Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia'] Fajne przerwy ma między nimi, co nie? :p[/quote] No:evil_lol: Jedzenie mu nie wypada?:diabloti: Cześć Kasiu! Ja mija wieczór?
  2. [quote name='Kasia']Władzo jaki piękny komplecik :loveu: Co tak sie zmieniacie, Daria Ty...kto następny? ;) [/quote] Dziękuje:p A tak na nowy roczek trzeba było zmienić image [quote name='tigrunia']A cio .. tez chora? Czesc Władzo ! :multi: [/quote] Niom ja też:razz: Już 2 dzień leniu****e w łóżku (no i na dogo:evil_lol:) EDIT: Oj Wladka przeklina....nieładnie.
  3. Cześć Aguś! Witam również złodziejaszków:cool3: Fionka już duża dziewczynka:loveu: Ta kiteczka pasuje jej do pysia. Nie buntuje się tak jak Capri? EDIT: Hi hi, ale zdziwiony toperz:)
  4. Raz w jednym posłaniu... [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9654/pc250888is2.jpg[/IMG] raz w drugim... [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1352/pc260889sj2.jpg[/IMG] ale przy kominku to chyba najlepiej:loveu: [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/797/pc250855yi2.jpg[/IMG]
  5. A my już drugi rok chodzimy bez kurtek. Zauważyłam, że wcale się nie trzęsie przy temp. poniżej 0. Ubierzemy się jak naprawdę przymrozi:p U nas nawet śniegu nie ma...
  6. Vici dziewczyny już wiedzą co znaczy kolor na świece;) Szczerze mówiąc dla mnie też pierwszym skojarzeniem ze świecą był żółty kolor:lol:
  7. [quote name='Vici i Jeannie']pewnie Madzi chodzilo o same wierzcholki usz :razz:[/quote] Tak, tak chodziło mi o wierzchołki. Jak tutaj u pieska Visenny [IMG]http://images28.fotosik.pl/132/219f04f04aa258e4.jpg[/IMG]
  8. Hej zarazku! Przyszedł drugi się zameldować:lol:
  9. [quote name='madziasto4'] Nie chciałam mu dawać, bo na bank by go przebił, pewnie by się przestraszył huku, a ja nie potrzebuję, żeby się później balonów bał przez to :eviltong:[/quote] Toro by się bał? Ale numer:evil_lol: Nie wierze!!
  10. [quote name='pysiulka86']A jak myslicie Kika pozbedzie sie jeszcze tego szarego koloru i tych smolen ?[/quote] Kolorek powinien sie ujednolicić. Mój długo miał balejaż, szczególnie srebrne pasemko na środku czoła. [B]Pysiulka[/B] (nie pamiętam imienia:oops:) zetnij małej włoski na uszkach. Ona ma taką drobniutką mordkę, że jej to nie pasuje. Tak do 1/3 uszka.
  11. Hej Madźka! Widzę, że Toro to też alpinista:lol: Wszędzie byle wyżej. Trzeba było dać mu tego balona:eviltong:
  12. Ach, Wy moje kochane robaczki:loveu: Ciachnęłam dzisiaj włosy na mordce (Mikusiowi). Doszłam do wniosku, że jemu jednak lepiej w krótszych na pyszczku niż długaśnych, które dotykają ziemi jak ma spuszczoną głowę. Teraz jest taki słodki rozbujnik. Mam już nawet pomysł na nową letnią fryzurkę:cool3: Będzie inna niż zawsze.
  13. [quote name='bajadera']Myślę, że można poszukać jej ogłoszeń w necie, bo tu kiedyś posrednio podała i imię i nazwisko. Sama takie oglądałam i ceny tam były.[/quote] Ja dzisiaj przeglądałam jedno ogłoszenie białeyorki, ale dot. sprzedaży yorka.
  14. Nareszcie pokazałyście sie razem :sweetCyb: Super duecik!
  15. Boogie Woogie:evil_lol: Andrzejki cud miód:loveu:
  16. [quote name='tigrunia']Mikuś :loveu: Maszerował razem z Tobą ??[/quote] Nie. Za młody jeszcze:evil_lol: [quote name='Kasia']Bo wszystkie Madźki to powsinogi i łazinogi i ochlejmordy :loveu: Mikuś ligający prawie jak Fidlasty :lol:[/quote] [quote name='madziasto4']Hola hola, ja nie wchodzę obcym do łóżka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hihi... zaprzeczaj, zaprzeczaj ja i tak wiem swoje:eviltong: Ponoć jaki początek roku taki i cały rok... czyli będę rzadko spała u siebie?:lol:
  17. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5691/pc220744cc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6461/pc220737sx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1748/pc220752kp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1539/pc220765sn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/464/pc220767rk1.jpg[/IMG]
  18. Miki okazał sie bardzo piernikowym psem. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mu się piszczeć za jedzeniem. Cały czas z łapami na stoliku [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3156/pc220696zs5.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5108/pc220697qr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/441/pc220707vf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1785/pc220708sn4.jpg[/IMG] jęzor i diody w oczach:roll: [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3163/pc220710lg7.jpg[/IMG]
  19. Wróciłam! Przeżyłam! Ojej, ale było wrażeń. Sylwester bardzo udany, w sumie odwiedziłam 3 domówki:lol: Powsinoga ze mnie. Poszłam spać o 6 rano i znowu nie w swoim wyrku.... ale bez westika:evil_lol: W sumie spałyśmy trzy. Od tych przygód załapałam chorobę i mam leżeć przez 3 dni. Czyli mam przedłużenie wolnego:loveu: Potem będą jakieś zdjęcia
  20. Fiu fiu i to jeszcze z a'la kożuszkiem:cool3:
  21. Polecam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60022"]ten temat[/URL];)
  22. [quote name='Kasiko']ROYAL CANIN MINI JUNIOR czyli dziennie powinien dostać coś pomiędzy 55 a 75 gram suchej karmy. Po 7 miesiącach/roku bedzie mógł jeść ROYAL CANIN MINI YORKSHIRE?[/quote] RC junior dla yorków można podawać do ukończenia 10 miesięcy, więc już możesz. Po skończeniu 10 miesiąca podaje się zwykły RC dla yorków;)
  23. [quote name='Kasiko']Dostałam suchą karmę z hodowli bez oryginalnego opakowania....[/quote] A dajesz mu RC junior dla yorków czy zwykły junior? Tu jest tabelka dla RC York junior [IMG]http://www.royal-canin.pl/temp/produkt_dodaj/1677145740.jpg[/IMG]
  24. Każdy właściciel robi inaczej, ale możesz zrobić, np: do 6 miesięcy - 3 posiłki do roku - 2 posiłki od 13 miesiąca - 1 posiłek Na opakowaniu jest podana ilość, ale na podstawie obserwacji sama w końcu zdecydujesz ile wystarczy małemu. Jak szybko zje to dodaj jeszcze łyżeczkę, a jeśli po jedzeniu zwymiotuje to zmniejsz porcje, albo rozłóż w czasie. Ja przez jakiś czas miałam problemy z określeniem jedzenia... Mój ma już 3,5roku i dostaje jeden posiłek ok. 16:00 a tak przez cały czas ma suchą karmę, którą je gdy ma ochote.
  25. [quote name='Magda:)']Można pokropić kable cytryną, psy jej nie znoszą:lol:[/quote] Nie zawsze. Mój jak był mały to ją wylizywał:lol: Są też dostępne takie ochraniacze - tuby do kabli. Bardzo fajna sprawa, nie dość, że bezpiecznie to jeszcze estetycznie.
×
×
  • Create New...