Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Phi za takie coś to ja nic nie powiem.... To karma taka kolorowa.....ma różne kształty i kolory (smaki pewnie tyż). Nigdy nie mogę zapamiętać tej nazwy. Wiem tylko, że Miki ją lubi najbardziej:cool3:
  2. Nie no.........nie tak się umawialiśmy:mad: I czemu dopiero teraz przyszłaś, co? Kolejna maniaczka cięcia
  3. [URL]http://images31.fotosik.pl/79/db916a91029f6606.jpg[/URL] Otwórzcie drzwi!!!:megagrin::megagrin:
  4. No właśnie daje, daje!:eviltong: Dzięki temu wieczorkiem mogę się wymknąć na imprezkę i zostaję u kumpeli na noc. Siem zabawiem:diabloti: Rano wpadnę........o ile zdołam
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Nie przepuszcze. Gadaj wszystko co i z kim.[/quote] Niet! Najpierw WY mówta co to nk!:mad:
  6. [quote name='madziasto4']Jeżu!! Miki ma emenemsy w misce!![/quote] :megagrin: Ta jasne....i co jeszcze? Poszukiwany nk!
  7. Wiecie co? Teraz to mnie zajęłyście....idę szukać co to jest nk:cool1:
  8. Tamte się coś porozwalały na tej blaszce:razz: A może Toro śmignął? Co to jest nk?:placz:
  9. Zmiana tematu:diabloti: Teraz będą zdjęcia [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5701/pc080514ei5.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3935/pc090516qr3.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Anusia & Alutka']Taaa i wszystko wyszlo mega zajebiscie tylko zapomnialam dodac sody /?/ i byly twarde jak kamien. Nie wiem, moze do tych swiat juz rozmiekly :hmmmm: Za to ciatseczka, od kogo bralam przepis na ciacha z makiem? Od Alki chiba, to one superowe :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol: Biedna...... No wiesz skleroza w tym wieku.... w tym roku coś pieczesz? [quote name='madziasto4']Ej Anusia!! Mówimy Władzy czy nie? O nk?[/quote] A co to jest?:hmmmm:
  11. Magda

    Galeria Fidlastego

    [URL]http://img87.imageshack.us/img87/1396/tnimg0723hq5.jpg[/URL] Fidel robi brzuszki czy tylko sprawdza, czy wszystko jest na swoim miejscu?:evil_lol:
  12. [quote name='anmi0'][URL]http://img505.imageshack.us/img505/637/skanuj00076wv.jpg[/URL] tak ogladalam od poczatku i swierdzam: [URL]http://img146.imageshack.us/img146/8055/p10807001js8.jpg[/URL] moja piksia ma go do teraz ^^[/quote] Hihi... Misia już bardzo długo nie ma... na początku został rozebrany z koszulki, a potem tak wymemłany, że nie dało się na niego patrzeć:lol: Ach.... te stare zdjęcie:loveu: Moje ulubione - mam nawet kopie w portfelu [quote name='Kasia']Ja też nie poszłabym o tej porze na roraty :shake: Tymbardziej, że każdego dnia wstaję bardzo wcześnie więc weekend musi być inszy... [/quote] Ja też miałam taką nadzieję, że sobie wstanę o 10...ale dupa! Rodzice też jadą:cool1: Wezmę poduchę i kocyk [quote name='madziasto4']Te, Władzo, ale Tyś musiała nieźle nagrzeszyć, że Ci każą w środku nocy na roraty zapierniczać :evil_lol:[/quote] Bardzo śmieszne! Robiło się to i owo bez tego i owego z tym owym, ale więcej grzechów nie pamiętam:diabloti:
  13. To ja tyż wyślem jednego. Może być Mikołaj? A tak sobie przypomniałam, że jakiś rok temu brałaś przepis ode mnie.... jeszcze jak siedziałaś na OFF'ie na Yorkach z Agą i Kamilką:razz: Miałaś coś tam robić... Jesu jakie to odległe czasy
  14. Anusiak Ty zboczony jesteś, wiesz? Przy Tobie to wszyscy ten teges :stupid: Aguś! Wróć no! No dalej, no!
  15. Daga pewnie wyrwała jakiegoś Mikołaja:evil_lol: I się nie pochwali:cool1:
  16. [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/7707/beztytuu4za3.png[/IMG] I jak??:evil_lol:
  17. No i sobie poszły :placz: To ja też...
  18. [quote name='Anusia & Alutka']Na mnie pala machasz?? Na mnie???? :obrazic:[/quote] A widzisz tutaj kogoś inszego?
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Widzisz gloopia? Nie ta postac bronisz.[/quote] Nie wcinaj się w prywatne porachunki:-x
  20. :roflt::roflt::roflt: Ty to jak przywalisz!:evil_lol:
  21. [quote name='madziasto4']Daguś, mam nieodparte przeczucie, że już wróciłaś z Paryża :hmmmm:[/quote] Bo wróciła! Przylazła tutaj wczoraj, ale się nie odezwała! Sis czyżbyś coś przeskrobała?:razz:
  22. Na mnie pałe podnosisz? Na swojego obrońce?:angryy:
  23. Ja zawsze jak tu przyjdę to tracę wenę:evil_lol: ZDJECIA!!!!!!!!! Kończą się dotacje na bezfotkową galeryjkę:mad:
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Aaaa spieprzac dziady! :obrazic:[/quote] [QUOTE]O Ty ćwinio falszywa!! :obrazic:[/QUOTE] I za obrazę Władzy Najwyższej (bo aż 170cm)
  25. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hahahha.....zatkało mnie po tych postach:evil_lol: Jesteście boskie! Zamiana ról? Do czego to doszło... karmę też zmienili?:lol:
×
×
  • Create New...