Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Kamilko na pewno będzie wszystko dobrze. Nie martw się;) Jesteśmy z Tobą! Ucałuj od nas kruszynkę:loveu:
  2. [quote name='tigrunia']No wstawać śpiochy i cykać te fotki!! Ja chyba zaraz TZa zwale z wyra i tez pójdziemy sie przejść[/quote] Taki poranny spacerek najlepszy:loveu: Do tego jeszcze słoneczko świeci cały dzień i jest bajecznie. Zdjęcia mam tylko muszę je zmniejszyć. [quote name='madziasto4']Ale Tz wtedy nie warczy jak Miki, nie? :evil_lol:[/quote] Hihi...:evil_lol: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Sis :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jak to fajnie, ze oprocz mnie jest jeszcze ktos kto nie ma tyle czasu na dogo i ma tyły :evil_lol: jakos mi tak razniej :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mikulisinski Ci zarasta :crazyeye: zapuszczacie wloski, czy czekacie az sie ociepli na dworze i pojdzie pod ostrze :razz:?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No i sie niezle usmialam czytajac Twoja opowiesc o koledzie, hahaha a jak Miki reaguje na ksiedza?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Czas już mam, ale zanim uporam się ze sprawami i dojdę do spraw bardziej przyjemnych to jestem zmęczona:lol: Poświęcam się dla Was. Zapuszczam do wiosny. Potem idzie pod ostrze:razz: Z tej racji, że nie nosi kubraczka musi dawać radę z włoskami. Miki był zamknięty w moim pokoju. Rok temu szczekał ze strachu i chciał przepędzić:evil_lol: Nasz ksiądz jest oryginalny. Co się dzisiaj uśmiałam na mszy to nigdy tego nie zapomnę:roflt: Jego ogłoszenia wyglądały tak: " W sobotę o godzinie 17 jest msza z zawarciem związku małżeńskiego [B]następujących osób[/B]: i wymienił dwie osoby" " Kolęda będzie przebiegać na osiedlu Natalia, bo tam jeszcze kilka domków zostało. I na tym osiedlu spędzimy trochę czasu, bo dużo domków." " będziemy też tam w tych blokach......bloczkach.....a właściwie domkach" - po tym zdaniu myślałam, że wybiegnę z kościoła " Dojdziemy też tam gdzie byliśmy rok temu....doszliśmy wtedy do tego dużego domu, ale w nim nie byliśmy" " No i te wszystkie domki po prawej jak się patrzy, a właściwie to po lewej" - moja mama złapała się za noc, żeby się powstrzymać od śmiechu. " No i odwiedzimy jeszcze domki............(długa cisza).......... sam nie wiem co napisałem, to jest najlepsze, napisać i nie wiedzieć co":evil_lol::evil_lol: " Na tym kończymy ogłoszenia dotyczące kolędy, która odbędzie się w poniedziałek, a właściwie we wtorek od 16:30" Wiecie jaki to ból kiedy trzeba się powstrzymać od śmiechu? Próbowałam chyba wszystkich znanych mi sposobów - najgorsze było to, że babcie miały poważne miny, a nam trochę głupio się tak zachowywać......nie daliśmy rady:roflt::roflt: [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madziu. U nas też była niespodziewana kolęda, ale to wina księdza :eviltong: Bo nie zapowiedział mojej ulicy, ot co! My na łączce byliśmy tydzień temu, jak jeszcze było dużo śniegu. Miałam iść też wczoraj, ale zrobiło się ciemno i ochota mi przeszła.[/quote] Hej Sara! U nas śniegu nie ma i nie było od listopada (wtedy był tylko jeden dzień):roll: [quote name='chester07'][URL]http://img137.imageshack.us/img137/9417/pc230804wn7.jpg[/URL] -> śliczny yorczek :loveu: a ja był mały jaka to była kuleńka !! [URL]http://img373.imageshack.us/img373/9330/skanuj00041wj.jpg[/URL] :crazyeye: prawie jak świnka morska :evil_lol::loveu:ale ładniejszy :eviltong: będę odwiedzać :)[/quote] Hej! Witamy u nas! Dziękujemy za miłe słówka i zapraszamy częściej;)
  3. [quote name='Majaa'] Ale jeśli poz 1-9 są moje, bo są:cool3:, ale są poza zasięgiem mojej mordy i moich łap to właśnie Ty musisz mi natychmiast pomóc w zdobyciu tego, co moje! :evil_lol:[/quote] Haha... u nas to się sprawdza w 100%:evil_lol: Zawsze miauczy jak mam mu pomóc
  4. [quote name='lola_62'][B][U]15[/U][/B] [B]Tytuł: "jak malowana"[/B] [B]Modelka: Hera[/B] [B]Autor: lola_62[/B] [B][IMG]http://obraz073j[/IMG][/B][/quote] ?? Nie bardzo wiem o co chodzi:roll:
  5. Hej! Samopoczucie bardzo dobre, dziękuję;) Niedawno wróciłam ze spotkanka ze starą klasą, potańczyłam, pobawiłam się no i naśmiałam za wszystkie czasy:loveu: Uwielbiam takie rozrywki. Nadal huczy mi w uszach. Mikuliński padł plackiem na kanapie - zaraz dozna szoku jak wywalę go do posłania:evil_lol: Wtedy zawsze na mnie warczy. Na swojego żywiciela i opiekuna!:mad: Jutro (a właściwie dzisiaj) przejdziemy się na łączkę i popstrykamy parę fotek. Zapraszam popołudniu:multi: DOBRANOC!
