Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Śliczna myszka:loveu: Te jej piękne oczęta mnie rozbrajają
  2. A miało być inaczej [*] Bardzo mi przykro...cały dzień o Was myślałam i miałam nadzieję, że wszystko jest OK:-( Tylko chwila...
  3. Mam nadzieję... Anusiak zrobi nam prezent gwiazdkowy:loveu:, prawda?
  4. NIE! Nie chce mi się:cool1: Idę na naleśniki:loveu: Sasasasasa.....:diabloti:
  5. Hej! Mam nadzieję, że się załapałam na 100 stornie, nie to kogoś wykoszę:diabloti: Dario - Ewo tigrunia to Beatka, prawda?:cool3: Mam nadzieję, że nie pomyliłam, bo ostatnio mam kłopoty z pamięcią...
  6. [quote name='Kasia']Jak Ci się uda zrób fotki małym kociakom :loveu: One tak w ogóle tam mieszkaja sobie u Was?[/quote] Tak, pod domkiem na działce (tej letniskowej). Kiedyś kotka była oswojona, karmiłam ją pasztetem, ale widocznie zdziczała. Próbowałam zrobić zdjęcie maluszkom, ale nie wyszło... Nie miałam jak się dostać pod domek:lol: Widziałam jedynie, że jest sianko. Mają tam dobrze, bo osłonięte są przed deszczem i wiatrem, a do tego ochrania je płot i rośliny. Był jeszcze królik (Baks:lol:) w żywopłocie, ale najwidoczniej nie spodobali mu się sąsiedzi i się wyprowadził. [quote name='madziasto4']Matko a co to za stwór :mdleje: Skrzyżowanie hipopotama z biedronką.[/quote] Haha...myślałam, że mówisz o Mikim:evil_lol: Dawno nie było takich zdjęć:loveu: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1870/pc090519pe0.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/768/pc090520he6.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4254/pc090522mr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/851/pc090523hw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7937/pc090526zh2.jpg[/IMG]
  7. Magda

    Galeria Fidlastego

    Ha! Dokładnie. Wyrko to nieprzystosowane jest do zwisów... czyli bezużyteczne:lol:
  8. [quote name='madziasto4']Też to lubię :loveu: [/quote] Do tego jeszcze to mlaskanie i jestem rozbrojona:loveu: No widziałam Twą osobistą dłoń
  9. [quote name='Kasia']Master jak Master, mnie to się tam Torcio najbardziej podobał :evil_lol:[/quote] Haha...Kasia jak zawsze na przekór innym:diabloti: Mi się tam Madźka podobała:eviltong:
  10. Reszta z kuchni [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7513/pc070492zw8.jpg[/IMG] Takie ostatnio było ładne niebo:loveu: Szkoda, że nie widać na zdjęciu tak jak było w rzeczywistości [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8346/pc070494ng3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9469/pc080495vc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1084/pc080496xx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/955/pc080513db5.jpg[/IMG]
  11. Tak, bo potem wychodzę na jakiegoś kata:obrazic:
  12. Hej! Anusiak napatrz się na pierniki, bo więcej zdjęć wypieków nie bydzie. Nie będę słuchała marudzenia. Dzisiaj robiłam orzechowe rogaliki (możecie sobie wyobrazić:eviltong:) Mikiemu to strasznie trudno zrobić udane zdjęcie... przez ten jego kolor całe światło się odbija i zdjęcia są prześwietlone... ale dziękujemy za komplemencik:loveu: Zaraz będą fotki....strona nie chce się ładować:mad:
  13. Magda

    Galeria Fidlastego

    Nie mam pojęcia jak go przekonać do wyrka:hmmmm: On jest po prostu kanapowiec:evil_lol:
  14. [quote name='Kasia'] Władzo a Ty to już nie pamiętasz jak Mikiego opitoliłaś, że sie cały świecił z tej łysiny łącznie z jajkami?? :p[/quote] Pff...fakt może za krótko, ale miał firanki i to było na lato!:eviltong: [quote name='Anusia & Alutka']On sie swiecil bo taki wlos ma blyszczacy!! Poza tym NOGI mial normalnie obciete! [/quote] No właśnie! Z nogami to nie przesadzaj, bo zaraz mnie oskarżą o znęcanie się nad psem (opozycja tylko czeka na haka:cool1:) Madźka Ty to masz dobrze. Uczysz Ty się wogle? Masz stanowczo za dużo wolnego... Filmik już lookam EDIT: Hihi...Master mruczy jak zabaweczka. Najlepsze jest to wypychanie języka jak włosy wejdą do paszczy:)
  15. Kasia:evil_lol: Cześć dziewczyny! Jak przygotowania? Ja dzisiaj piekłam takie orzechowe rogaliczki, ale nie pokażę! HA! Znowu będzie obrażanie:cool1:
  16. [quote name='Agata_B']Iberia? Iberia nie ma żadnego nowego pieska i Sandry. Ramona :)[/quote] :splat:Ale wtopa. Widzicie, że nawet mylą mi się użytkownicy:lol: To chyba z przepracowania. Oczywiście chodziło mi o Ramonę! Nie wiem dlaczego napisałam Iberia
  17. Cześć! Przyszłam pomęczyć o fotki:mad: Daaaawno już nie było Alutki!!
  18. Magda

    Galeria Fidlastego

    Nie no wyrko pierwsza klasa! Naprawdę fajne, a do tego poducha:cool3: Zdjęcie jest świetne! Na konkurs je wysłać!:eviltong: Ciekawa jestem czy Fidel przekona się do psiego posłania...
  19. No właśnie sąsiadko!:mad: Pokazałabyś małą Tanye i przystojniaka Vasco:loveu:
  20. [quote name='Aga76'] Bardzo podobają mi się kolorki sweterka.[/quote] Zgadzam się. Jeszcze takiego nie widziałam. Szkoda, że nie mam takich talentów.... kiedyś mama uczyła mnie robić na drutach, ale ja ciemna masa jestem:evil_lol:
  21. A w czym przeszkadza to, że ma jedno jąderko? A no tak.... w zostaniu potencjalnym ojcem:angryy:
  22. Iberia gratulacje! Nareszcie sie doczekałaś:cool3: Przystojniak! Nawet nie wiedziałam, że masz już Sandrę:lol: Nie mogę się połapać kto ma jakie pieski...
  23. Bayco nie poddawaj się! Walcz o sunię. Nie rób niczego wbrew sobie Cały czas jesteśmy z Wami! Trzymaj się;)
  24. Dobra dziewoszki idę do wyrcia:loveu: Powieki mi opadają....
  25. [quote name='Anusia & Alutka']Na jedno wychodzi, zazwyczaj ludzie sa normalni, a jak Ty jestes insza to znaczy, ze nienormalna.[/quote] Hahahha! Madźka jest zagięta:diabloti:
×
×
  • Create New...