  10. [URL]http://img138.imageshack.us/img138/2744/dscn1101xg0.jpg[/URL] Hahaha...nawet M&M'sy są na pierniczkach:evil_lol: Dzięki! To najlepszy prezent jaki dostałam:loveu:
  11. Pięknieje pannica każdego dnia!:loveu: Kalendarz pokaż, bo sama jestem ciekawa jak wygląda.
  12. Cześć dzikusy! Szykuje się światowy zjazd tych inszych?:evil_lol: Ja do Poznania jak najbardziej! Mam jakieś hmm....ze 3h, do tego rodzinka, więc nocleg jest. Ja siem piszem, a raczej piszemy. Wiecie co wcale nie jestem zadowolona z weekendu, bo mi go odebrano! Kto to myśli wstać o 5:30 w sobotę? I to na roraty?:placz: Ja padnę ze zmęczenia w tej ławce... Muszę się wyżalić:-(
  13. Chanelka witaj! Wkradł się błąd w Twoim poście na "Lista Yorków na forum". Coś z datami urodzeń psiaków jest nie tak:p Śliczna parka!:loveu: Jak się dogadują? Przez Was to ja się nigdy nie wyleczę z drugiego psa...
  14. [quote name='madziasto4']Anusia, odpowiedziałaś na mój post z sierpnia (dobrze chociaż, że tego roku :evil_lol: ) :mdleje: Musiałam się cofać, bo nie wiedziałam o co biega z tymi bocianami:cool1: Zapłon masz niezły:evil_lol:[/quote] Haha ja tak samo! Wszyscy zaczęli odpisywać na stare posty:evil_lol:
  15. [quote name='madziasto4']Taaa, a nie w lekarza przypadkiem?:evil_lol: Dzieci to się w lekarza bawią przecie. [/quote] NIET! Ja lubiłam szukać rzeczy. Bawiłam się w Króla Lwa... doktora czasami (głównie w dentystę, bo miałam sprzęt):lol:
  16. Boże jaka tu akcja, a ja się pytam czy w końcu możecie się raz a dobrze pobić i potem pogodzić?:cool1::evil_lol:
  17. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Ale swoją drogą, to dobrze, że akurat posłanko jest w postaci fotela z poduchą, bo gdybyś kupiła takie zwykłe, jak mają moi na przykład, to tak goopio trochę, żeby dzieciaczek w psim legowisku siedział:evil_lol: A tak, to nawet nie widać, że to psie posłanko:evil_lol:[/quote] Dokładnie i nawet ładnie prezentuje się w pokoju:cool3: Łukaszek jest po prostu boski dzieciaczek:loveu: Ucałuj go od nas! Zaprosi mnie ktoś na obiada? Jestem siama i nie mam nic do jedzenia....
  18. [QUOTE][URL]http://img518.imageshack.us/img518/5383/pc069201at3um6.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] nasz Ci on :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] Zobacz poznajesz małego? Na samej górze!:loveu: Umie się chłopak zachować:lol:
  19. Ja tez lubię te kryminalne sprawy:cool3: Jak byłam mała to bawiłam się w detektywa:evil_lol: Może wplączesz w ten temat coś o zabójstwach T?:diabloti:
  20. [quote name='Anusia & Alutka']Chlopcy sa zajebisci! Sie ustawiaja jak lalki jakie :loveu:[/quote] No nie? Ciekawe co tam Madźka trzyma w ręcach na zachętkę:evil_lol:
  21. A co to za ładna pannica? Gizelka:loveu: Dawaj blondyna i Tanye!
  22. [quote name='madziasto4']Zmieścili się o dziwo:evil_lol:[/quote] hihi to teraz śmigaj z nimi na spacer:evil_lol:
  23. [quote name='dzasta']A u Madzi piernikowo tak jak u Mnie :D Super domek masz Madziu i te skosy które ja tak kocham w sypialniach na poddaszu :loveu: Ale fajne foteczki ale to chyba jakieś zaległe czy tak ładnie jeszcze u Was mało jesiennie ?[/quote] Hej! Też lubię skosy. Zawsze miałam proste cztery ściany i teraz nareszcie coś nowego:cool3: Dziękuję! Foteczki z ostatniego weekendu są. U nas jest taka pogoda:cool1: Nie wierzę, żeby w święta był śnieg... cały czas temperatura dodatnia, a mi wystarczy krótka kurtka i szaliczek. Powoli mam już dość naszego klimatu Więcej nie komentuję, ale się przywitam:loveu:
  24. Nie wierzę, że oni razem siedzą w jednej torbie:crazyeye: Ślicznie wyglądają:loveu:
×
×
  • Create New...