  6. [quote name='zpr']Głosuję na kartkę nr 15 :loveu:[/quote] Ojojoj... nie głosujemy w ten sposób:eviltong: Poczytaj 4 posty wyżej.
  7. Piękny:loveu: Śmieszny ten jedne szczeniaczek - tak łapkami uderza:loveu:
  8. Też jesteś typem kanapowca pod kocem?:eviltong: Ja uwielbiam ciepełko.
  9. Słuchajcie, a czy nie tak to wygląda przed cieczką? Może się mylę... chociaż jak dla mnie to za często:roll:
  10. A można strzelać?:lol: Może E? Podziwiam sędziów
  11. Wiem tigrunia, że Ty chcesz ubierać Jessi podczas swojej nieobecności, bo jest zimno, ale trzeba unikać przesady;) Potem będziesz miała wiecznego zmarźlucha.
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Nie groze, obiecuje :grins: I jeszcze wladzy naduzywa!! Do zalatwiania prywatnych spraw. Se kasuj jak kcesz, se zalozylas, to se kasuj :obrazic:[/quote] Tia, jasne:eviltong: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]nie o tego galeryja mi chodziło:diabloti:[/COLOR][/SIZE]
  13. Grozisz mi?:mad: Skasuje Ci galeryja!
  14. Kamilko pewnie, że pamiętam! Z wyglądu bym nie skojarzyła:eviltong: Spać! Ale już!
  15. Twoje ładne są;) Ja od kilku dni nie mogę zasnąć przed 3:shake: Nie wiem co się dzieje...
  16. [quote name='madziasto4']No ba :lol: Te, Władka, dałabyś Mikulińskiego w akcji co? :cool1:[/quote] Kiedyś dam. Denerwuje mnie jakość wrzucanego filmiku na bucket'a... jak nagrywam jest dobrze, dopiero potem się knoci i nic nie widać:cool1: A co Wy takie nocne Marki? Zmowa jakaś?:eviltong:
  17. Anusia Ty jak coś napiszesz to ja padam z nóg:evil_lol: Chcesz, żebym obudziła rodzinę swoim śmiechem? Jesteś niemożliwa.
  18. Toro jest nie do pobicia!:evil_lol:
  19. [quote name='Jofka']czy to dogo jest na kompie????....Tolek czasami śpi na laptopie jak nikt z niego nie korzysta,bo grzeje go...hihi:lol:[/quote] Uważaj, bo jeszcze się zapomni:evil_lol: Ja mam takie zdjęcie małego Mikusia:diabloti: [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8129/skanuj00109tg.jpg[/IMG]
  20. Jakie one "duże":evil_lol: Today wygląda na zadziorę
  21. Magda

    wymioty

    Przykro mi [*]:-(
  22. Hihi bidet fajne rozwiązanie:evil_lol: Następnym razem chcę to zobaczyć
  23. Jak chcecie, ale myślę, że tak zimno to u Was nie jest (niektórych), żeby zakładać psu piżamę na noc... Jeśli śpi w łóżku to problemu nie widzę, bo zawsze może wejść pod kołdrę. Jeśli śpi w posłaniu to można przecież przesunąć je bliżej kaloryfera:roll: W domu temp. jest zawsze powyżej 13-14 stopni, czyli co, na dworze przy 10 stopniach też będziecie ubierać? Pies jest psem i czasami nawet nie zdajecie sobie sprawy, że odczuwacie zimno szybciej niż nie jeden pupil.
  24. Musicie poczekać na ogłoszenie wyników:cool3: Byłoby niesprawiedliwe gdybym napisała kto wygrywa.... wpłynęłoby to na głosy.
  25. Nominowanie [SIZE=4][B]zakończone[/B][/SIZE]! Wybiła północ. Teraz czas na kolejny etap - czyli głosowanie. Zasady: [FONT=Verdana]1. Głosujemy do północy 31 stycznia. Po tym terminie głosy nie będą przyjmowane. [/FONT] [FONT=Verdana]2. Głosy wysyłamy do mnie na PW, [B]podając w tytule nazwę konkursu, a w treści numer zdjęcia i punkty!!![/B][/FONT] [FONT=Verdana]3. [B]Głosujecie na maksymalnie 3 zdjęcia[/B] - przyznając punktację od 1 do 5 punktów. [/FONT][COLOR=black]Można przyznać kilku zdjęciom tę samą liczbę punktów.[/COLOR] [FONT=Verdana] 4. Nie głosujemy na zdjęcia, które sami nominowaliśmy![/FONT] [FONT=Verdana]5. Głosować może każdy, nawet jeśli sam nie nominował żadnego zdjęcia. [SIZE=6]Zaczynamy!![/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...