Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Hej! Wpadam szybciutko napisać, że żyję. Do domu wróciłam o 13, zdążyłam ubrać troszeczkę pierników i poszłam spać:lol: Nadal jestem tak zmęczona, że nie mam siły się za nic brać... Nawet spacer niewiele pomógł:cool1: Dostałam odurzającą dawkę tlenu i jest jeszcze gorzej. O dziwo nawet Miki odczuwa skutki uboczne... Dzisiaj to miał dobrze, bo spał w sypialni z rodzicami. Ja w tym czasie tuliłam się w łóżku do westika:loveu: Lecę wziąć się do kupy!
  2. Hej! Przyszłam z nadzieją, że obejrzę sobie zdjęcia "nowego" Oskarka....no nic będę czekać. Pięknie się prezentuje na tej zielonej trawce. Kotki ślicne:) Ja już po sprzątanku i teraz pora relaxu. Co do spotkanka to sama nie wiem kiedy i kto. Trzeba to jeszcze przedyskutować:p
  3. [quote name='Vici i Jeannie']prawdziwy lamacz serc :loveu: to on jest ojcem dzieci Miami???[/quote] Tak:loveu:
  4. [quote name='edi,feti,gusia']Magduniu u nas same szczesliwosci.Mamy male yorkowe dzieci w domu i poprostu nie wiadomo w co rece wlozyc :-) ale i radosc wielka.Wkleiłam zdjecia dzieci Miamki i Hattiego do yorkowych szczeniaczków,ale moze załoze im osobna galerie?Tylko nie wiem czy jest sens :-([/quote] Jeśli masz dużo zdjęć to proponuję założyć galerię na FotoBlogach:razz: A maluszki już oglądałam. Są prześliczne:loveu: Jaki będą mieć przydomek? Nie wspominałaś
  5. Nareszcie doczekaliśmy się maluszków po Miamce - czyli jednak się zdecydowałaś:razz: Teraz to musisz wklejać więcej zdjęć. Ich przyszli właściciele będą na pewno zadowoleni:loveu:
  6. [quote name='roszczyk']No tak zgadza sie, chodzą różne. Ale nie mogę go wypuścić nawet pod klatką na chwilkę kiedy w okolicy nie będzie żadnego innego psa?? Co sądzisz??[/quote] Przede wszystkim chodzi o to, żeby maluszek nabrał odporności i nie miał kontaktu z psami i odchodami. Poczekaj jeszcze do czasu zakończenia kwarantanny i potem spacerujcie. Teraz zajmijcie się wychowywaniem, zawiązywaniem więzi i nauką przywoływania, która okaże się przydatna podczas przyszłych spacerów;) Po co ryzykować?
  7. Czy to naprawdę mały Hatti?:loveu: Edytko on jest cudowny! Ty masz taką świetną gromadkę, że aż zazdroszczę. Co tam u Was? Tak dawno Cię nie było:multi:
  8. Lepiej pójdę... coraz mniej czasu:cool1: Dobranoc!
  9. Tak sobie przeglądam od początku naszą galerię.... Miki rok temu:loveu: [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/69/pc240017mj7.jpg[/IMG] Moja leleczka z kitką Dobra idę, bo naprawdę nie wstanę:placz:
  10. No Poznań jest według Anusiaka na środku:lol: Dasz radę, a raczej dacie! Ciekawa jestem jak wygląda w nowej fryzurze:razz:
  11. [quote name='madziasto4']Ja nie chcę mówić kto tu jest pomylony:evil_lol:[/quote] To chyba ta późna pora....Jesu zaraz będę musiała wstać:placz:
  12. Magda

    Galeria Piksi :D

    1.[URL]http://img527.imageshack.us/img527/627/p10807061wk8.jpg[/URL] 2. [URL]http://img140.imageshack.us/img140/3207/p10807051dd4.jpg[/URL] Widzicie? Psa czesze się tylko do zdjęć:evil_lol: Aż sama zrobiłam się senna....dobranoc!
  13. Naprawdę nie widać tego pierwszego obrazka? Dziwne ja widzę:roll: Może coś adres jest pomylony PaPa!
  14. [quote name='madziasto4']Ja się pytałam czy ma kitę już po fryzjerze, a to są fotki przed fryzjerem :obrazic:[/quote] Tonący ten tego brzytwy się chwyta:eviltong: Teraz Tobie nie wierzymy, bo miałaś czas na zastanowienie się i wymyślenie usprawiedliwienia Ja myślę, że Oskarek składa się z: - głowy bez kitki, - łap z firanami, - tułowia z jeżykiem, - ogonka (nie mogłam zapomnieć):evil_lol:
  15. Jasne... a ten widzisz? X
  16. [quote name='madziasto4']Przecie nowych zdjęć Oskarita po frzyjerze ni mo jeszcze, to jak mam kitkę zauważyć! :obrazic:[/quote] :roflt::roflt::roflt: Madźka pytałaś czy Oskarito ma kitkę na łepetynie, a kiedy na zdjęciu jak w mordę strzelił jest kitka na jego głowie:evil_lol:
  17. Magda

    Galeria Fidlastego

    A Ty nie umiesz?
  18. [quote name='Anusia & Alutka']I nie gadaj!! Nikt Cie prosic nie bedzie :obrazic:[/quote] No mam nadzieję:eviltong: Szybciej nie możesz latać po galeriach?:mdleje:
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Ej cwinia![/quote] [IMG]http://papuzki.webd.pl/foto/kg/img/smilies/nie_zgadzam_sie.gif[/IMG] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]10 znaków[/COLOR][/SIZE]
  20. [quote name='madziasto4'] Nie ma otwórzcie- hasło trza powiedzieć lub zaszczekać. [/quote] Czyli co, mam zaszczekać? Hasła nie znam....:lol:
  21. [quote name='madziasto4'] P.s. Kitę na łepetynie ma Oksarito?:razz:[/quote] A Ty masz okulary na nosie?:evil_lol: O ile pamiętam to miało nie być kitki.....
  22. Goopia! Teraz nie mam kaca:evil_lol: A mOrze Trohe?
  23. Teraz nas będzie męczyła zanim dojdzie do Oskarka.....:evil_lol:
  24. A ja nie powiem! Nikt mnie nie zmusi:eviltong: Władza może wszystko i nic nie musi Daga wróciła!
  25. Wtedy to bym już tutaj nie wróciła.... 24h na nogach + % = kac morderca:evil_lol:
×
×
  • Create New...