-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Hej dziewczynki:loveu: Dzisiaj mam zajęty dzionek, więc wpadam powiedzieć cześć i zmykam. Przyjeżdża prawie bratowa:lol: Trzeba troche posprzątać. Pozdrawiamy!
-
Władze byś ukatrupiła?:mad:
-
Trzeba było napisać, że zaraz przylezisz i uratujesz, albo coś w tym stylu:cool1: Idem spać... oślepnę od tego monitora w końcu
-
Ja mam Kordiana anana na po świętach, ale strasznie to nuuudne... Dlaczego nie dadzą czegoś ciekawszego do czytania?:cool1:
-
Jakie małe kluseczki:loveu: Też poproszę fotkę z mamusią
-
[quote name='Kasia']Miki Tubylec bardzo zadowlony z nowej miejscówki :loveu: Więcej pola do spacerów i kolegów też tam ma :lol: Cze Modzie :loveu:[/quote] Bardzo zadowolony:loveu: Ale zaczyna być nachalny... I cały czas siedzi pod drzwiami, żeby z nim wyjść na dwór:mad: Ileż można. [quote name='tigrunia']Dobry po świętach :multi: Ale fotek :loveu: Miki boski z tym hipciem :loveu:[/quote] Hej! W sumie to nie hipcio, ale tak samo jak kura to nie kaczka:evil_lol: U nas są takie zboczenia. [quote name='Helga&Ares'][URL]http://img185.imageshack.us/img185/3307/pc220723qf7.jpg[/URL] co to Miki zdradza Kake?? [I][FONT=Georgia][COLOR=navy]:loveu:[/COLOR][/FONT][/I][/quote] Niom i to z Panem Hipciem:diabloti: [quote name='pysiulka86']Ale Mikuś ma tereny do szalenstw :crazyeye: Cudnie...[/quote] Szkoda, że ja nie podzielam jego euforii 5 raz z rzędu będąc na polu:lol: [quote name='Kasia']Hej Madziu :lol: Gdzie sie podziewasz?[/quote] [quote name='Anusia & Alutka']Wladka cholero gdziezes jezd??[/quote] Hej! Jestem...szwędam się po galeriach, czytam, ale nie piszę:p Mam Was na oku:diabloti:
-
Czy Ty zawsze musisz być taka ćwinia? Zawsze źle życzysz...:placz: Grabisz sobie, oj grabisz!
-
Już po 12 to zaczyna się zielone światełko zamiast żółtego słoneczka i te inne:evil_lol: Tak się zastanawiałam o którego kota chodziło, ale cały czas wierzyłam, że nie jesteś taka:obrazic: A cio cytas?
-
Tylko dlacego tak sybko?:-(
-
Madźka idź spać, bo przez Ciebie spadne z krzesła:evil_lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[URL]http://images23.fotosik.pl/128/eff56d18ea9c5006.jpg[/URL] Hihi... szkoda, że nie ma z innej perspektywy:eviltong: Super fotorelacja! Jakbym tam była w jakiejś części:loveu: Fajne wspomnienia -
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] bardzo fajnie !! :multi::multi::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] Tylko troche tak...smutno, że nie jest już nasz:-( Teraz podział na 3
-
Chciałabyś:evil_lol: Nie wie! A ty nie wiesz co to ZZŁIU? Zrobie to kiedyś:diabloti:
-
Ale chce drugiego! Tego bardziej prawdziwszego, a nie prawie kota:eviltong: Ten drugi właśnie śni w swoim wyrku... Ty jeszcze nie śpisz? A chłopaki?
-
Hej! Tęsknimy już za Wami! Za ogonkami i wogle...:loveu:
-
:-(:-( Smutne.
-
Nie jadłam tyle! To samo jakoś tak... no tak samo....prawda?:-( Mam ciążę spożywczą normalnie... No nic trzeba pomyśleć nad inną kreacją:shake: Przestań bawić się w kody TY:mad: Bo zrobie Ci ZZŁIU
-
[URL]http://img258.imageshack.us/img258/1633/tnobraz128uw6.jpg[/URL] :scared: Kasia czy to prawda, że jesteś podobna do Łukaszka?:diabloti:
-
Przylazłabym w końcu... Ostatnio mam strasznego lenia. Nawet nie wiem jak go opisać. Wchodzę na dogo, zajme się pracą i już mi się nie chce spojrzeć w zaległe galeryjki. Pracoholik ze mnie normalnie:roll: Aha i wiercę dziurę w brzuchu rodziców o kotka:diabloti:
-
Hej Sara! No proszę ile zdjęć. Widać, że humorek świąteczny dopisywał to i nas rozpieszczasz:cool3: Jak Arisek zareagował na nowych kolegów?
-
Cześć Anusiak! Katastrofa! Nie mogę zapiąć się w kreacje sylwestrową:placz::placz: I co ja teraz zrobię!
-
Chyba źle, bo się nie odzywa:evil_lol: Hej!
-
Cześć!:bye: Przysłało mi wiadomość, że w tym temacie pojawiło się słowo "Wladka", więc jestem:evil_lol: Madźka wybierasz się gdzieś na Sylwka? Edit: już wyczytałam, że zostajesz w domciu. Co tu jeszcze nabazgrolić... :hmmmm:
-
Witamy stalową panienkę:cool3: Jakbym widziała Mikiego kilka lat temu
-
[quote name='Dusia3']I chciałam dumnie oznajmić, że: po pierwsze zalogowałam się, po kilku ciężkich próbach:multi: po drugie weszłam do grona wielbicieli rasy basenji :loveu:, raczej w odwrotnej kolejności, to znaczy najpierw stałam się wielbicielką rasy po trzecie ten śliczny Maluszek, bez strzałki na czole, który nosi takie piękne imię [B]LESSON OF LOVE Asiaczek będzie już niedługo członkiem mojej rodziny[/B] :lol: pozdrawiam serdecznie Wszystkich, a w szczególności Panią Joasię[/quote] Matusz nasz maluszek ma już przyszły domek:loveu: Jak fajnie!