-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Hej! Przyszłam odwiedzić Szczęściarza i Jackiego:p Wyrósł chłopak na młodego kawalera. Zmień mu tylko kolor gumki:eviltong: Babe będziesz z niego robiła. Widzę, że macie gości?:razz: Śliczna kruszyna
-
Edytko piękne zdjęcia maluszków:loveu: Teraz będzie chyba najlepszy okres, patrzenie na ich zabawy i wygłupy. Miamka.... aż nie wiem co napisać:loveu: Czyżby zrobiła się z niej blondynka?:lol: Dziewczyny mają świetne ubranka:cool2: Prawdziwe damy!
-
Kiedyś jak dobrze pamiętam to Waldek wklejał zdjęcie swojej suczki i jej fryzurki. Włosy miała zawiązane na grzbiecie kolorowymi gumkami/frotkami, które można kupić w sklepie;) Jak znajdę zdjęcie to wkleję EDIT: Znalazłam. To jest zdjęcie Megi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=2178"]waldek2[/URL] [URL="http://www.kwidzyn.mm.pl/%7Eyorkshire/dog2/megiwlos.jpg"]http://www.kwidzyn.mm.pl/~yorkshire/dog2/megiwlos.jpg[/URL]
-
Gratulacje dla mamusi! Dzielnie się spisała:razz: Wszystkiego najlepszego!
-
Kochane dziękuję ślicznie za życzenia! Anusiak jesteś boska:loveu: Przygotowania idą pełną parą, zapachy unoszą się w całym domku. Tak jak prosiłyście zdjęć smakołyków nie będzie w tym roku, ale za to mam Mikusia. Nk to wiem co to jest:eviltong: I jestem tam od jakiegoś czasu, ale bez foto. Życzę nam jeszcze tego, żebyśmy spotkały się w końcu w realu no i wieczorami na dogo tradycyjnie:loveu: [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2615/pc220685wx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9466/pc220691cy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/9217/pc220694eq2.jpg[/IMG] choineczka [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2622/pc220687zy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8468/pc230780np1.jpg[/IMG]
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Kochani życzę Wam wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, a w 2008 roku spełnienia niespełnionych i samych życzliwych ludzi na drodze. Pupilkom oczywiście zawsze pełnej miski łakoci i długich spacerów:loveu: [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2615/pc220685wx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9466/pc220691cy5.jpg[/IMG] -
Kochani wysyłajcie linki do swoich życzeń tak jak zrobiła to Pysia;) Nie wklejajcie w każdej galerii swoich kartek, bo robi sie bałagan. Chwalcie się swoimi pięknymi dziełami na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9154093#post9154093"]Blogowej galerii życzeń[/URL] Pozdrawiam! Wesołych Świąt!
-
A ja się znowu wyłamię i dzisiaj jest przedświąteczna kąpiel:lol: No, ale nie będę robić off'a.
-
autor: ewelinabuck [CENTER][SIZE=7][COLOR=Red]2 [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5895/1304125lt9fg1.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='madziasto4']Daga na konkurs z Oskarkiem!! :multi: Móóóój kochany Oskarito piękny :loveu:[/quote] Chciałam właśnie to napisać! Na konkurs!:loveu: Mikołajkowy Oskarek ciekawe czy ma coś dla Dagi:razz: -
[quote name='Berek'] A propos, ogrodek ogródkiem, a kiedy ostatnio nasze forumowe yorki były w lesie? :lol: Moje są niemal codziennie - i bardzo to sobie chwalą.[/quote] Mój też jest codziennie, ale nie wytrzymałabym z nim 2 tygodnie bez kąpieli... przez brud jego szata robi się sucha, zaczyna dostawać zapachu (szczególnie firana od moczu), nie wspominając o liściach, piachu na pysku i łapach. Przyznaje dla mnie widok szczęśliwego, brudnego psa hasającego po łąkach jest przyjemniejszy niż wyczesanej lalki po kąpieli, ale jak móc to móc;) Przynajmniej mogę zaprosić gości bez obaw, że będę musiała zamykać psa w pokoju i wietrzyć dom:lol:
-
Hej dziewczynki! Wpadam tylko na chwilkę. Nie mam za dużo czasu polatać po galeriach. [SIZE=4][COLOR=Purple]Życzę Wam zdrowych, wesołych Świąt spędzonych z najbliższymi, w nowym 2008 roku spełnienia marzeń i samych życzliwości. Pupilom życzę zawsze pełnej miski i dłuugich spacerków, zdjęć też:loveu:[/COLOR][/SIZE] Pozdrawiam!:multi:
-
[quote name='bayco']Skończcie wreszcie te kłutnie :shake: Jest to forum o biewerach a nie forum kłutni :shake: [B] Zobaczcie ile osób mające biewery juz odeszło stąd.[/B][/quote] I TY jesteś następna!:mad: Żegnaj pompeo
-
Proponuję zakopać wojenny topór na czas świąt. Myślę, że na kilka dni można wstrzymać się z wzajemnymi oskarżeniami, wyzwiskami:shake: Te spory się nie skończą... Po konsultacji z Patikujek postanawiam zamknąć ten wątek na czas nieokreślony z powodów kłótni. Przez ciągłe odchodzenie od tematu (galerii) wątek jest kopią istniejącego już wątku o biewerach.
-
[quote name='Vici i Jeannie']tylko dlatego, ze karmy kocie mają za duzo bialka, dla psa, a glownie dla suni, ktora nie rodzi i nie zamierza rodzic, to jest zbędne, niepotrzebne...[/quote] O właśnie! Chodziło o białko:p Dzięki
-
I jak się miewa nasza przyszła mama? Są już maluszki?:loveu:
-
Prawie yorki:loveu: Jestem pewna, że gdyby nie to, że napisałaś, że to inne dzieciaczki, inni uwierzyliby, że to małe yoreczki:lol:
-
[quote name='tigrunia']Kupiłam! :multi: Do Galerii pojechałam specjalnie .. Dostałam też puszkę, ale zapłaciłam 19,99 :p I tą Animonde też kupiłam w takim malutkim pudełeczku [B]3,50[/B] około.[/quote] To i tak taniej niż u nas:razz:
-
Możesz ją oduczyć:razz: Miki spał ze mną ponad rok, ale w końcu postanowiłam go tego oduczyć i teraz śpi sam.
-
Ja też ide:p Będę robić paznokietki
-
[quote name='tigrunia'] [B] No to jak ? Kto donosi i co?[/B][/quote] Jak to kto, listonosz listy:evil_lol:
-
Madźka spokojnie! Ale żeś wyrwała:evil_lol:
-
Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie! A imiona: Biddy Black&White Brava Byelobog (oznacza biały bóg):p Może coś mi więcej wpadnie
-
I tak oto mija dzień 2... jutro mają być!:mad:
-
[quote name='Anusia & Alutka']I se zara pojde, o. [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Wladka, to chociaz na linki zamien...[/COLOR][/SIZE] Naduzywasz wladzy Wladka! Oj... bo tera ja doniose do administracji...[/quote] Zobaczysz przyjdzie taki dzień, że mi się odwdzięczysz za to, że Cię do książek wyganiałam:eviltong: To wal! Chętnie to zobaczę:diabloti: