-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Madźka świetne porównanie!:multi: Niewiele się zmienił. Ta przekręcona mina mu została:evil_lol::loveu:
-
Dwa przystojniaki:thumbs:
-
Powodzenia!;) Rozpieszczony maluszek z niego.
-
Śliczne, słodkie maleństwo:loveu: Jak ładnie śpi na poduszce
-
Ja bym dawała mleko, ale tylko kozie od czasu do czasu. Miska z wodą powinna zawsze stać w zasięgu psa. I staraj się nie karmić małego z ręki, bo nie będzie chciał jeść z miski. Jeśli karma mu nie smakuje to może zastanów się nad inną? Eukanuba dla szczeniaków?;) Musisz eksperymentować i w końcu będziesz wiedziała co Twój pies lubi, a czego nie.
-
[CENTER][SIZE=6][COLOR=Red]24 [/COLOR][/SIZE][LEFT][COLOR=Black] autor: Magda_Miki model: Miki [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9466/pc220691cy5.jpg[/IMG] [/COLOR][/LEFT] [COLOR=Red][SIZE=6]25 [/SIZE][/COLOR] [LEFT]autor: Magda_Miki model: Miki tytuł: Wiem, że tam jesteś mój prezenciku! [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3936/pc240820eq4.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
-
Jak dla mnie to Twój szkrab jest już "stracony". Dziwisz się, że nie chce jeść suchego skoro poczeka troche dłużej i dostanie ulubione mięsko?:eviltong: Masz dwa wyjścia albo będziesz dawała tylko gotowane i do tego witaminy, albo przez jakiś czas samo suche, a gotowane, np. w weekendy. Mlekiem już nie musisz rozmaczać, bo piesek ma już zęby do gryzienia. Możesz urozmaicać miskę suchego dodając, np. kilka łyżeczek mokrego jedzenia z puszki (Animonda, Cesar), pokrojony żółty serek, albo mięsko z kurczaka, ewentualnie wątróbkę, żąłądek. Pomieszaj z tym chrupki dokładnie, bo mały cwaniak powybiera tylko najlepsze kąski:p I tak jak napisała Jofka dawaj jedzenie o stałych porach i trzymał miskę max. 15min, a potem zabierz do następnego posiłku. Twarożek też nie musi każdemu psu smakować. Zamiast tego może polubi żółtko od jajka? Możesz też wymieszać troche twarogu z żółtkiem i dać co jakiś czas (mój wet radził raz na dwa tygodnie)
-
Edytko napatrzeć się nie można na te piękne zdjęcia:loveu: Pełny profesjonalizm. Tak z ciekawości to zostawiasz sobie któregoś przystojniaka? Kika już duża panna:multi: Niech zdrowo rośnie! Życzymy zdrówka dla Inki. Nie czas na choroby.
-
[quote name='bajadera'][B]Chefrenek[/B], a może ignorować i się znudzi ? Tyle, że czasem to mnie aż ręka świerzbi, aby coś napisać, bo .........[/quote] Właśnie miałam to napisać, dziewczyny ignorujcie! Po co odpowiadacie na każdy post... Również dzięki Wam te kłótnie nigdy się nie skończą. Ten temat robi się nudny:shake:
-
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]ten po prawej to nasz chłopak dobrze mówię ?? [SIZE=3]LESSON OF LOVE Asiaczek FCI:loveu:[/SIZE][/B][/COLOR][/quote] [quote name='Asiaczek']Nieeeee, pierwsza z prawej to sunia. A Wasz chlopaczek jest drugi z lewej strony... Dla przypomnienia, LESSON OF LOVE Asiaczek nie ma juz strzałki na czółku.:lol: [URL]http://img515.imageshack.us/img515/5243/resizeofimg0737rg7.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] [quote name='Asiaczek'] LESSON OF LOVE Asiaczek FCI [URL]http://img147.imageshack.us/img147/5783/resizeofimg0744os2.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Troche mnie nie było i już nie mogłam odnaleźć naszego szkraba:lol: Rzeczywiście nie ma już strzałki na czółku i przez to mnie zmylił. Teraz już nie będzie problemu:loveu: Asiaczku to ile one już mają?
-
[quote name='madziasto4']To ten prezent świąteczny wyniuchany już przed świętami, taa? :lol:[/quote] Dokładnie:cool1: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Miki-biegający oszołom hihi tylko ogonek widać:)[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Fajny ten nowy żółto nosy psyjaciel Mikusia:loveu:[/COLOR][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] Przyjaciel też przypadł Mikiemu do gustu, szczególnie lubi naciskać na jego piszczałkę w nocy:mad: Teraz muszę go zabierać na czas snu. [quote name='Pegaza']Cze władza:lol: sie wbiłam w końcu do Ciebie a jak się nowe miejsce podoba Mikiemu znaczy mieszkanko, metraż większy, nowe łąki ? a tak apropo bom nie w temacie czemu Władka Cię wołają?[/quote] Miki chyba zadowolony... nie pytałam:lol: Stróżuje przy oknie, szczeka na wszystko co się rusza, wystarczy pisk i już jest w ogródku na siku. Spacery to po prostu uwielbia. Często ma towarzysza w postaci chodzącego luzem psa sąsiada, ale i innych kumpli np. ulubionego westa:loveu: Ganiają się ile wlezie. Zastanawiam się tylko jak to będzie na wiosnę kiedy kleszcze się obudzą:roll: Komarów jest mnóstwo, kilka sztuk latało jeszcze w listopadzie. Mam nadzieje, że z kleszczami będzie inaczej. I tak na prawdę Miki urzęduje na dole, u góry tylko ze mną dla towarzystwa. Noszę go na dół po schodach, bo jest dosyć ślisko i już kilka razy zjechał, na szczęście, z 2 ostatnich schodków:cool1: Aha no i teraz ma nowe hobby. Patrzy cały czas na ptaszki przylatujące do karmnika. Wiecie jaki on jest cięty na nieloty i loty:evil_lol: A Władka to od władzy:eviltong: Madźka się nudziła.
-
[quote name='białeyorki']te zdjecia naprawdę fiksują sorry[/quote] Racja:lol: Już naprawione
-
Hej! Co do mnie to ja się ruszam... z krzesła no fotel i na spacery:lol: Trzeba w końcu zrobić jakiś dłuższy wypad do miasta, bo zastygnę Pozdrawiamy!
-
[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4213/pc220730pw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1789/pc220731ut7.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Piękne te oszronione roślinki :)[/quote] :p Roślinków już koniec Poznajcie Pana Rudolfa Żółtonosego vel Hipcia [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7225/pc220716cq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/6690/pc220718ka6.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3608/pc220722nz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/3307/pc220723qf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/3268/pc220725cd3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8279/pc220672tm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8902/pc220676ge5.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5673/pc220738ej4.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6682/pc220740cg1.jpg[/IMG] Uff... ale tych zdjęć. Niedługo następne:lol:
-
[quote name='MAREA SHAPIRO'][URL]http://img249.imageshack.us/img249/9466/pc220691cy5.jpg[/URL] PYSZNY MIKI! pozdrowienia dla szanownej Wladyslawy!:razz:[/quote] Hej Marea! Dziękuje za pozdrowienia:loveu: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7038/pc220681ra4.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3380/pc220682ws4.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5273/pc220679co0.jpg[/IMG] i makro [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3129/pc220670ta6.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/7445/pc220671vq7.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Ale fajowe tereny:loveu: Mikulińskiemu tylko ogon fruwa :lol:[/quote] A ja za nim fruwam:cool1: Nie idzie dziada dogonić [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/1137/pc220663lo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5800/pc220664am5.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9338/pc220665ju1.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6664/pc220668xw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/294/pc220675dl4.jpg[/IMG]
-
Nasze osiedle [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/6425/pc220666xy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9337/pc220673zd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2751/pc220660jg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5416/pc220662pv8.jpg[/IMG]
-
Na początek obiecane tereny:razz: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4420/pc220658lc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1518/pc220659ui8.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4866/pc220661ck1.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9286/pc220667tx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4530/pc220674sk2.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Patrzcie jak jej się dowcip wyostrzył:razz:[/quote] :diabloti::diabloti: [quote name='Anusia & Alutka']Jeny, Wladka sie skremowala!! I kto nam tera bedzie rzadzil??[/quote] Ja i moje drugie wcielenie:eviltong: [quote name='madziasto4']Cześć Władzia [/quote] [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Witamy Władze poświątecznie:loveu:[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#000080]Zostawiamy mocne tulaski dla Mikusia:calus:[/COLOR][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] Hej dzioszki! Skończyłam pracować na dgm to teraz czas na przyjemności:loveu: Już ładuję fotki.
-
[COLOR=Red]Posty o szczeniaczkach przeniesione[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9166956#post9166956"] tutaj;)[/URL][/COLOR]
-
[COLOR=Red]Przeniosłam posty z "Poznajmy się" tutaj;) Przynajmniej będzie na temat[/COLOR]
-
Ja miałam mieć fretke przed Mikim. Już trzymałam ją w rękach kiedy mama sie rozmyśliła. Wyobraziła sobie nasze mieszkanie po przybyciu nowego lokatora:lol: To samo z kotami... Rodzice nie lubią jak coś chodzi wyżej niż po podłodze:evil_lol:
-
[quote name='madziasto4']Władka, ja Cię widzę![/quote] Żartujesz:evil_lol: Madźka przejrzała na oczy:multi: Jestem, jestem... przeglądam, ale nic nie pisze. Właśnie wyszłam z wanny i zabieram się za kremowanie. Byliśmy dzisiaj nad morzem pooddychać świeżym powietrzem:loveu: Miki spotkał kumpli, poganiał kaczory (te prawdziwe) no i teraz smacznie śpiocha. Buziaki!;)